Аксесоарите ви...

  • 3 345
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Аз пък си падам страшно много по сегашната мода на ефтините бижута.С тях можеш една стара дреха да направиш да изглежда страхотно.

И аз имам много такива. Работила съм в такъв магазин почти 2 години Wink Общо-взето за всяка дреха си вземах бижу. Утре ще снимам част от тях. Отдавна не съм ги носила, но сега със слънчицето пак ми идва музата.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
Баш за нея говоря,но на мен ми заприлича на гривна. Embarassed
Ми кат съм го метнала до гривната, как нема мяза на такова... сега се замислям, че идеята хич не е лоша. Ама е малко голям тоз гранат, че да го подмятам на гривна.

# 18
  • Мнения: 5 140

АнМари тези хич не се виждат, може ли по близък план, моля. Защото ми се струва, че има страхотни неща на тези снимчици.

# 19
  • Мнения: 5 317
Brianna мила, ти нямаш сърце.
 ooooh!Страхотни са ти всичките неща, а някои още повече. Сподели от къдееее са. Heart Eyes

Синеочке,купувала съм си ги купувала от  Пловдив.Някои са от магазин за 1 лев,но стават за лятото.Имам и една гривна и гердан от Ейвън.Някои от гривните с висулките съм си ги правила сама със стари сребърни висулки и разни други нещица.Ярките гривни съм ги лакирвала с лак за нокти.

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 17:23 от brianna

# 20
  • Мнения: 5 140
Brianna мила, ти нямаш сърце.
 ooooh!Страхотни са ти всичките неща, а някои още повече. Сподели от къдееее са. Heart Eyes

Синеочке,купувала съм си ги купувала от Хисаря и Пловдив.Някои са от магазин за 1 лев,но стават за лятото.Имам и една гривна и гердан от Ейвън.Някои от гривните с висулките съм си ги правила сама със стари сребърни висулки и разни други нещица.Ярките гривни съм ги лакирвала с лак за нокти.

Хубави са и интересни.
На Илиенци има няколко щанда и две три магазинчета в новата част имат страшни неща, е не са сребърни но са сполучливи. Окапаха ми очите.

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 522
И аз като Blondi си падам по златото, купувам ужасно много злато, особенно гривни...понякога наистина прекалявам.Иначе сребро изобщо не харесвам.

# 24
  • Мнения: 5 317

Ей тези са много яки.Искам и аз.

Синеочке,това с пеперудките гривна ли е?Много  е хубава.

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 291
Силва, първите 2 са супер готини.  Peace ...Аз също имам доста дрънкулки. Предимно сребърни пръстени и от евтините цветни герданчета и подобни...Ако успея ще снимам нещичко и ще го пусна утре  Crazy

# 27
  • Мнения: 242
Харесвам и нося само злато по-принцип, но какви красоти видях тук....

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
винаги съм се заглеждала по магазинчета с такива джунджорий, но никога не съм си купувала, но сега май вече ще започна да си купувам, че като гледам какви красоти имате. аз си имам само тези на Сваровски ]]http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=602641 и тези обеци и пръстен са в комплектhttps://http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=602642

# 29
  • Мнения: 6 155

Супер са  Hug Обиците много ми допадат, а подаръкът за Коледа е трепач  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт