Да живееш с Муньо?!

  • 19 236
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 388
Това е типа теми,дето за толкова години  в мамата ,така и не мога да разбера каква цел имат. Махленско оплакване колко зле бил партньора и последващо нападане на форумци,дето не потупват по рамото и не галят клетата главица.
'Ся,Таня,ето ти съвет от мен- не мърдай от твоя човек,натискай се,когато се развява с други,натискай се,когато те обижда/и ако е директно още повече му се натискай/и много се старай да не го изпускаш!
Някой беше казал,/ама тук по -умните от мен да кажат кой,че аз имена не помня/че глупавите хора се учат от грешките си,умните от чуждите грешки

# 136
  • Мнения: 30 802
Аз искам да я видя тая жена, дето ще се храни със сух хляб, ще гледа бебе с единствен консуматив "памперси" и ще цъфти от щастие:) в смисъл- ако човекът си изхарчи парите, за да стигнете само до базово оцеляване, това не е самоконтрол, това си е точно дефиниция на човек с проблем с хазарта.

Истинският мъж се грижи семейството да има екстри, не да се бие в гърдите как ще му осигури (какъв герой!) някакъв дори не санитарен минимум. От истинския мъж чуваш, че няма да останеш без екскурзии, хубаво кафе, дрешки и книги- не "няма да останеш без хляб". То за единия хляб ако е, не ти трябва мъж.

# 137
  • Мнения: 36 192
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

Общи условия

Активация на акаунт