На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 109 111
  • 678
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15
Трябва ли да виждам в НОИ декларацията за отглеждане на дете до 2 години или само ведомости трябва да имам? И кога да очаквам превод при положение, че е внесена декларацията на 08.03.2017?

Да,ще я видиш в отделна таблица,над болничните.
Превод очакваш към 23 ти март
Благодаря!

# 271
  • Мнения: 1 038
Здравейте,извинявам се,че нахлувам в темата,но имам проблем със сайта на НОИ.Не мога да вляза,някой знае ли,кога ще е превода този месец на майчинството(за втората година) Утре ли,другата седмица ли ? Благодаря предварително Simple Smile Хубав ден

# 272
  • Мнения: 1 700
на 4-ти сигурно  Thinking

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,извинявам се,че нахлувам в темата,но имам проблем със сайта на НОИ.Не мога да вляза,някой знае ли,кога ще е превода този месец на майчинството(за втората година) Утре ли,другата седмица ли ? Благодаря предварително Simple Smile Хубав ден

Утре няма как да е.На 4 ти чакаш

# 274
  • Мнения: 15
Имам ведомост за 04.04

# 275
  • София
  • Мнения: 3 710
Справките дори дават статус "изплатен" Laughing Този месец са много ефективни.

# 276
  • Мнения: 8
Здравей те бих искала да попитам  и аз нещо.термина ми беше определен за 3 април 2016.НА 24.март си подадох документите за втората година.кога да очаквам превод

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 09:28 от malkadundi4ka85

# 277
  • Мнения: 26
Момичета, здравейте,
сметката ми е в ЦКБ, има ли други като мен, които нямат още парички Sad

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, здравейте,
сметката ми е в ЦКБ, има ли други като мен, които нямат още парички Sad

Сигурно ли е ,че трябва да имаш пари?
В кой период си точно?Март месец да си попълва декларация някаква за майчинството?

# 279
  • Мнения: 26
Момичета, здравейте,
сметката ми е в ЦКБ, има ли други като мен, които нямат още парички Sad

Сигурно ли е ,че трябва да имаш пари?
В кой период си точно?Март месец да си попълва декларация някаква за майчинството?

В сайта на НОИ ведомостта ми е с вчерашна дата и статус изплатен. Нищо не съм попълвала, в първата година съм, която изтича юни

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

В сайта на НОИ ведомостта ми е с вчерашна дата и статус изплатен. Нищо не съм попълвала, в първата година съм, която изтича юни

НОИ са ти превели парите днес.Или ще ги видиш по-късно,или има проблем някакъв с банката/сметката ти.Предния път кога ги видя парите?Някои казват,че на другия ден ги виждат и могат да ги теглят.Ако и утре не ги виждаш,отиваш до банката да питаш

# 281
  • Мнения: 26

В сайта на НОИ ведомостта ми е с вчерашна дата и статус изплатен. Нищо не съм попълвала, в първата година съм, която изтича юни

НОИ са ти превели парите днес.Или ще ги видиш по-късно,или има проблем някакъв с банката/сметката ти.Предния път кога ги видя парите?Някои казват,че на другия ден ги виждат и могат да ги теглят.Ако и утре не ги виждаш,отиваш до банката да питаш


Благодаря ти!Обикновено до към обяд ги превеждат! До колкото знам сега в 16 ч има последен превод по банките и ако утре не ги видя ще мина през банката! Благодаря отново

# 282
  • Мнения: 1
Здравеи те искам да попитам до 13.03 бях в болничен сега април да чакам ли маичинство или май ще имам превод

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравеи те искам да попитам до 13.03 бях в болничен сега април да чакам ли маичинство или май ще имам превод

Декларация 135-410 дни попълни ли?Ще я представят в НОИ до 10 ти април.Парите от 1 ви до 13 ти март трябва вече да си ги получила.Остатъка от март след като представят декларацията ти в НОИ.Грубо към 20 ти април

# 284
  • Мнения: 1 700
Elfita искам да те питам ще има ли майчинство пак през този месец,както беше миналата година?

Общи условия

Активация на акаунт