Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 261
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 10 324
От днес Lookfantastic предлагат MAC. Имат код за -20% ,която не ги лови тях ,пък хваща ЕЛ.

А кой е кода?

# 271
  • Мнения: 1 653
Пише го с огромни букви на страницата им LF20

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Обмислям да направя 1-та си поръчка от Lookfantastic, но като изчетох коментарите ви малко се притесних дали ще получа пратката си.  Laughing Скоро си направих регистрация, но никакви кодчета за намаление не съм получавала нито оферти..  Cry Единственото нещо, което ще поръчвам са 2 ружа на MAC, но и кода за тях не се отчита.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ще си получиш поръчката, разбира се. Досега не съм имала проблеми, а имам доооста поръчки.
МАС не ги ловят кодове.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 5 944
Най-добре е да поръчваш до превозвач. Така си спестяваш нервите по чакането и притесненията,дали ще пристигне.

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Благодаря ви, момичета! Жалко, че не ги ловят кодове... А относно превозвач - никога не съм използвала, всичко поръчвам директно до България и ми е малко странно да го използвам ;д

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Амм има ли безплатна доставка до БГ, защото ми дава доставка $15.23?

# 277
  • here and now
  • Мнения: 4 273
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.

# 278
  • София
  • Мнения: 1 936
Освен това доставката е със Спиди, има тракинг номер и няма вероятност да се загуби.

# 279
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.

# 280
  • София
  • Мнения: 803
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

Да, за ЛФ попитах, защото в сайта им като кликна на доставка и с/у България има "-", а на другите държави си пише "free".

# 282
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

Да, за ЛФ попитах, защото в сайта им като кликна на доставка и с/у България има "-", а на другите държави си пише "free".
да и аз затова писах, ама сега симулирах поръчка и ми даде 5,90евро доставка...Освен да пробваш с код MISSYOU ако проработи. На мен редовно ми го пращат.  Peace

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

Да, за ЛФ попитах, защото в сайта им като кликна на доставка и с/у България има "-", а на другите държави си пише "free".
да и аз затова писах, ама сега симулирах поръчка и ми даде 5,90евро доставка...Освен да пробваш с код MISSYOU ако проработи. На мен редовно ми го пращат.  Peace

Kодът не го хвана, но минах и аз на евро и доставката стана 5,99евро, а като съм в паудни е 11.99 ;д

# 284
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Все пак е нещо Simple Smile След време като не пазаруваш а само пълниш кошницата ще ти го пратят и на теб кода, но мисля, че не всичко хващаше.

Общи условия

Активация на акаунт