Вече и в този подфорум !

  • 2 128
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
Zdravei i ot men!
4estito i leka i bezproblemna bremennost ti jelaq!   bouquet
Po vreme na bremennosta si misli samo pozitivni ne6ta,vsqka jena se e spravila,moje malko da e trudno no vsqka mam se e spravila.Pone taka se uspokoqvam i az,za6toto i az kato teb si zadavah tezi vaprosi.A sega ve4e na finala,se uspokoqvam kato si kazvam tova e te6to normalno i vsqka edna jena e rodila,ta az li nqma da se spravq.Ohh poneje sam golqma bazla  Embarassed
Uspeh i pozitivno bremeneene!  Peace

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 15:46 от mamazori

# 16
  • Мнения: 318
Честита бременност миличка, леко и радостно едреене ти желая и много усмивки!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 210
Благодаря за пожеланията и поздравленията и пожеланията  Hug Hug Hug

Преди няколко часа казах и на таткото. Снощи не съм спала буквално, за да мисля как точно да го съобщя, за да увелича радостта. Е не можах да измисля по-интересен начин от този :

Ставаме сутринта и аз бързам за часа при гинекологът, който беше в 8 . А на въпроса къде отивамотвърнах, че се нужни много приготовления за сватбата и освен мен няма кой да се заема ( че и сватба ни предстои на 21 май  ooooh!). Той се поядоса на тона ми, но аз точно това целих  Sick. Връщам се аз от гинекологът с потвърдени очаквания в 9 часа . Той се шашна естествено,какви съм ги сторила за 1 час. И аз сърдита и кисела сядам на масата и започвам да обяснявам, че няма да понеса да се омъжа за него, сватбата е тежко начинание и в това положение сега не мога да се захвана с нещо такова. Гледам как очите му се пълнят със сълзи, а аз едвааам прикривам радостта си. И той почва ,а ма защо, ама как така съм решила и разни такива, които дори не запомних, но на мен не ми се искаше да го мъча повече и му казвам , че положениеот ми е много критично и не зная дали няма да поизцапам гостите  hahaha, защото нали едно, второ , трето, бременна съм и той милия така се шашна , че не можа и да повярва след моите предишни приказки.
Та така повече се зарадва и от мен дори, на работа не искаше да ходи, но го изпъдих .

Сега мисля някаква сценка и за пред майка ми и свекърва ми , защото на татко веднага още вчера му съобщих, но мама трябва да я шашна, защото тя все не е готова да става баба  Crazy


Та такива неволи имам сега, много налудничави, но това ми е в природата. Дори и на 6 си оставам дете. Дано ми се налее малко акъл през идните 9 месеца ....

# 18
  • Мнения: 394
Честито и от мен.Случва ти се най-хубавото нещо в живота и място за притеснение няма Hug
Радвай се на всичко,което ще те заобикаля тези месеци(а и след това) и забрави за страховете.Всички ги имаме,но се свиква и остава само радостта от майчинството и хубавите мигове  bouquet

# 19
  • Мнения: 631
Честито!!!!
Само да си спокойна и да изживееш най - приятните 9 месеца.
Другото си идва от само себе си.
Леко бременеене и дебелеене Hug

# 20
  • Мнения: 210
Честито!!! Лека и безпроблемна бременност, здраво бебе и много щастие!!!  bouquet

Към Коледа ли се очертава?

Ами  утре ще ме гледат на видеозон и със сигурност ще се каже датата на термина. Днес нямаше как, но аз защо го изчислявах по накаква схема в нета към 29, 30 декември  Thinking.
Не зная, ще видим с точност утре  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 334
Ще се справиш миличка!Не се притеснявай и лека бременност  bouquet

# 22
  • Мнения: 992
Честито и лека бременност.  bouquet

Предполагам всеки бъдещ родител се сблъсква с въпросите които те тревожат. Това е нормално, все пак детето носи  голяма промяна в живота на всеки.
Разбира се, че ще се справиш. Hug
Успех.

# 23
  • Мнения: 1 202
ЧЕСТИТОbouquet
И ти пожелавам тези 9 месеца да минат безпроблемно и да бъдат като един миг за да се радваш на малкото човече по-бързо!
  ylinfant

# 24
  • София
  • Мнения: 39 775
Честито и леко бременеене Simple Smile

# 25
  • Мнения: 463
честито и лека бременност  bouquet
нормално е да се вълнуваш така   bouquetи аз все се тревожих дали ще се справя  ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 410
Честито и лека бременност!  bouquet

Продължавай в същия дух! Laughing

# 27
ЧЕСТИТО и от мен newsm51 newsm18 .Мога само да то пожелая да се радваш на лека и хубава бременност Peace

# 28
  • Мнения: 104
Честито и лека бременност и след 9 месеца ти пожелавам да гусхкасх малкък принц или принцеса  bouquet

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Честито  newsm44
Много много леко бременеене   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт