Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 342

  • 70 619
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Време за чай....

# 721
  • Мнения: 20 905


Пак трудности. ooooh!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


http://www.hurriyet.com.tr/engin-akyurekin-partneri-fahriye-evce … amp;utm_term=post

Днес, в-к Нurriyet написа: Партньорка на Енгин Акюрек е Фахрие Евджен.

http://www.gazetemag.com/fahriye-evcen-engin-akyurek-ve-sarp-lev … arsisina-gececek/

Днес и в gazetemag: Фахрие Евджен, Енгин Акюрек и Сарп Левендоолу ще бъдат заедно пред камерата.




И една нова/стара снимка. От 5 юли 2015. Много е "важно" снимащият да снима близкия си човек с Енгин. Нищо, че Енгин едвам се вижда - ами високо ни е момчето..

# 723
  • Мнения: 20 905


Уточняват актьори, актриси, режисьор и то за 1, 2 серии.А следващия режисьор/и  newsm78, кой ще е оператора/и newsm78.На мен са ми важни, а представям си на актьорите. Thinking

# 724
  • Мнения: 917



     Привет, момичета!
Е, провървя ни. В частност и на мен. Отсъствах 1 седмица / от първи до втори тур/. Вчера се
прибрах, но чак сега ви изчетох и прочетох хубавата новина за яснота относно дългоочакваната
партньорка Енгинова. Намирам новината дори за прекрасна, защото Фахрие Евджан ми харесва
и то не само поради факта, че е лицеприятна и харизматична./мое мнение/. Гледах я по малко и
в "Листопад" и в "Чучулигата"и не бях разочарована, а по скоро очарована.
Другата актриса не съм я дори чувала или пък гледала.
Допадна ми и това, /ако е вярно разбира се/,  че Енгин е предявил изискване за силна партньорка.
Не за конкретна, не за известна, а за силна. За мен подобно изискване е достойно за уважение,
защото на фона на слаб партньор - лесно се изпъква, но когато играеш  с талантлив творец, то и
ти трябва да се докажеш и да не му отстъпваш по нищо. А за зрителите няма нищо по добро от
двама силни творци на екрана.
Спомнете си милата и незабравима Голяма артистка на малки роли - Надя Тодорова /мир на
душата й/. Тя нямаше щастието да играе главни роли, но остави незабравими и неповторими образи,
защото притежаваше актьорски талант, защото вдъхваше живот на малките и дори епизодични
роли, защото не играеше, а живееше пред камерата. От което следва извода, че няма малки роли -
има малки и големи актьори или СИЛНИ,  както е казал Енгин.
Остава ни да си пожелаем приятно чакане, въпреки,че то, ако перифразираме песента - "Много
мина, мъничко остана, наближава скоро да се видим на екран....."
Приятна вечер на всички!
newsm51

Hug KOMET, здравей, здравей, здравей!!! Hug
 Grinning Kissing Heart Grinning Много се радвам да те видя. Grinning Kissing Heart Grinning

 Hug Здравейте и на ВАС МОМИЧЕТА! Hug

Скрит текст:

Няма да се оправдавам, че отдавна не съм влизала в темата, ама с новия проект на ЕНГИН може и да влизам. Сега го направих импулсивно, защото прочетох КОМЕТ и ми стана едно такова болно, че само МАРИЯНКА я отрази. Пределно ми е ясно, че никой не е задължен да го прави. Ама аз нали съм си първична и не можах да го подмина. Със сигурност и нямам правото да го коментирам, защото не присъствам активно в темата. Просто ме навя носталгията и си спомних за времето, когато тази тема беше част от ежедневието ми, и ние тук се смятахме за едно голямо семейство. ЕНГИН си е ЕНГИН, но той стана причината точно в тази тема да се запозная с много стойностни хора, с които и до днес поддържам връзка. Винаги съм го твърдяла, че за мен общуването между хората е най-важното и в социалните мрежи, и в реалния живот.
Хади, спирам вече да ви занимавам с емоциите и чувствата си. Днес не е ден за прошка, ама се надявам да ми простите, ако по някакъв начин съм обидила някого.

 umbrella Приятен есенен следобед пожелавам на ВСИЧКИ!
umbrella

 

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


http://www.sehirmagazincisi.com/Hbr-6414-Iste-Esaretin-Bedeli-Kadrosu.html

Отново от днес: Ето съставът на "Цената на пленничеството"!
...........
Нищо ново и различно...




http://www.kelebekmagazin.com/engin-akyurek-isteyince-partneri-f … n-oldu-14920.html

Продължаваме: Новата партньорка на Енгин Акюрек се казва Фахрие Евджен!




https://www.youtube.com/watch?v=islTM-kyELo

От днес. Коментар по канал Д за участието на Енгин, Фахрие и Сарп в "Цената на пленничеството". Говорят за всичко това което знаем. Кой къде е играл до момента. Колко добър, хубав, сладък е Енгин, за връзката на Фахрие с Бурак, колко хубава жена е Фахрие....

Tanusha_, с искрени пожелания за лично щастие и късмет. Знаеш защо. Липсват ни притчите ти. txtloves  smile3525

# 726
  • Мнения: 917


  newsm51 МАРИЯНКА, много ти благодаря!!!   newsm51
С уважение и респект...

 
Скрит текст:

Ученик и Учител разговаряли за нещата от живота:

- Някога хапал ли те е слон? - внезапно попита учителят.

 Ученикът поклати отрицателно глава.

- А комар?

- Разбира се, че ме е хапал - отвърна по-младият мъж.

- Ето, виждаш ли какво имам предвид? - възкликна учителят и сложи длан на рамото на ученика.

- Онова, което наистина те достига и те хапе, са дребните неща.






# 727
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Здравейте всички Hug
Много се радвам за любимата ми Фахрие, думи нямам. Сигурна съм, че си подхождат с Енгин, седят идеално един до друг Heart Eyes Мисля, че това ще успешна двойка за пресъздаване на силна любов Peace
Ще следя темата за новините за сериала bouquet

# 728
  • Мнения: 23 308


Здравейте момичета  Two Hearts

На празнуващите - честит празник

Тануша  Two Hearts  не се сърди моля ти се  Praynig  Отдавна изразът "здравейте момичета" е поздрав към абсолютно всички. До този момент всеки влиза и пише по различно време в зависимост от служебни и домашни ангажименти. Ето тази сутрин Араселия /която принципно е най-ранобудната/ не е писала, но ние си знаем по презумпция, че е бързала и не е имала възможност. Други пък пишат вечерта и обикновено са сами, защото пък на останалите вече им  е време за почивка... Но и за тях знаем, че милеят за темата.  Трети пък наистина работят много и се появяват на няколко дни веднъж - напишат нещо и отново хукват по задачи. 
Искам да кажа, че за деня който визираш и по-специално за това, че не сме взели поименно отношение към поста на Комет не би трябвало  да чувстваш липса на добронамереност от страна на пишещите в темата. Чак се изненадвам от този факт, че има засегнати  Sad   

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Искаме нови новини.....




Да се запознаем с Фахрие - зад камера от последната и реклама.

# 730
  • Мнения: 1 285



Привет, привет, привет !

Здравейте, здравейте и пак здравейте, "стари"и "нови",  мили момичета!
Аз съм се засмяла, като Фатмагюл, когато я гъделичкат за събуждане, защото имам чувството,
че се събудих след един сън, който искам да забравя и да затворим една страница на огорчението,
което ни разпръсна.
Искам да гледаме напред към новият проект на Енгин позитивно и с надеждата, че ще ни събере
отново.  newsm51 newsm10
Когато преди малко прочетох Танюша - чак гледах и не вярвах на очите си.
Танюша, радвам се да те "видя" отново тук, където ти е мястото - в любимата ни тема
заедно с твоя запазен патент -оригиналните спойлери и ти благодаря! newsm51
Мартичка е права, че няма нито място, нито повод да се засяга някой, а има по скоро повод
да се радваме, ако отново започнат лека, полека да се завръщат момичетата.
И аз, когато прочета някой от "изчезналите" изпитвам умиление към доброто старо време и
ми става и радостно и тъжно - смесени чувства. Но нали съм си по душа оптимист - позитивното
у мен взима връх.
Желая  за пореден път да благодаря и да изразя възхищението си от всеотдайните ветеранки,
както и от ново присъединилите се момичета за това, че държаха "фронта" и успяха.
Поздравления!  newsm51
Всички да са живи и здрави и да гледаме напред към новия проект на Енгин, актьорът, който
ни събра в това прекрасно виртуално семейство. И нека заедно да не позволяваме добрия тон
да изчезва, защото какво по хубаво от сродни души събрани да се забавляват и споделят
мисли и чувства. И няма място за драми, ако всички не мислим еднакво. Важното е да не
забравяме, че отсреща има човек, когото може да не познаваш реално, но той може да ти
бъде прекрасен приятел, макар и виртуално. newsm51
Приятна и спокойна вечер на всички, а на Танюша -
Скрит текст:
[/b]

# 731
  • Мнения: 23 308


Привет, привет, привет !
Здравейте, здравейте и пак здравейте, "стари"и "нови",  мили момичета!
..............................................
Всички да са живи и здрави и да гледаме напред към новия проект на Енгин, актьорът, който
ни събра в това прекрасно виртуално семейство. И нека заедно да не позволяваме добрия тон
да изчезва, защото какво по хубаво от сродни души събрани да се забавляват и споделят
мисли и чувства. И няма място за драми, ако всички не мислим еднакво. Важното е да не
забравяме, че отсреща има човек, когото може да не познаваш реално, но той може да ти
бъде прекрасен приятел, макар и виртуално. newsm51


Комет  Two Hearts  направо ще сме ето така Чакаме си търпеливо, макар понякога "сивото джудже Тъга" да прави опити да се "намърда" в оптимистично-позитивно настроената ни виртуална Енгино-компания...
Уточнявам за тъгата - тя е за "The best actor"
Уточнявам и какво чакаме - всичко чакаме. Чакаме нов проект, чакаме новини, чакаме снимки всякакви /с фенове, без фенове, на чай, на кафе, от фотосесия или случайно направени/, чакаме обявяването на каст, технически екип, чакаме ... и т.н. Но най-вече чакаме с радост компанията ни да се увеличи и да си споделяме всичко което ни вълнува "за и около" Енгин.  newsm03

И понеже празнуващата днес  явно празнува и е ангажирана в реала - ние пък ще се почерпим за нейно здраве... макар и виртуално  txtloves




https://www.youtube.com/watch?v=DTRMb3yEHf0&index=93&lis … IzjfClEor2MXOTFjQ

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Има ли за всички?

# 733
  • Мнения: 23 308

Много готино "хванати" моменти от пристигането на церемонията за раздаване Наградите "Кристална мишка"
Аз пък имам желание за още такива моменти...  newsm53



# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Марта, дай Боже!

Общи условия

Активация на акаунт