Аватарни игри 30

  • 27 950
  • 710
  •   1
Отговори
# 675
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Уомънче изпращал както ти падне  Peace

Вече ти изпратих  Hug

# 676
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Честито, Захарче! bouquet

Радвам се, че ти харесва, Булгари! Hug

Тифче, и аз много харесах какво си направила по моя аватар! bouquet

Честито на вуйна Ловли! bouquet
Ох много се радвам, защото ми беше зор. Въобще не предполагах, че ще си ти. както писах мислех, че е Дар  Joy Joy Hug

Много съм заблудена, Грийни също не очаквах, че ти си ми правила по аватара. Благодаря ти, харесва ами, както писах по -рано  Hug


Честито Захарче, ще харесам после нещо и ще пратя. Този път правилно съм разбрала условието  , че нали за тази избирах аватар, който да си и остане за другарчето Joy

Честито и на другите  bouquet

# 677
  • София
  • Мнения: 2 808
Захарчето, честита победа!  bouquet Честито на всички останали!  bouquet

Много се радвам, че ви е харесал аватара ми, а още повече се радвам, че си харесвам подписа!  Heart Eyes Ройс, златна си!  Hug

# 678
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Пратих аватаррр, сега ще пратя и тема за коледната  chef

# 679
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ами Тифчее.... сега трябва да си избираш нов аватар  Mr. Green Защото този го изпрати на мен Laughing

# 680
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Offf много съм зле  Joy

# 681
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Честито на Захарчето за победата и на подгласничките, също. Благодаря ви за 6-тото място.

Вип, честно казано много ме затрудни с този аватар, нищо че сам по себе си той е прекрасен. С удоволствие ще си нося комбинацията, щом ми я отстъпваш.
Благодаря много на Карина за подписа по моя аватар - чудесна комбинация се е получила, даже сега ще си я облека след малко. Нали може?  Heart Eyes

До кога ще търсим аватар за новата междинна? А за коледната до кога може да мислим?  Hug

# 682
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Не само ти аз за малко да изпратя на Ловли темата за коледната игра Joy. Добре, че се върнах назад да прочета какво точно трябваше да се мисли и... видях, че тя се праща на Кари   Laughing

# 683
  • Мнения: 5 128
Лейди, разбира се  Hug
Много се радвам, че ти харесва комбинацията  Heart Eyes

Страхотна активност по коледната игра, вече получих доста теми  Peace

# 684
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 687
За междинната знам ли  newsm78 До сряда аватари,за да ги върна в четвъртък. Thinking

# 685
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
За междинната знам ли  newsm78 До сряда аватари,за да ги върна в четвъртък. Thinking

Ами, чудесно.   Hug

Аз не знам дали утре ще успея за редовната игра, че тази седмица ми беше ужасна ...  ooooh!

# 686
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Готово, пратих на правилния човек вече  Joy

А предната беше много яка картинка имам и друга на мацката, много ме кефи, ето я

Скрит текст:

Е сряда, дай вторник макс, колко му е да избереш един аватар

# 687
  • Луната
  • Мнения: 3 211
А предната беше много яка картинка имам и друга на мацката, много ме кефи, ето я

Скрит текст:


Тифче Hug не се вижда картинката Crazy поне аз не я виждам Rolling Eyes

# 688
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
eee от postimage e   Close

# 689
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Аз пък я виждам и наистина е много хубав аватар.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт