Възможно ли е...???

  • 9 523
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ако наистина се обичате, ще намерите начин да живеете заедно въпреки трудностите. Другото е развлечение само, не е сериозно.

# 31
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Е, тя лИбовта още в началото е била супер, мега, хипер.... Ама след 3 г още си е някъде там....В мислите на авторката....
Боже! И това от жени минали 30 -те. ooooh!

# 32
  • Мнения: 32 508



Е, не знам дали са квит, той ги рути без да влага чувства, щото тя пише, че се грижи за семейство, внимателен, ала-бала; после може и да ореве (Той) форумите....
Това ще е велико  Joy Да дойде мъжът и да се жалва от нея. И ако види таз тема  rotfImbo

# 33
  • Мнения: X



Е, не знам дали са квит, той ги рути без да влага чувства, щото тя пише, че се грижи за семейство, внимателен, ала-бала; после може и да ореве (Той) форумите....
Това ще е велико  Joy Да дойде мъжът и да се жалва от нея. И ако види таз тема  rotfImbo

Мъжът не, ама има един с профила на гаджето точно в горната тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947599;topicrefid=19

# 34
  • Мнения: 32 508
Не е той. Има несъответствия.  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 658
Господи, защо все на читави хорица им се падат такива мъже/жени. Животът е толкова несправедлив. Съжалих го мъжа на авторката.

Изпепеляващата страст е до време. Какво друго може да й предложи любовника освен хубав секс?? ... ами нищо! Нищо за което да си струва да изтървеш "питомното" и да хукнеш по "дивото".
Много пъти съм се влюбвала, изпитвала съм същата изпепеляваща страст /като необвързана/, но никога не съм оглупявала до такава степен, че да изгубя разума си и да върша глупости. Четейки темите напоследък се изумявам колко безразсъдни хора има.
От щу удовлетвореност, спокойствие, сигурност и обезпеченост, да се чудиш по какъв подъл и грозен начин да си разнообразиш безПроблемния живота, който  самоопределяш като скучен и монотонен, поради същото това безПроблемие !

# 36
  • Мнения: X
Не е той. Има несъответствия.  Thinking
Не е той, но ролята му е подобна.

# 37
  • Мнения: 11 557
Брех, че много праведници и съдници в тоя форум ...  Mr. Green

На авторката - в трудна каша си. Опасявам си, че нямаш много варианти за действие  Hug

# 38
  • Мнения: 6 916
Ох каква пързалка,шекспирова драма някаква. То любов, сълзи, физическа болка....Сценаристите, малко повече уважение към публиката, ако може.

# 39
  • Мнения: 635
Разбира се, че не си права. Ти унищожаваш мъжа си с това че живееш с него без да го обичаш.
Остави го за да си намери щастието другаде.

А ти слушай сърцето си! Няма да имаш други шансове да изживееш този живот. Той е само един и трябва да бъде изживян с любим човек.
Това че момчето било финансово нестабилно са глупости. За любовта това е просто формалност.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 734
Авторката няма сериозни проблеми и си ги създава сама от скука. Ако има наистина сериозни проблеми-например не да й си Боже здравословни проблеми с някой в семейството или финансови, или някакви други много скоро щеше да забрави за "великата" си любов и да се кротне до мъжа си. Всичкото го прави от досада!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Хахаха.....любов, любов, ама все към сигурното я тегли.   Mr. Green
Ми да си изясни кое и е по-важно и да си избере. Няма как всичките хубости на едно място.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 862
Това че момчето било финансово нестабилно са глупости. За любовта това е просто формалност.

Формалност друг път. Може сега да й се струва като дребна подробност, но като излязат финансови проблеми на дневен ред, друга песен запяват. Неслучайно е казано - когато парите изхвърчат през вратата, любовта излита през прозореца. А тя има и дете. Веднъж поне помислила ли е за него? Да речем, че реши да напусне мъжа си и "да следва сърцето и чувствата си". Какво ще прави с детето? Ще го вземе със себе си? Тогава финансовата част е много съществена, защото сърцето и чувствата не слагат храна на масата. Ще го остави при баща му за да си изживее тръпката? Супер грозна постъпка за една майка, от която връщане назад няма.

А любовчията е въздух под налягане. Ако беше мъж досега да е тропнал по масата с ултиматум "или аз или той". И на думи поне да изрази желание да поеме отговорност за нея и детето. Ама му е удобно така, нали? Само благинките от връзката, без отговорността.

Между другото и аз смятам, че мъжът, ако не се е усетил още, скоро ще прогледне. И да не стане тогава авторката - от двата стола на земята. Щото те такива хора, които много търпят, накрая нареждат другия както трябва. Ама така, че да не знае откъде му е дошло.

Изпепеляваща любов, физическа болка, ала бала. Има единствено тръпка от забраненото. Като стане всекидневие и не е забранено вече, да видим колко ще е изпепеляваща.

Съжалявам, че съм толкова рязка, но така мисля.

# 43
  • Мнения: 25
Авторке, разбирам те много добре и ти съчувствам. Само че момичетата тук са прави. Зарежи го, опитай се да го забравиш. Иначе ще става все по-зле. И аз съм в почти същата ситуация, себе си видях в тази тема и ми се доплака. В сериозна връзка съм от няколко години, стана скучно и така нататък... И преди известно време срещнах един човек, който ми преобръна вселената. По-малък от мен, също обвързан. Влюбих се така, както не съм и предполагала, че е възможно. Той също. Можеше да станат много неща, ако бях послушала сърцето си. Само че се спрях навреме... прекъснах всякакви отношения с него, останах си с приятеля ми, който е прекрасен човек. Не мога да жертвам хубавата ми, стабилна връзка, заради една гола любов, от която не се знае какво ще излезе. Вярно е, още го обичам.Много. Почти физическа болка, ти знаеш... От 1 месец не съм го виждала, изтрих му номера, фейсбука, всичко... Всяка вечер го сънувам, като работя си мисля за него, не можех да ям и да спя първите дни. Но ще издържа, ще мине, все някога... Прави са всички, които са те посъветвали да го забравиш... Бъди си с мъжа, гледай си семейството, другото е вятър и мъгла. Ако искаш, пиши ми на лични, в сходно положение сме Sad

# 44
  • Мнения: 635
Това че момчето било финансово нестабилно са глупости. За любовта това е просто формалност.

Формалност друг път.....

Хайде сега...според твоята логика 90% от българските семейства не би трябвало да съществуват...
България е населена от бедни и мизерстващи, дай да не се женят и да не обичат.

Там където има любов, винаги има достатъчно. Любовта кара хората да се променят взаимно към по-добро и да печелят за взаимного бъдеще.   И обратното- когато няма любов, дори с богат мъж можеш да живееш в мизерия.  
Законите на Вселената (понеже в няколко теми поне се обсъждат) дават само на тези, които живеят в любов.

Общи условия

Активация на акаунт