Благоевград - ПОМОЩ - Сборник по Психология!!!

  • 807
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте! Аз съм студентка по психология от Пловдив. В момента ми предстои да правя експериментално изследване, което за мен е изключително важно, защото смятам да го представя на студентски научен форум май месец, но изследването трябва да е готово до януари. За целта от изключително значение за мен е да се запозная с доклад, който се намира в сборник " Психологията - традиции и перспективи " възможно най-бързо. МОЛЯ ВИ, МОЛЯ ВИ, МОЛЯ от сърце някой, който се намира в Благоевград да я вземе от библиотеката и да ми я изпрати по еконт, спийди или както пожелае. Ще си платя транспортни разходи, ще я върна навреме. Трябва ми само да си преснимам въпросния доклад и да го прочета. Готова съм дори да си платя! Моля ви, наистина е много важно за мен! Ще ви бъда безкрайно благодарна ако някой има възможността да ми помогне!  Praynig Praynig Praynig
Предварително благодаря!  Hug
П.С. Причината да ми трябва от Благоевград е, че го има само в библиотеката там, понеже докладите са от професори от ЮЗУ.

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 18:53 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 46 511
Тук го има за 13 лв.

# 2
  • Мнения: 33

Трябва ми от 2013г., а това е от 2015г.

# 3
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Дени, най-лесно би се справила да позвъниш в у-тета и намериш катедрата, а може би и в библиотеката имат телефон.

Пращаш парички , снимат ти файла или текста и  го получаваш.
Има ли катедра психология там?  Направо към декан, секретар..
Аз така бих постъпила и съм го правила. Обикновено са любезни и отзивчиви , когато помоля разни институции за такива услуги.

 Peace

# 4
  • Мнения: 33
Дени, най-лесно би се справила да позвъниш в у-тета и намериш катедрата, а може би и в библиотеката имат телефон.

Пращаш парички , снимат ти файла или текста и  го получаваш.
Има ли катедра психология там?  Направо към декан, секретар..
Аз така бих постъпила и съм го правила. Обикновено са любезни и отзивчиви , когато помоля разни институции за такива услуги.

 Peace

Възможно ли е наистина?! Ако е така - направо камък ми падна от сърцето! Много ти благодаря за информацията! Още утре ще пробвам!  Hug Hug Hug  Ти пробвала ли си в университетите дали е възможно така? Имат катедра, иначе.

# 5
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Пробвала съм, бъди сигурна  Wink Зависи на кого и с какво настроение ще попаднеш. Желая ти успех и дано се похвалиш с награда от конкурса през май

Общи условия

Активация на акаунт