Пазаруване от Amazon - тема №54

  • 91 071
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Мога ли като в др.Амазон да си изтрия данните за картата,след като имам мейл за поръчката?

# 601
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
И аз напоръчах един куп неща,пуснах три поръчки,че да не изпусна нещо!  Laughing
Pixiе'то го поръчах миналата седмица още,мисля да купя и многократни капсули за него.Иначе го дават съвместимо с доста модели капсули,но аз ще пробвам с многократните.
От къде са многократните капсули?

От английския Амазон.  Peace

# 602
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 800
Доколкото разбирам надписа в червено те уведомява, че е в момента такава машина е резервирана в друга кошница.
И аз така си мислих, нали е в червено, но Гугъл ми превежда Only 1 units, Reserve yours already, а и аз така успях да вкарам една машина в кошницата си, но докато стигна да я платя и изчезна. Не знам какво стана, казвате че сложена в кошницата изчаква 20мин, а моято не стоя и една дори.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 187
И аз напоръчах един куп неща,пуснах три поръчки,че да не изпусна нещо!  Laughing
Pixiе'то го поръчах миналата седмица още,мисля да купя и многократни капсули за него.Иначе го дават съвместимо с доста модели капсули,но аз ще пробвам с многократните.
От къде са многократните капсули?

От английския Амазон.  Peace

Ето:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01H8IEYRQ/ref=ox_sc_act_tit … id=A367X9D9W883DR

# 604
  • Варна
  • Мнения: 239
Рони, червената за 69 евро ли, ако е тя в моята кошница е и ми остава минута преди да я освободят. За всички ВИП  резервират поръчките за 20 мин.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 690
Много се чудих на парогладачката и в крайна сметка поръчах това: http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 198P6NLW&fc=1 - по-компактна е и мисля, че ще върши същата работа, а пък може да се взима на път.. Дали сбърках.. не знам Simple Smile Пуснах и една мини фурна на Мулинекс и един сешоар, сешоара все ще подаря на някой някога, но фурната какво ще я правя НЕ ЗНАМ  Mr. Green

# 606
  • Мнения: 1 173
Аз се чудя за хлебопекарна и/или мултикукър..а как стои въпроса с гаранциите? Някой по напред писа, но не получи отговор  newsm78

# 607
  • софия
  • Мнения: 33 375
nat_ly, благодаря за линка  Hug Възползвах се скромно, малко на шега - прахосмукачка и тавичките със сваляща дръжка на Тефал. Пише, че са алуминий с титаниево покритие. Прахосмукачката ще ми е идеална за вилата.

# 608
  • Мнения: 1 156
Записвам се в темата след като изтървах всичко, но така и иначе не разбирам испански и нямаше да се справя, за съжаление.
Ако някой има нещо излишно поръчано, да пише, търся от всичко- хлебопекарна, ютии, прахосмукачки и каквото и да е. Laughing Всъщност има ли налична прахомсукачка намалена, не мога да разбера?

Да ви попитам за черния петък в английския, пускат ли предварително кое колко ще струва, и също бързо ли свършват нещата? Става дума за няколко играчки, избрах ги за дъщеричката си за Коледа, (които дори ги има по-евтино с по няколко паунда в ибей), но приятелки ме посъветваха да чакам амазон.

# 609
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 645
И аз съм изпуснала голямото пазаруване  Mr. Green Ако някой има излишна прахосмукачка или види налична, моля да вика силно  bouquet

# 610
# 611
  • софия
  • Мнения: 1 335
Какви са тези цени за 15 99 Shocked това ли е окончателната сума която се заплаща, намалението по някакъв повод ли е било, защото гледам в момента сделките нямат нищо общо с тези цени и друго очаква ли се такова намаление скоро време.

# 612
  • Мнения: 1 156
Leila, благодаря. bouquet За съжаление ми трябва за под, преди 2 дни ми изгоря прахосмукачката, идеално щях да се уредя. Laughing

# 613
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Какви са тези цени за 15 99 Shocked това ли е окончателната сума която се заплаща, намалението по някакъв повод ли е било, защото гледам в момента сделките нямат нищо общо с тези цени и друго очаква ли се такова намаление скоро време.

За стоката - да + доставка 7 евро, ако поръчката е до 100евро. Над 100 евро доставката е безплатна.  Peace

А по какъв повод са тия ценииии......не е ясно.....Мисля, че ако пуснат още такива намаления всички тук ще фалират.  Mr. Green

# 614
  • Мнения: 362
Мисля, че ако пуснат още такива намаления всички тук ще фалират.  Mr. Green
Ако всичко поръчано пристигне и работи, тук ще се роди нов мит, подобен на онзи за центовите цени в Ла Редут. Ха дано!  Laughing
Благодарности на всички, които споделят полезна информация!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт