Темите zа самолечение

  • 2 577
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Няма нищо лошо да споделяш ефекта от някой лечения. Всеки има глава на раменети си и сам може да реши какво да прави.

# 16
  • Мнения: 14 133
Всеки сам си решава.Нали е посочено от модераторите, че е желателно крайната консултация преди предприемане на лечението да бъде със съответния специалист...

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хора, не разбрахте ли, че авторката на темата не е имала предвид само споделянето на опит? Също така и, че  лечение е индивудално за всеки пациент и се назначава само след преглед. Peace
Така е. Аз също от доста време забелязвам такава тенденция и съм против нея. В случая визирам подопечения ми форум, където най-често чета такива неща, но го забелязвам и по други подфоруми. В Кърмене с лека ръка се предписва хомеопатия и други средства, с дозировки и часове за прием... А макар и 'само' хомеопатия, тя далеч не е толкова безвредна, ако при един действа конкретното лекарство, при друг няма да има ефект, а при трети може да влоши положението...
Това е и причината за тема по този въпрос в Кърмене - с Гери сме си прочели мислите  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт