Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 окт. 2016, 16:27 ч.

Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

• 49 058
  • 409
  •   1
Отговори
# 405
За следене се спрях на д-р Николова, но тя ще е в контакт с ендокриноложката ми, Лачев също ще консултира.
Не знам вие как сте, но аз малко се паникьосвам. Вие как се справяте в ситуацията?

При теб ситуацията го изисква. Трябва да си под тяхно наблюдение, защото при теб е малко по-сложна ситуацията. Ти премина ли първа морфология?

# 406
Вчера бях на преглед и чух сърчицето на малкото чудо! Взеха ми и кръв. Взели са всички възможни мерки за безопасност, като кабинета за преглед е  до входа. По този начин се предпазват пациентите на болницата.

# 407
Вчера бях на преглед и чух сърчицето на малкото чудо! Взеха ми и кръв. Взели са всички възможни мерки за безопасност, като кабинета за преглед е  до входа. По този начин се предпазват пациентите на болницата.

Много се радвам за това, много се радвам че сте чули сърчицето. Сигурна съм, че всичко там е стерилно. И смятам, че   в този момент бременните могат да сe чувстват една идея по-спокойни, когато посещават специализирани болници за своите прегледи.

# 408
Взели са всички мерки и полагат усилия да се чувстваме спокойни. Само заразителния смях на Николова, нарушава стерилността.

# 409
Взели са всички мерки и полагат усилия да се чувстваме спокойни. Само заразителния смях на Николова, нарушава стерилността.

В твоя случай колко пъти  ти се налага да ходиш на преглед? Иначе д-р Николова си я знаем, че е с подобаващо чувство за хумор.

Общи условия

Активация на акаунт