Поглезете кожата и сетивата си с Rose Joghurt

  • 17 073
  • 256
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 962
Досега съм използвала само розова вода за лицето, но  бих пробвала и розово масло  и йогурт.   Това , което знам е, че розовото масло , натуралната розова вода и йогурта имат отлично хидратиращо, омекотяващо и тонизиращо действие и  подобряват тонуса и еластичността на кожата.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 446
Използвала съм само розова вода.С удоволствие бих пробвала масло и йогурт.  bouquet Продуктите подхранват,възстановяват и помагат кожата да запази младежкия си вид. Пробиотикът от йогурт увеличава доставката на кислород в кожните клетки, стимулира тяхното обновяване и засилва синтеза на колаген и еластан.

# 32
  • Мнения: 1 713
Ползвала съм само розова вода. Много ми харесва как се отразява на кожата ми  .

# 33
  • Мнения: 1 557
Ползвала съм розово масло за ароматерапия, действа много релаксиращо.
Много искам да изпробвам йогурта за тяло Simple Smile

# 34
  • Мнения: 89
Използвам много продукти с розово масло. Страшно доволна съм, защото се отразяват изключително добре на кожата ми. Маслото хидратира, омекотява и тонизира.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ползвала съм единствено розова вода.

# 36
  • Мнения: 351
Ползвала съм почти всичко (особено за лице), само не и розово масло и йогурт. Тези "хидратиращи" продукти, които се предлагат масово на пазара все не ми хидратират кожата и постоянно стои суха и напукана. Надявам се розата и йогурта  наистина да имат хидратиращ ефект, че вече вдигнах ръце от  боклуци!  Praynig

# 37
  • Мнения: 240
Ползвала съм розова вода за  лицето си, както и някои кремове за лице.
 С удоволствие бих тествала и другите  продукти.

# 38
  • Мнения: 197
"Използвате ли розово масло или йогурт в грижите си за красотата и знаете ли какви са ползите от тях?"
Розово масло от 1 мл съм купувала няколко пъти за подарък на приятели в чужбина.
За ползите съм прочела , че подмладяват, подхранват и предпазват кожата, което звучи доста добре.

# 39
  • Мнения: 176
Използвала съм розова вода и съм много доволна от резултата, но розово масло или йогурт не съм използвала.

# 40
  • София
  • Мнения: 778
Използвам само розова вода. 

# 41
  • Мнения: 539
Не съм ползвала розово масло и йогурт. Разбрах, че са безопасни, обновяват клетките, хидратират и подхранват в дълбочина.

# 42
  • Мнения: 605
Не съм ползвала розово масло и йогурт, но след прочетеното определено ще опитам.
Относно ползите - те нежно и ефективно поддържат и подобряват функциите на кожата. Интензивно обновяват клетките, възстановяват техния хидробаланс, подхранват в дълбочина и придават на кожата свеж вид. Серията е подходяща за всеки тип кожа, дори и най-чувствителната.

# 43
  • Мнения: 913
Досега съм ползвала само розова вода, но с удоволствие бих пробвала и розово масло или йогурт.

До колкото знам те са много важни за поддържане младежкия вид на кожата, също така свежа и гладка. Пробиотикът от йогурт увеличава доставката на кислород в кожните клетки, а и засилва синтеза на еластан и колаген. Розовото масло и има хидратиращо, омекотяващо и тонизиращо действие.

# 44
  • Мнения: 1 432
Ползвала съм само розова вода.

Общи условия

Активация на акаунт