Харесвате ли и ползвате ли "Пантен"

  • 14 618
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Преди години си изпатих от шампоан и балсам и от тогава не искам и да чуя за Пантен! Stop Naughty

# 16
  • Мнения: 5 317
а я кажете някои марки от които сте най-доволни

П.С. Извинявам се на майката пуснала темата за офтопика

L'Oreal-Elseve;

# 17
  • Мнения: 5 790
Супер доволна съм от Пантен - и шампоана и балсама. Използвам тези за тънка коса от доста време и нямам никакви оплаквания. Опитах се да сменя шампоана, но не се получи. И пак на Пантен.

# 18
  • Мнения: 1 526
И азго ползвам ама... дсе същото нито по- добре, нито по  -зле  newsm78

# 19
  • Мнения: 27 524
а я кажете някои марки от които сте най-доволни

П.С. Извинявам се на майката пуснала темата за офтопика

L'Oreal-Elseve;

 Peace И аз ги ползвам, супер са, но нали трябва да се сменят и тогава взимам от жълтата им серия за сухи коси.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 050
Ползвам Пантен зеления  - шампоан и балсам. Косата ми е супер суха и къдрава и се боядисвам на 3-4 седмици , което допълнително изсушава. С шампоана и с балсама добива нормален вид - става лъскава, гладка и мога да я среша.( ей, като на реклама... Wink)
Но това само с зеления  - Smooth and silk.
Пробвала съм с този за къдрава коса и за боядисвана и съм недоволна.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 965
Супер доволна съм от Пантен - и шампоана и балсама. Използвам тези за тънка коса от доста време и нямам никакви оплаквания. Опитах се да сменя шампоана, но не се получи. И пак на Пантен.

Точно от този вид получих пърхот и сърбежи, а косата като слама!  smile3511

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Преди доста години ползвах в Англия и бях много доволна.  В резултат на сравнение смея да твърдя, че боклукът, който тук продават под това име няма нищо общо с онзи, от който бях доволна. След като ми се появи пърхут от един такъв - клиър или пюър, не помня, вече не си и помислям да го ползвам.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 761
Аз пък мислех, че само на мен не ми действа добре! Доста мои приятелки са доволни, а като гледам тук антифеновете сме много май.  Laughing

# 24
  • Мнения: 7 430
Аз ползвам балсам на Пантен и съм доволна, същия и на Dove, както Блонди използвам и от жълтата им серия за сухи коси на Лореал, също и на ИВ Роше - абе мешам ги както си искам Mr. Green

# 25
  • Мнения: 200
Не ползвам шампоаните на "Пантен", защото преди време от един техен прозрачен шампоан се сдобих с пърхут  smile3511, но много съм доволна от зеления им балсам "Smooth & Silky", прави ми косата мека и гладка.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 464
На мен ми става пърхут ако съм дълго време с един шампоан ,сега ги сменявам ползвам и пантен и е ок Peace

# 27
  • Мнения: 208
"Bumble and Bumble" е супер за моята коса....Използва се много в реномирани салони в Ню Йорк. Пантен е евтина и некачествена марка.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Преди доста години ползвах в Англия и бях много доволна.  В резултат на сравнение смея да твърдя, че боклукът, който тук продават под това име няма нищо общо с онзи, от който бях доволна. След като ми се появи пърхут от един такъв - клиър или пюър, не помня, вече не си и помислям да го ползвам.
често сращам такива мнения, за козметиката у нас и в чужбина, но в интерес на истината аз се "напълних" с пърхут точно от един Палмолив закупен в Англия (просто вероятно съм попаднала на НЕ моя шампоан  Wink)

# 29
  • Мнения: 5 647
Отдавна не съм си купувала Пантен.

"Bumble and Bumble" е супер за моята коса....Използва се много в реномирани салони в Ню Йорк. Пантен е евтина и некачествена марка.

А къде се намира въпросния шампоан? Има ли го в БГ?
Що се отнася до Пантен- не е толкова лош, ако го взимаш от чужбина. Иначе тези, които се продават в БГ са произведени в Румъния.

Общи условия

Активация на акаунт