Game of Thrones Teмa 25 - "He brings the storm."

  • 80 478
  • 742
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 113
Не говорех за Яра, за друг герой и спойлер става дума.
Някои потребители са порядъчно нагли въпреки всичко...

# 436
  • Сидни
  • Мнения: 721
Извинявайте, ама за какъв *** влизате в темата точно, щом не искате спойлери?? Някои хора дори във ФБ не влизат, а вие баш в темата за сериала се бутате. Какво очаквате да се коментира тук, ако не новия епизод? Според мен дори не трябва да има бутони за спойлери. Хората би трябвало да могат да се контролират да не влизат в тази тема, ако не искат да четат спойлери...толкова ли е трудно??
Така...изказах се!!

Иначе гледах епоизода  и втори път. Моментите с Братството ми беше доста досаден, при Сам тези...хммм...беше ту мач просто!
Колко години са минали от началото на книгата/сериала...имам предвид от началото на всичко? На колко години е в момента Денерис? Това се замислих одеве. Някой може ли да каже?

# 437
  • Мнения: 10 019
Главните герои са там. Преживейте го вече.  hahaha

# 438
  • Мнения: 1 380
Вие сериозно ли продължавате с този безсмислен спор?  Laughing Laughing Laughing

Аз да подчертая - не съм гледала епизод 1 още, гледах промото за епизод 2. Не ми пречат спойлерите, така че си влизам тук спокойно. Който не желае да чете, да не рискува по-добре.


Аз имам питане. Аря като стана безлика, само физиономията ли сменя, или и тялото? Защото тя е дребничко момиченце, дори да си смени лицето с това на ... Хрътката, да речем, тялото си остава нейно (или бъркам)?

# 439
  • Мнения: 18 378
 АЗ също не съм гледал още първи епизод. Нямам НВО, пък и по принцип обичам да гледам  " ударно" по пет-шест епизода накуп в торентите, след като един сезон излезе, а не един по един, но иначе спойлерите не ми пречат.

Да, приемам, че това което е било преди няма и седмица трябва да е в спойлер, но си мисля, че събития отпреди много време - конкретно аз пишем за първи епизод на първи сезон - не трябва вече да са в спомен, всеки който се интересува и пише по тези форуми по конкретната тема е имал достатъчно време, за да гледа първият сезон.
Не знам има ли някакъв времеви отрязък, след който да не се слага спойлери, какво сте се разбрали?


И спорът наистина е безмислен - на тези които не сте сложили спойлери (в това число и аз) - нека приемем че сме сбъркал, да  се извиним и да обещаем, че повече няма да правим така и да прюключат
дотук нещата.
Не мисля, че е проблем някой да се върне за кратко към старата версия, за да сложи спойлер. АЗ всеки ден се връщам към нея, жалко че не знам как да я запаметя.

Тиф ,
Скрит текст:
мляскането е част от сюжета е не е хубаво да издаваш сюжетната линия - кой с кого се мляска. Въобще отношенията между отделните герои или кой е жив/убит понастоящем би трябвало да са в спойлер

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 19:10 от Джон Сняг

# 440
  • Мнения: X
Джон Сноу, тебе специално те обиди оная госпожа заради коментара ти за лесбийките. Почувства се лично засегната, чела съм й писанията по темата.

Винаги с удоволствие чета коментарите в тази тема, помагат ми да си изясня по-добре събитията във филма  Simple Smile

# 441
  • Вестерос
  • Мнения: 38 342
Не говорех за Яра, за друг герой и спойлер става дума.
Някои потребители са порядъчно нагли въпреки всичко...
Ок за вълка.. все тази, очакваше се и това да стане скоро.


Джони, за Яра е нормално да спи с тоз оня... Както казах все едно са се обсъжда, че Церсей пие.


Змимка, не държа, че знам с точност , но по книгите максимум 5 години са минали. Даже много ми се вижда. 4-та и 5-та книга са по едно и също време, демек 4 и 5 сезон са и те по едно и също време. Тук имаме 6-ти да го сметнем още няколко месеца, така че около 4,5 се заформят.

# 442
  • Мнения: 6 604
На мен пък ми е супер досадно 90 % от коментарите  да са в скрит текст.
Тези, които не искате да знаете, но въпреки това четете темата: какво очаквате, че се коментшра в темата след като знаете, че вече е излъчен епизода по НВО? Подминавате всички коментари в скрит текст и след като изгледате епизода се връщате да четете тях ли? А ако не ви интересуват въобще какво очаквате да прочетете? Различно от коментар по излъчения епизод  и промото за следващия?

# 443
  • Мнения: 4 021
Аз пък идвам със спойлер за следващата серия. До колко е верен - не знам, ама е доста подробен, и не изглежда много измислен. Няколко неща обобщено, за който е мазохист и иска да знае

Скрит текст:
Аря и Нимерия се срещат, но Нимерия не пожелава да тръгне с нея, и Аря пак си остава сама. Среща се с Hot Pie, който и казва, че Джон е крал, и тя решава да се върне към Уинтърфел.
Секс сцена със Сив Червей и Мисандей
Мелисандра се присламчва при Денерис, казва и за Джон. Пращат му писмо да дойде и да коленичи пред Денерис. Джон отказва. Пристига писмото на Сам, и Джон решава все пак да отиде.
Сам мрънка на Арчмейстера да лекуват Джора, той му отказва. Сам се промъква и все пак започва да го лекува сам.
Джон и Кутрето в криптите не си говорят за Лиана, а за това, че Кутрето обича Санса, Джон полудява и го тръшка по стените насам-натам Grinning
Юрон се бие с флотата на Яра, убива половината змиярник, хваща Яра. Теон е женчо и бяга, вместо да се опита да я спаси.
Церсей е в подземията с Куибърн, който и обяснява за драконите и споменава, че има слух, че Дрогон е бил ранен в бойните ями, а щом е ранен - значи може да бъде убит. И показва голям арбалет, с който прострелва един от драконовите черепи в подземията.

# 444
  • Мнения: 48 033
Аз още не съм гледала, и май скоро няма да гледам, та специално търся спойлери
Ма много постно пишете, дайте повече детайли и разсъждения

# 445
  • Вестерос
  • Мнения: 38 342
То да те е страх да коментираш Grinning Спойлерите хем ми са смешни, хем логични

# 446
  • Мнения: 4 021
Ъпдейт по спойлера - възможно е част от тези неща да не са във втора серия, а в сериите по-натам, защото гледам в момента другите спойлери на този човек, и общо взето е постнато още юни месец и за трета серия пише част от нещата, които станаха сега в първа - дума по дума. И това, което го пише за трета серия, го видяхме в промото за втора. Общо взето явно са верни, просто с лека разбърквация на някои сцени.

# 447
  • Вестерос
  • Мнения: 38 342
Възможно е да. Като цяло то почти цялата история изтече.

# 448
  • Мнения: 18 378
Не говорех за Яра, за друг герой и спойлер става дума.
Някои потребители са порядъчно нагли въпреки всичко...
Ок за вълка.. все тази, очакваше се и това да стане скоро.


Джони, за Яра е нормално да спи с тоз оня... Както казах все едно са се обсъжда, че Церсей пие.


Змимка, не държа, че знам с точност , но по книгите максимум 5 години са минали. Даже много ми се вижда. 4-та и 5-та книга са по едно и също време, демек 4 и 5 сезон са и те по едно и също време. Тук имаме 6-ти да го сметнем още няколко месеца, така че около 4,5 се заформят.

Тиф, нямам нищо против пиенето, нитов против  голотиите и секса, независимо от мащабите. Дори ми допадат. Любимият ми сериал е Спартак, а там има в пъти повече секс. Викингите  - също. Само питах
Скрит текст:
защо от нормална хетеросексуално женав книгата я извъртяха на лесбийка във филма Аша. Не приемам педерастията, все едно дали се отнася за мъже или за жени - т.е.  или поне не показната педерастия. 90 процента от света са нормални хетеросексуални, въпроса ми защо променят сексуалността на героинята   - от хетеросексуална в книгата на хомосексуалан във филма - бе резонен.

За годините на Денерис - не знам с точност, но Джон Сняг порасна с 2 години/година и половина за пет книги, Санса също - беше на 11 а сега е на 13/14 не може Денерис  в началото бе на 14 г. сега трябва да е малко над 16 г. (Джон е  нанякъде между 17 и 18)*
*В танц с дракони Джон току - що е навършил 17, навлиза в 18-то лето и Селайз е смаяна, като вижда, колко е млад,  въпреки че са я предупредили.

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 21:14 от Джон Сняг

# 449
  • Вестерос
  • Мнения: 38 342
Защото да привлекат и тази аудитория. Въпреки че имаше и от другите герои, но тя е водеща второстепенна да кажем. На мен също не ми харесва промяната на образа ѝ, аз и името не мога да приема, идиотско ми е това Яра.

Общи условия

Активация на акаунт