Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 381
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 11 123
Привет ,Боранки... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гледаммм... Rolling Eyes, бавно ,но славно темичката ни върви към 50 страница...трябва да се подготвя... bowuu
Между другото снощи нейде ми се мярна Агата ни...с още един артист ,но пусто не го запомних...незнам ново ли е ,или старо... newsm78После ще го потърся отново...




Сюрприз!

Джансу Дере поклонники из арабских стран отправили подарок на съемки. Придя на съемки, актриса увидела букет цветов и шары. После она поделилась фотографией в соц.сети и поблагодарила своих поклонников за такой сюрприз.


Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 21:47 от Svet_sz

# 722
  • Мнения: 2 643
Здравейте в този дъждовен  и студен мартенски ден.
Кафе и ШЕКЕР за настроение  bouquet



# 723
# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравей, Силистра! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
За тебе, мила, е валиден изразът "и сам воинът е воин"! Браво, представяш ни нашия любимец във всякаква светлина - млад, неузрял, чепат, глуповат, но винаги красив, омайващ чаровник, който продължава да се инати и тръшка като тинейджър, независимо от посивялата коса и брада!
Давай, аз съм до тебе!  smile3521 smile3521 smile3521 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
А какво ще кажеш за този перчем баши?!

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 14:16 от Hortensia1

# 725
  • Мнения: 2 643
Здравей, Силистра! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
За тебе, мила, е валиден изразът "и сам воинът е воин"! Браво, представяш ни нашия любимец във всякаква светлина - млад, неузрял, чепат, глуповат, но винаги красив, омайващ чаровник, който продължава да се инати и тръшка като тинейджър, независимо от посивялата коса и брада!
Давай, аз съм до тебе!  smile3521 smile3521 smile3521 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
А какво ще кажеш за този перчем баши?!




Голям перчем, ама от преди години. Да го питаш сега защо бяга от камери и фотоапарати newsm78 newsm78 newsm78
Искам да видя хубава сегашна снимка, няма значение дали с перчем или без  bouquet

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Не го питам, Силистра, защото знам отговора! Празна суета, глупост и незнание за общуване в социалните мрежи! Вместо да ни затрупа със снимки, че да мирясаме, той води тъпи и цинични монолози, които не са за превод дори! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 727
  • София
  • Мнения: 1 553
 Hug Heart Eyes Hug bouquet
Патронът яко се е нахилил  Wink

 newsm78 Дали е от кафето, дали е от локума  newsm78

 ooooh! дано да е от güzel haber у вестника, че да зарадва и нас благоверните му  Flutter

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
 
Бате приспива детето - ще му прекърши вратлето! Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 22:45 от Hortensia1

# 729
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 730
  • Сърцето ми остана в Истанбул...
  • Мнения: 10 848
Ванче  Hug ако кажеш че снимката е и нова  Crazy Crazy

# 731
  • Мнения: 2 643


Здравейте момичета bouquet
И аз това питам, от кога е снимката newsm78 newsm78 newsm78, стара и сега я пуска или нова  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 bouquet

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
За всички питащи - снимката е много стара! Ето ви я от друг ракурс в същия "костюм и на същото шосе от 2013-2014 г.


Бате пак се опитва да ни изпързаля, но не, няма да може!

# 733
  • Мнения: 473
Добро утро,сладурки! Еее,Хорти,признах те!За пореден път! С такъв детектив като теб никога няма да успее да ни заблуди. ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравей, Чики, защото сме само ти и аз! Силистра ни изневерява, а Котето спинка! Joy Joy Joy
Благодаря ти за оценката, мила, но не съм само аз тази, която го е разобличила! Има и други търсещи информация за Алакурт, които вече му знаят житие и битие наизуст! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не са нужни много усилия, стига да имаш голям архив от снимките и клиповете му, за да се сетиш, че това си го виждал като че ли, а когато се разровиш и ще го намериш! Той се опитва да ни разиграва в знак на отмъщение към критиките, които фенките му латиноси отправят към Лолита. След последното си нощно изявление, че ще трие и блокира всеки, който прави безсмислени и обидни коментари, защото това е негово право, не можа да се успокои напълно явно и ще ни пързаля докато му мине!  rotfImbo rotfImao
Какво да се прави - маниери Алакуртови!  smile3503 smile3503 

Общи условия

Активация на акаунт