емигрантите са лузъри

  • 8 359
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 394

Става въпрос не за купуването, а за показността!  smile3521 newsm08


ех, душата, знам, ама здраве да е-нека се хвалят хората!
 Това значи ли,че няма да кажа на никого,че купихме и изплащаме друга кола, защото старата я удари един темерут Rolling Eyes Дано не го изтълкуват като хвалба, че берем душа сега докато я изплатим-баси непердвидения разход, но без нея с рейсчето не ми мърдат около 2.58 часа до работата-засичала съм ги, докато бях бременна Confused Това е екстрата да си в мегаполис-ама че съм на далавера Sick

# 46
  • Мнения: 2 550
Ей, не се научихте  - искреНА, а не искреННа. И как я правиш разликата кой как се хвали? Много ще да е тънка тази разлика, и субективна също така.

Мдам, права си са двойното "Н"  Blush, приемам забележката.
За другото ще те оставя сама да се сетиш, не е толкова трудно.
Е, добре де. Отвращава ме, когато някой се хвали с цел да покаже колко по-богат, велик, умен и т.н. е. Нещо, което примерно мен слабо ме вълнува. Ей, такива хвалби за мен са чиста комплексарщина.

# 47
  • Мнения: 3 394
аз може ли да се похваля с нещо извън темата,че просто много си се кефа:

преборих се с непробиваемата англ. система на екстра ваксинации! Ако всичко е ок, което искрено се надявам, скоро ще сложим би си джи-то на стела, което тук се прави на 4 години Twisted Evil Като не е по график - няма, дори и да искаш да си платиш! Вече 5 месеца чакам,но има резултата-оле!

# 48
  • Мнения: 818
аз може ли да се похваля с нещо извън темата,че просто много си се кефа:

преборих се с непробиваемата англ. система на екстра ваксинации! Ако всичко е ок, което искрено се надявам, скоро ще сложим би си джи-то на стела, което тук се прави на 4 години Twisted Evil Като не е по график - няма, дори и да искаш да си платиш! Вече 5 месеца чакам,но има резултата-оле!

че що бързаш като е за 4 години,или аз нещо не съм наясно?Дай малко повече  инфо моля Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 394
аз може ли да се похваля с нещо извън темата,че просто много си се кефа:

преборих се с непробиваемата англ. система на екстра ваксинации! Ако всичко е ок, което искрено се надявам, скоро ще сложим би си джи-то на стела, което тук се прави на 4 години Twisted Evil Като не е по график - няма, дори и да искаш да си платиш! Вече 5 месеца чакам,но има резултата-оле!

че що бързаш като е за 4 години,или аз нещо не съм наясно?Дай малко повече  инфо моля Simple Smile

защото искам Стела да е ваксинирана с тази, като си ходи в бг-страната се води рискова според мЗО. И ваксината е безплатна за българчета, но трудно се пробива през системата. Аз дори й направих хепатит б ваксините, които в бг са задължителни, а тук си ги плащаш като поп ако ги искаш

# 50
  • Мнения: 6 167
аз може ли да се похваля с нещо извън темата,че просто много си се кефа:

преборих се с непробиваемата англ. система на екстра ваксинации! Ако всичко е ок, което искрено се надявам, скоро ще сложим би си джи-то на стела, което тук се прави на 4 години Twisted Evil Като не е по график - няма, дори и да искаш да си платиш! Вече 5 месеца чакам,но има резултата-оле!

че що бързаш като е за 4 години,или аз нещо не съм наясно?Дай малко повече  инфо моля Simple Smile

защото искам Стела да е ваксинирана с тази, като си ходи в бг-страната се води рискова според мЗО. И ваксината е безплатна за българчета, но трудно се пробива през системата. Аз дори й направих хепатит б ваксините, които в бг са задължителни, а тук си ги плащаш като поп ако ги искаш


Диорелла, ако можеш направи тест за алергия на детето преди ваксината, че БЦЖ за малко да ме убие като съм била бебе.
  bouquet

# 51
  • Мнения: 650
Факт е, че в чужбина се променя светогледа на човек. Моят поне се промени. Аз го приемам за добро  Grinning
Някак си приоритетите стават по-други и дребните неща не играят съществена роля. Радостите са други, както и целите и мечтите.


да, така е. обаче се случва и следното - понеже и мечтите и целите а и приоритета като цяло се променя, идват и търканията в общуването с близките, роднините и приятелите, чиито приоритети са си същите. И ако решиш да споделиш нещо съвсем нормално излиза или че се надуваш ( лошо), или че мислиш другите за прости ( още по-лошо), щото ти си в чужбина, а те - не.
Иначе, и аз приемам промяната за добро Grinning
Значи всички сме го преживяли и израстнали! И постепенно си създаваме приятели тук...И това което мама Кенга казва е вярно някои хора от БГ чакат да се случи наи-лошото и непрекъснато подмятат и то най-вече от завист. Но са и много изобретателни LaughingНие целенасочено нямахме деца първите години, ами нали малко трябваше да си стъпим на краката и когато решихме то взе че стана по часовник и майка беше и на раждането и после като се върна за малко в БГ и подметнали-"Ама те са толкова далече да не казват че са осиновили дете, кой ще разбере?"Така се смях Laughing И още колко бисери имам.... Но ако това се смята за лоозер,аз да ви кажа под секрет "по добре да съм лоозер в Америка (имам впредвид щатите за други страни не знам нищо) отколкото директор в БГ" Joy Joy

# 52
  • Мнения: 456
Това с Щатите и директора на Лана ми хареса. Така добре се чуствам като лузър в Канада, че направо не ми се мърда... Laughing Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 1 370
Пожелавам на всички да станат така наречените "лузъри". Пък после ще ги броя, колко от тях ще се оплачат

# 54
  • Мнения: 118
 Partyа така сно4о! добре 4е съм"лузър"в 4ужбина 6тото ако бях в бг...не ми се мисли! newsm44

# 55
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леле, сега какво ще правя...като сьм лу3ьр, да в3ема да се намеря, че да е мирна главата.... Joy Joy Joy
( нещо не мога да схвана newsm78, май са трити мнения и смисьльт се губи )

# 56
  • Мнения: 5 476
Факт е, че в чужбина се променя светогледа на човек. Моят поне се промени. Аз го приемам за добро  Grinning
Някак си приоритетите стават по-други и дребните неща не играят съществена роля. Радостите са други, както и целите и мечтите.

Точно така!  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 017
Ауууу какви страсти, какви изказвания, какво чудо!  newsm09


Страна не мога да взема понеже, не мога да се изказвам от името на всички емигранти! Но аз специално не се чувствам нито looser, нито winner !Живея си живота и това е!


Обаче не мога да не  newsm44  - поскачам от радост, че се отървах от показността, която си владее България от време оно, от меренето на кой е по- по- НАЙ и гледането в "паницата" на другия!

 Peace






за кой път си четем мислите??  Heart Eyes
и аз четох, четох, пък не се почуствах лично засегната...хора всякакви.
случвало се е да ме обвиняват приятели в България, че видите ли, изоставих ги да се борят с "жестоката" действителност... Ама не им се връзвам...(ако бях успяла в България, сигурно Щях пак да съм "виновна" , и то точно за тези приятели Rolling Eyes)
пак си ги обичАм. и те ме обичат. не им се и оплаквам от "жестокостите" тук...съдба...пък и както си я "насъдбиШ" (да ме извините за измислената дума  Heart Eyes) НЕ смятам за супер постижение, че работя и живея "навън". Не се изискват невероятни способности (език, малко амбиция..всъЩност в България ти е необходимо повече от амбиция. малко смелост. и много късмет)  

bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 7 914

( нещо не мога да схвана newsm78, май са трити мнения и смисьльт се губи )


Именно не мога да си намеря последния постинг, с който отговорих на Арвен  по повод на нейния постинг:

 

Става въпрос не за купуването, а за показността!  smile3521 newsm08


ех, душата, знам, ама здраве да е-нека се хвалят хората!
 Това значи ли,че няма да кажа на никого,че купихме и изплащаме друга кола, защото старата я удари един темерут Rolling Eyes Дано не го изтълкуват като хвалба, че берем душа сега докато я изплатим-баси непердвидения разход, но без нея с рейсчето не ми мърдат около 2.58 часа до работата-засичала съм ги, докато бях бременна Confused Това е екстрата да си в мегаполис-ама че съм на далавера Sick


Може ли някой да ми обясни защо? newsm12

# 59
  • Мнения: 4 390
Изчистен е спамът от темата, както и са изтрити мнения, за които администраторите на форума са преценили, че не им е мястото тук.

Общи условия

Активация на акаунт