ОПЕРАЦИЯ ПЛЮШЕНО МЕЧЕ 2016

  • 35 702
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 31
Участвам за първа година в тази инициатива. Изпратих моите подаръци до Русе и Плевен с Български пощи и сега се притесних дали няма да има проблем с получаването... Има ли ангажирани хора, които да отидат и да получат подаръците?

# 106
  • Мнения: 3
Здравей ivetkaa,

Може ли да ни дадеш повече информация - за кои домове в Русе и Плевен става въпрос, за да разберем къде са и да ги взмем от съответния офис на Български пощи (за различните домове има обявени различни адреси з аполучаване на пратките, съответно пратката ще отиде в различен офис на Български пощи в зависимост от адреса).
Благодаря предварително!

Поздрави!

# 107
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Вчера занесохме лично подаръците в 2 дома в Търново. Много се радвам,че успях да видя усмивките на възпитателките, пожелахме си весели празници и си тръгнахме.
Доволна съм, чувствам се добре.

# 108
  • Мнения: 7 122
Здравейте и поздравления за ангажиментът, който сте поели!
Бих желала да споделя, че за първи път ми се случва да получа обратна връзка за участие в нещо подобно. От един от домовете, който си избрах в последния момент (тази година може би заради промяната на формата, късно се включих) отговорникът ми се обади, за да ми благодари лично. Не съм очаквала подобно мило отношение. Всъщност, аз се оказах дарената заради моя скромен принос. 
Успех и много детска радост да съберете!
Весели празници!
 bouquet

# 109
  • Мнения: 31
Здравей ivetkaa,

Може ли да ни дадеш повече информация - за кои домове в Русе и Плевен става въпрос, за да разберем къде са и да ги взмем от съответния офис на Български пощи (за различните домове има обявени различни адреси з аполучаване на пратките, съответно пратката ще отиде в различен офис на Български пощи в зависимост от адреса).
Благодаря предварително!

Поздрави!

Здравейте,

За Плевен е " Защитено жилище за възрастни хора с умствена изостаналост", ул . Сторгозия № 189.
За Русе е "Център за настаняване от семеен тип за деца и младежи, гр. Бяла", гр. Русе, бул. Липник 121Д.

Бих била благодарна, ако ме информирате дали са доставени коректно, разбира се, ако имате време и възможност за това!
Благодаря!

# 110
  • Мнения: X
Поздравявам организаторите за прекрасната инициатива! Дано да има повече хопа като вас!

# 111
  • Мнения: 4 199
От един от домовете, който си избрах в последния момент (тази година може би заради промяната на формата, късно се включих) отговорникът ми се обади, за да ми благодари лично.
Много мило! Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 630
Вас отбелязаха ли ви на списък,че сте предали подаръка? Мен не,щяла съм да получа мейл когато детето си получи подаръка.

# 113
  • Мнения: 4 420
Това пък къде го чете?

В списъка се отбелязваш, когато си харесаш дете, на което да дариш. При успешно отбелязване - получаваш мейл. Ако не получат твоя подарък в обявения срок - ще търсят нов дарител за детето.

# 114
  • Мнения: 630
Не съм го чела никъде,миналата година беше така,но явно тази е променено.

# 115
  • ГО
  • Мнения: 3 955
За Търново има извънреден списък с деца от социално слаби семейства. Има още деца, които са без подарък.

# 116
  • Мнения: 2 742
За Търново има извънреден списък с деца от социално слаби семейства. Има още деца, които са без подарък.

Не ми излиза неизпълнен списък от Велико Търново в сайта. Как мога да го видя?

# 117
# 118
# 119
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Останали са само близнаци, за които трябват шезлонги. Списъкът се изпълни много бързо!
Това е страхотно!

Общи условия

Активация на акаунт