ОПЕРАЦИЯ ПЛЮШЕНО МЕЧЕ 2016

  • 35 690
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
Здравейте, "надникнах" в темата за да проверя отново как стои въпроса с опаковането, защото ми е странно.
Ако нещата са в торбичка има голяма вероятност да се разпилеят при транспорта. Аз изпращам в Благоевград, детенцето иска обувки, но съм добавила и други неща. Мисля да го изпратя в кашон или...? Миналата година не успях да се вредя за списъците, но така се случи, че носих събраните подаръци в един дом - в с. Гложене,
там са преместени момчетата и момичетата от Могилино, сигурно ги помните. Беше много мило и трогателно, а те най-много се радваха на шарената хартия и картичките. Та искам да кажа, ако някой ще изпраща подарък в дом за хора с умствени увреждания, да опакова в нещо пъстро.

# 61
  • Мнения: 1 092
Здравейте, искам малко да се оплача от отговорника за Ямбол (пък дано дамата да види и предприеме нещо по въпроса) и евентуално тук да получа отговор на въпроса си. Пише, да не се звъни в центровете, но в същото време никой не ми отговаря като пиша на страницата, вече няколко пъти. Разбирам, че в момента навярно е доста натоварено, но би трябвало да се измисли вариант, в който да се обръща повече внимание на хората, желаещи да направят подарък.
Та на въпроса -  когато избирах на кого да направя подарък имаше останало само едно желание от тогавашния списък, срещу което освен първото име на човека пише и 23г. и нищо друго, чудя се това достатъчно ли е, за да се разбере за кой е моят подарък??  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 15 033
И аз имам първо име, възраст и мястото.

# 63
  • Мнения: 987
Та на въпроса -  когато избирах на кого да направя подарък имаше останало само едно желание от тогавашния списък, срещу което освен първото име на човека пише и 23г. и нищо друго, чудя се това достатъчно ли е, за да се разбере за кой е моят подарък??  Rolling Eyes

Име, години и име на институцията според мен е напълно достатъчно.

Аз пък искам да похваля в такъв случай регионалния координатор в Добрич. Реагира и отговаря бързо и точно и оказва всякакво съдействие. Peace

# 64
  • Мнения: 2 742
И при мен нямаше уточнение за подаръка. Писах под списъка и ми отговориха, че това е което имат като информация и да взема каквото преценя. Става въпрос за преса за коса. Взех такава само за изправяне, защото в магазина казаха, че сред тийнейджърките са хит. Не зная детето каква е искало. И има голяма вероятност да не му хареса подаръкa.

# 65
  • Мнения: 1 092
Благодаря ви, пращам го само с това тогава  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 58
Здравейте, все още има нужда от събиране на подаръци в област Кюстендил в Раздел "Общи нужди" на домовете. По-долу са линковете:

http://plushenomeche.org/otb/institution/397
http://plushenomeche.org/otb/institution/405

Всяко дарение има значение.

# 67
  • Петрич
  • Мнения: 29
Страхотна и полезна инициатива,аз също реших да се включа  да помогна,но първо ще погледна списъците за да знам точно кой от какво има нужда.

# 68
  • Петрич
  • Мнения: 29
Видях че и  нашият град е включен в списъкът и вече избрах на кое детенце да помогна.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 701
Кажете последно с това опаковане какво да правя  newsm78 ще пращам по Еконт, мислех в непрозрачна коледна твърда хартия, но не знам дали в самият Еконт ще го приемат без тяхна опаковка? Някой пращал ли е в непрозрачна опаковка? Като гледам прозрачните какви са- ми те ще се скъсат при транспортиране.

# 70
  • Мнения: 15 033
Аз пратих в непрозрачна. Опаковах го, сложих до допълнително в найлонова торба, а Еконт го сложиха в техен плик със знак Чупливо. В инструкциите при мен пишеше да е опакован и надписан прилежно, за вида на опаковката нямаше изискване.

# 71
  • Мнения: 630
За нашия град пише в подаръчна торбичка, така че да се вижда.Ако е така,нещата може да изпадат при прехвърлянето им,а колко му е и някой са дръпне нещо от вътре. Мисля първо в целофан добре да се опакова и после в чантичка.
  Миналата година уж писаха,че ще пуснат снимки от празника,нищо.

# 72
  • Мнения: 2 742
Да ви попитам и аз нещо. Ако не пристигне подаръкът в точния срок - 10.12, дали веднага се пуска за нов дарител детето? Питам, защото приятелка е поръчала от сайт в черния петък и още не са й доставили подаръка, тепърва трябва да го опакова и изпраща по куриер. В сайта са качили дата за посещение в дома 17.12. Моля, ако имате някаква информация, да споделите, за да й предам.

# 73
  • Мнения: 630
Миналата година четох,че два подаръка ги нямаше и бяха пуснали че децата са без подарък.След това се намериха подаръците,но и нови дарители имаше също.Явно затова искат по-рано да се съберат,ако изникне нещо да може да се реагира навреме.

# 74
  • София
  • Мнения: 23 097
За подаръка, който купих, взех голяма коледна подаръчна торбичка. И след дълго чудене извадих подаръкът и торбичката я прегънах на две,че иначе ще се смачка. Смятам така да ги пусна, пък жената, която ще го получи, да сложи подаръкът в торбичката. Тъкмо ще може и да го види.

Миналата година нямаше изискване за "прозрачност" и опаковката ми се получи много хубава и празнична.

Общи условия

Активация на акаунт