ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 10 [226]

  • 53 252
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ани Hug Hug Hug с нова премяна си джанъм....ма аз ще си турна нещо саде с кардото, и тая снаа нещо не ме кефи Rolling Eyes има нещо дет не ми аресва в нея-и даже на моменти ме дразни Wink
Рядко ми допада кадъна и определено тя не е от тях Peace

# 61
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929
Чек се разберем шимди-кардото е във вихъра си-красив,харизматичен,чаровен както винаги Peace
ма стилистите май са за смяна  Laughing
С тия два топуза кат го видях и бях в потрес-ми може ли да ги сложи толкова младо и с нежни пръсти момче бе Laughing тия пръсти са предназначени за други работи Joy Joy Joy

за други работи  hahaha hahaha hahaha той ги е сложил само за фотосесията  Naughty за другите работи  Whistling Whistling ще ги свали  Stop

И неговата не е лесна, жертва е на въображението и вкуса на стлиста, а ако и фотографът не става... съвсем отече Laughing

# 62
  • Мнения: 15 391
Чек се разберем шимди-кардото е във вихъра си-красив,харизматичен,чаровен както винаги Peace
ма стилистите май са за смяна  Laughing
С тия два топуза кат го видях и бях в потрес-ми може ли да ги сложи толкова младо и с нежни пръсти момче бе Laughing тия пръсти са предназначени за други работи Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
ан тъй, кажи им, абла

# 63
  • Мнения: 25 351
Репортажът с Чачи по халат и отговорът му на въпроса за рекламирането на цигари - видео  Grinning

с превод на руски- текст  Peace

https://vk.com/public102959620?w=wall-102959620_87780

 Hug Hug




 Heart Eyes Heart Eyes


 tiptoe mobilephone smile3546


А тук тихо, тихо....  Rolling Eyes Е, с Чачи да запалим по цигарка...  Grinning Той друго не употребявал, каза...  Peace




https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/12140455_1484128651892632_844439182_n.mp4

Взех си от сладкото зехирче, и на вас оставям, чао!  Hug

Лу, рускините пак са си правили свободен преразказ.  Peace hahaha

Во времена "Делибала" Чагатай поделился в инстаграме черно-белым фото, где он снят с сигаретой. Это фото вызвало огромный резонанс в соц сетях: многим очень понравилось, но были и такие, кто раскритиковал.
--Журналист: Были такие предположения, что вы заключили контракт с табачной фирмой или сделали рекламу.
--Чагатай: Конечно мне об этом известно. Эти утверждения ненужные и излишние. Ничего такого на самом деле не было, такие дела так не делаются. Вы можете об этом спросить у человека, приближенному к этому сектору, он ответит вам, что нет такого. Я думаю, что вы не можете так прямо спрашивать у человека, который просто поделился своим фото со своего личного аккаунта в инстаграме и утверждать, что у него есть договор с табачной компанией. Да, я курю, ничего другого не употребляю. Как актер, даже, просто как человек, я ответственен прежде всего перед собой и отказываюсь принимать ту миссию, которую мне навязывают...

такова нещо не казва.  Mr. Green няма и да каже. няма да наливза в тази тема, след като не го питат.  Peace
Казва, че пуши и знае, че не е хубаво.  Mr. Green

Ренка, чуй го и ти  Hug Hug

# 64
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929
Не го казва, да Peace

# 65
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Репортажът с Чачи по халат и отговорът му на въпроса за рекламирането на цигари - видео  Grinning

с превод на руски- текст  Peace

https://vk.com/public102959620?w=wall-102959620_87780

 Hug Hug




 Heart Eyes Heart Eyes


 tiptoe mobilephone smile3546


А тук тихо, тихо....  Rolling Eyes Е, с Чачи да запалим по цигарка...  Grinning Той друго не употребявал, каза...  Peace




https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/12140455_1484128651892632_844439182_n.mp4

Взех си от сладкото зехирче, и на вас оставям, чао!  Hug

Лу, рускините пак са си правили свободен преразказ.  Peace hahaha

Во времена "Делибала" Чагатай поделился в инстаграме черно-белым фото, где он снят с сигаретой. Это фото вызвало огромный резонанс в соц сетях: многим очень понравилось, но были и такие, кто раскритиковал.
--Журналист: Были такие предположения, что вы заключили контракт с табачной фирмой или сделали рекламу.
--Чагатай: Конечно мне об этом известно. Эти утверждения ненужные и излишние. Ничего такого на самом деле не было, такие дела так не делаются. Вы можете об этом спросить у человека, приближенному к этому сектору, он ответит вам, что нет такого. Я думаю, что вы не можете так прямо спрашивать у человека, который просто поделился своим фото со своего личного аккаунта в инстаграме и утверждать, что у него есть договор с табачной компанией. Да, я курю, ничего другого не употребляю. Как актер, даже, просто как человек, я ответственен прежде всего перед собой и отказываюсь принимать ту миссию, которую мне навязывают...

такова нещо не казва.  Mr. Green няма и да каже. няма да наливза в тази тема, след като не го питат.  Peace
Казва, че пуши и знае, че не е хубаво.  Mr. Green

Ренка, чуй го и ти  Hug Hug



     Ми това при тях си е нещо като визитка я.да си добавят и нещо от себе си  Mr. Green Sick

 Къде е Ивето бе  newsm78 липсва  Grinning Grinning Grinning
   

# 66
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929
Репортажът в сисанието ще е на18 страници, ще излезе утре. В четвъртък ще има видео зад кадър  Party

# 67
  • Мнения: 25 351
Репортажът в сисанието ще е на18 страници, ще излезе утре. В четвъртък ще има видео зад кадър  Party

 Shocked Shocked как 18 страници бе?  Joy Joy


 Crazy Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 20:30 от Ани (Aniska)

# 68
  • Мнения: X
Скрит текст:
Репортажът с Чачи по халат и отговорът му на въпроса за рекламирането на цигари - видео  Grinning

с превод на руски- текст  Peace

https://vk.com/public102959620?w=wall-102959620_87780

 Hug Hug




 Heart Eyes Heart Eyes


 tiptoe mobilephone smile3546


А тук тихо, тихо....  Rolling Eyes Е, с Чачи да запалим по цигарка...  Grinning Той друго не употребявал, каза...  Peace




https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/12140455_1484128651892632_844439182_n.mp4

Взех си от сладкото зехирче, и на вас оставям, чао!  Hug

Лу, рускините пак са си правили свободен преразказ.  Peace hahaha

Скрит текст:
Во времена "Делибала" Чагатай поделился в инстаграме черно-белым фото, где он снят с сигаретой. Это фото вызвало огромный резонанс в соц сетях: многим очень понравилось, но были и такие, кто раскритиковал.
--Журналист: Были такие предположения, что вы заключили контракт с табачной фирмой или сделали рекламу.
--Чагатай: Конечно мне об этом известно. Эти утверждения ненужные и излишние. Ничего такого на самом деле не было, такие дела так не делаются. Вы можете об этом спросить у человека, приближенному к этому сектору, он ответит вам, что нет такого. Я думаю, что вы не можете так прямо спрашивать у человека, который просто поделился своим фото со своего личного аккаунта в инстаграме и утверждать, что у него есть договор с табачной компанией.
Да, я курю, ничего другого не употребляю. Как актер, даже, просто как человек, я ответственен прежде всего перед собой и отказываюсь принимать ту миссию, которую мне навязывают...

такова нещо не казва.  Mr. Green няма и да каже. няма да наливза в тази тема, след като не го питат.  Peace
Казва, че пуши и знае, че не е хубаво.  Mr. Green

Ренка, чуй го и ти  Hug Hug

Ани  Hug Heart Eyes

Да не мислиш, че им повярвах?  Grinning Grinning


Репортажът в сисанието ще е на18 страници, ще излезе утре. В четвъртък ще има видео зад кадър  Party

 Shocked Shocked как 18 страници бе?  Joy Joy


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох, че Убав снимков коментар...  Laughing Laughing

Споко, бе, руският превод ще е интересен  Peace  hahaha hahaha

Надявам се да е като книжка с картинки...

..............

Защо Давут си навря ръцете в жарта? От яд ли? Нали го уволниха?

  newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 20:36 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 25 351
картинки ще има много  Crazy Crazy дано не го питат пак същите неща  Joy

# 70
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929
Ама повече ще да са фотките, писаниците ще са малко Joy

# 71
  • Мнения: X
картинки ще има много  Crazy Crazy дано не го питат пак същите неща  Joy


 Joy Joy Joy

Бяха писали за едно МИПКОМ издание, че Ичарде е любовен криминален трилър, пакетиран като екшън,,, забравили са комедия да добавят в описанието.  Joy Joy

А, представяха го като сериал от 108 серии по 45 мин. и за септември един от трите най- коментирани сериала в света- соцмрежите, разбира се. другите бяха един американски и един май бразилиеро? нещо горещо беше... newsm78

Ама повече ще да са фотките, писаниците ще са малко Joy

Да, надявам се, Peace Laughing чакам да има хубава фотка в кабриото, че и ние да се наредим с возило като хулиганките... е, голЕмо като тЕхното няма да намерим,,, ама  Laughing Laughing



Синьо кабрио с бели Фтички и Чачи с пръстчетата... малиии  Party Crazy Crazy Heart Eyes

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 21:13 от Анонимен

# 72
# 73
  • Мнения: 5 267
що никой не коментира филма бе.......???? newsm78
Ей ся видях,че Сарп бута нещо на Баръш у джоба и дава нареждане............... Rolling EyesКво......????

Ако Ренка го е превела............ Heart Eyes Hug и аз не съм разбрала............ Blush  кофти за бен ........... hahaha ама ако коментирахте .... Heart Eyes и размишлявахте............. Heart Eyes нЕмаше да имам пропуски.......... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Си сложИм пак коланчето за успокоение................ Crazy Crazy Crazy Crazy
ще благодаря на всички за всичко.............. Hug Hug Hug и си.............. smile3524

Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 74
  • Мнения: 25 351
що никой не коментира филма бе.......???? newsm78
Ей ся видях,че Сарп бута нещо на Баръш у джоба и дава нареждане............... Rolling EyesКво......????

Ако Ренка го е превела............ Heart Eyes Hug и аз не съм разбрала............ Blush  кофти за бен ........... hahaha ама ако коментирахте .... Heart Eyes и размишлявахте............. Heart Eyes нЕмаше да имам пропуски.......... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Си сложИм пак коланчето за успокоение................ Crazy Crazy Crazy Crazy
ще благодаря на всички за всичко.............. Hug Hug Hug и си.............. smile3524

Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Накара го да спретне театро и аннето да му звъъне на Сарпчи  Mr. Green Тя му звънна и на тела му изписа "ашкъм"  hahaha сарпчи така изработи Мелека  hahaha че все едно аннето си е писал ашкъм, а не мюдюрюма  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт