Искам да кажа ... (94)

  • 50 924
  • 769
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 972
Жаки, ти добре правиш, че не даваш инфо за семейният ви бизнес но от това което даваш е много лесно да се намери сйта Wink Аз съм го разглеждала Wink Хареса ми Heart Eyes

# 181
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
 Laughing

Ще я замотам тука с нещо да я мацна, някакво кремче ли, ще измисля нещо...

Скоро ли ти се е случило това с ФБ и съфорумки?

# 182
  • Мнения: 9 493
Тото не желае да спи! Ама никак!
Относно фейсбук, имам съфорумки там. Имам и доста от отчетната със сходни виждания относно кърмене, захранване и т.н...

# 183
  • Мнения: 7 690
Отдавнашен.

Как е успяла да си одреже точно веждата? Бретона или кичур коса, разбирам, ама веждата баш....

# 184
  • Мнения: 39 790
Акаша, намажи я с крем, който имаш и й кажи че е този, за който тя говори.
Аз пък не знам за този случай на оклепване на съфорумки.
Когато мога се опитвам да помогна. Все пак сме големи хора.
Имам една приятелка от форум(не този) от преди 9 години. Ми пишем си, говорим по телефон. Не живее в БГ. Когато малкия се роди я помолих да ми изпрати една биберона, а аз върнах жеста като изпратих книга за нейното дете. Честитим си празници, каним се на гости, но до там.

# 185
  • Мнения: 18 060
Антигона, много наранена звучиш, а ти си толкова ведър и свеж човек, кого настъпи по мазола, признай си   Wink

Акаша, племенника ми преди мноого години си отряза бретона, ама точна най- отпред, щото искал да прилича на Слави Трифонов  Mr. Green Твоята кого имитира  newsm78

# 186
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ми аз я мернах, че нещо с ножицата по лицето си я допира, ама така разсеяно, щото гледаше детско точно тогава. И тъкмо си мислех да не се клъцне по устната, например, да се нарани и ѝ казах да я остави. След малко я гледам, едно бяло петно на веждата. А нейните каквите са буйни гайтани като на баща ѝ...

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Да, и аз имах кофти преживявания със съфорумки, но от една друга тема.
В последствие от една размяна на фейсбук профили от тази тема, също се получи гаф, много тъп и неприятен.
Не правете общи чатове, ако не сте полислили кого вкарвате вътре...а после обсъждате трети лица по супер махленски начин...
Скрити лимонки много...


Баш.
Аз съм била лимонка.

# 188
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Точно преди седмица Самуил  си обръсна част от веждата  ooooh! а го пратих да си мие ръцете. Добре, че са му руси и от самолет не се забелязва  hahaha

# 189
  • Мнения: 7 690
Антигона, много наранена звучиш

А, не. Може да съм флегматична и лаконична, но то е защото в момента ми е едно отпуснато и дробчесто понеже съм болна.

Имам въпрос:

Бихте ли дали/поискали пари назаем от не много близък човек. Говорим за малка двуцифрена сума, но отсрещната страна не е от близкото ви обкръжение, а колега (от работа, университет, курс и подобни), с когото се разбирате и прекарвате доста време заедно покрай общите занимания, помагали са с дребни неща, но все пак не бихте се нарекли приятели.

# 190
  • Мнения: 18 060
Ами...зависи. Много  е лесно да кажа не,  ама всеки сам си знае нуждите. Ако е крайно наложително, ако не искам да тревожа близките си, да се изложа пред приятелите си, ако съм сигурна, че бързо ще ги върна...ако, ако.....много е индивидуално май

# 191
  • Мнения: 9 025
Лято, аз не ти знам страничката, а ще ми е интересно да я разгледам.  Simple Smile
Аз имам няколко човека във фейсбука си от тук, още на няколко съм виждала профилите. Точно както някой беше писал по-напред, интересно ми е да вържа профила с лицето.
Антигона и Сесил идея си нямам за какво говорят, но явно е било кофти случка.

# 192
  • Мнения: 39 790
Лято, и аз съм невежа. Дай да разгледаме страничката!
Антигона, ти от коя страна си- на даващия или на търсещия?
Аз бих дала, ако имам възможност, но бих казала по тактичен начин, че ще ми е крайно неприятно ако срокът на връщане не се спази, поради минали такива случки, които още не са се разплатили.

# 193
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Антигона, аз лично бих дала. Но не е препоръчително, ще цитирам по памет Шекспир:

..."Пари не давай, нито взимай взаем,
 защото който взима, се учи на разхита,
 а който дава, губи приятелство и пари."

Това е абсолютно вярно, последното. От опит и от наблюдения го казвам. Така че преценявай.

Мари, народни илачи за сваляне на кръвно:
1) една лъжичка канела в една чаша кисело мляко веднъж дневно
2) една лъжица царевично брашно се поставя вечер в една чаша вода и на сутринта се изпива водата
3) в бурканче се настъргва хрян и се долива със слаб оцет. Сутрин се взима по една малка кафена лъжичка от сместа. (Люто е малко.)

За срещи съм "за". Имам много приятелки от форума, които са ми близки и извън него и за които съм му благодарна.
Фейсбук нямам.

Последна редакция: ср, 02 ное 2016, 21:50 от svetal4o27

# 194
  • Мнения: 7 690
На даващия. Става дума за 30лв, които и да не ми върне няма да ми е болка, просто ще си знам за нататък да не го правя. Замислих се върху самия избор и решението да попита точно мен. Напълно е възможно да няма към кого друг да се обърне, да е сметнала, че аз най-добре ще я разбера и други вероятни такива. Не ми е станало неприятно, въпросът е че тя би била последният човек към когото да се обърна за подобна услуга и то далеч не защото знам, че няма да има финансовата възможност.
Нямам спомен досега да съм давала пари назаем, помагала съм с много дребни суми на много близки приятелки и то под формата на това да им платя кафето или друга напитка, когато излезем.

Общи условия

Активация на акаунт