Искам да кажа ... (94)

  • 50 906
  • 769
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 057
Лина, за мен Бургас е градът, който най- видимо и осезаемо се променя. Това лято доста често минавахме и останах очарована. Много неща се правят, работи се бързо, красиво е...всичко ми харесва  Peace


За жалост и аз свързвам София с тичане по болници, все нещо ми е свито сърцето когато сме там Confused

Виж на мач с удоволствие бих отишла, ама снощния го пропуснах, много студено вече за мен  Crazy

Останалите членове на семейството се върнаха без глас  Mr. Green

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 7 462
Работи се в Бургас. Факт! Не че на всички им харесва, де.
В Билата, от утре пускат шейни, тип лопатка. Поръчах на майка да вземе за момичетата. Дали стават за нещо? И не на последно място, да се надяваме да видят сняг тази година. Разчитам на Пловдив, че в Бургас сняг няма.

Последна редакция: ср, 02 ное 2016, 15:07 от lina_bs

# 92
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Лина, пак има някакъв сняг. Тук все още ми е непривично - украсените елхи насред цъфналите поляни. Иначе - Коледа е  Grinning.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
П.С Къде гледате Янтра и Бела?? Аз защо не ги виждам?? Защото ненавиждам Хелоуин и имам бан да оплакна окото с красивости ли?? Не е честно!
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/14947890_ … 0&oe=58D4D8BD

# 94
  • Мнения: 7 059
Лина, то пък в Пловдив много сняг има  Laughing Аз не съм бургазлийка, но живея в Бургас. Всеки пък като завали дъжд хората сякаш се побъркват, движението става..  ooooh! а няма да забравя миналата година като падна малко сняг как пътниците слизаха да бутат автобусите  Mr. Green

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 7 462
Ние ще сме в Пловдив целият декември, дано малко да падне, че да се порадват децата. В Пловдив има сняг повече отколкото в Бургас. Първо трябва да завали, де Simple Smile

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Сняг в Пловдив???? Оксиморон Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile За сняг идваш с нас в Балкана.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
...Искам тае бо, аеробика, тва онова, ама няма:)
...
Жаки, що не се захванеш да организираш каквото ти се иска?  newsm78 Сигурна съм, че ще се явят и други желаещи да участват,особено и по-млади девойки, покрай Мими...не може да няма някоя  скучаеща инструкторка,която да наемеш. Че даже аз замествам нашата понякога  bowuu.Може да предлагаш спортни кифленски уикенди в хотела  Sunglasses. Брой ме мен, Марипоса и още, който се навие...една за спорт, друга-за друго..някои на всичко коз  Laughing.
Една позната скоро беше на въздушна-йога уикенд  Flutter.Това ми е следващата идея  Laughing
Не желая никакъв сняг-нито малко, нито много  Crossing Arms.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 7 462
Сняг в Пловдив???? Оксиморон Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile За сняг идваш с нас в Балкана.

Еее, имаше си сняг, кво? Скоро не сме се засичали с него, ама преди години си имаше

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Сняг в Пловдив???? Оксиморон Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile За сняг идваш с нас в Балкана.
Еее, имаше си сняг, кво? Скоро не сме се засичали с него.
Начи... аз съм от Габрово, за мен сняг е да падне ноември и доооо март. По моите критерии сняг в Пловдив на практика няма Simple Smile Миналата година се задържа за седмица само.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 7 462
Да ти кажа ли колко се задържа в Бургас? Laughing

# 101
  • Мнения: 11 745
Първата зима като студенти в Свищов, моята съквартирантка (от южна България) с почуда ме попита под пряспата кола ли има, че е толкова голяма  hahaha
Ето това е сняг  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 7 059
 Joy аз съм живяла 4-5 години в Пловдив иии помня само един сняг  Mr. Green
Така ми се иска да идем зимата в планината, да се въргаляме в преспите, ама толкова да съм зиморничева напоследък  Whistling

# 103
  • Мнения: 22 535
В Плевен като завали и е просто ужас. Все едно си в балкана. Преспи огромни и движението се блокира  за по 2-3дни. След това сковава лед и става ледена пързалка и накрая започва топенето.
Мизерия пълна по 20-25дни.

# 104
  • Мнения: 18 057
Уф бе, Жаки, само аз не знам от кое "село" си и кой е хотела....айде светнете ме де  Heart Eyes

Иначе и аз съм от "село", обаче имаме всякакви занимавки. Опитвам се да пробвам всички  Mr. Green, сега съм на етап зумба, ама и аз като Марипоса сигурно нещо не правя като хората, въобще не се натоварвам  newsm78. Но поне не се пречкам на останалите, виж на народните танци не става така  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт