Светлината на моя живот - Тема 17

  • 50 231
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравей  Радост Hug

колажите ти са много хубави Hug smile3525


# 61
  • Мнения: 8 470
Добър вечер  wavey wavey wavey
Радост Hug мерси за прекрасните колажи които си ни донесла,за линковете и за видеото с Анас  smile3525Наистина е много миличкък и сладък като разказва за Светлината  txtlovesМай каза ,че му липсвали мама ,татко ,улица Хануман ,май и костюмите и другото изобщо не го разбрах ,аааа и май и перчема му от Светлината му липсвал  Joy Joy Joy Joyзащото сега косата му е по пригладена на зад и не му падат няколко кичурчета от пред  smile3521От другото нищо не разбрах само каза нещо от сорта на нашето Дай Боже или Ако е рекъл Бог поне така аз си превеждам иншалах  smile3521И аз ще кажа дай боже всичките му планове на Анас да са успешни и всичко с каквото се захване да е успешно  smile3521
Надя Hug
Аз нося една нова снимчица на красивата Дипика  smile3521



# 62
  • Мнения: 8 470
Радост изтеглих си двете видеа от линковете и искам  да ти благодаря от ново ,че ги сподели в темата  smile3525Много хубав финал -емоционален и пълен с прегръдки ,целувки ,усмивки примесени със сълзи и тъга заради раздялата  smile3518Ето този финал обичам да гледам ,а не другия защото виждам моите любими светлинки колко са били задружни и колко им е мъчно ,че се разделят и въпреки сълзите всички се усмихват ,прегръщат и целуват и със сигурност си казват не сбогом ,а до скоро виждане  txtloves smile3521
Сега гледам сериите по бтв лейди  smile3521
В предишните епизоди Викрам беше проследил Мена до оназе фалшива докторка дето и  даваше да пие отвари ,за да  роди момче. Викрам се беше накиприл в сари ама нали си е якичък Мена веднага разбра ,че е мъж  и понеже се страхуваше да не я обере насъска хората по него  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи чак после видя ,че това е нейния мъж и айдееее почна да го защитава да не го биели  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тези серии са много интересни-Сурадж се опитва всячески да придума Сандия да учи ,а мама пък се опитва да я  направи домакиня и да я накара да се откаже от мечтата си .Сега Сурадж е решил да се откаже от магазина си след като Сандия се отказва от своята мечта  txtlovesКаза и ,че ако тя избере химикалката ,ако я вземе в ръка и той ще си вземе черпака ако ли пък не ще си продаде бизнеса txtloves

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 23:11 от Eny87

# 63
  • Мнения: 205
Радост изтеглих си двете видеа от линковете и искам  да ти благодаря от ново ,че ги сподели в темата  smile3525Много хубав финал -емоционален и пълен с прегръдки ,целувки ,усмивки примесени със сълзи и тъга заради раздялата  smile3518Ето този финал обичам да гледам ,а не другия защото виждам моите любими светлинки колко са били задружни и колко им е мъчно ,че се разделят и въпреки сълзите всички се усмихват ,прегръщат и целуват и със сигурност си казват не сбогом ,а до скоро виждане  txtloves smile3521
Сега гледам сериите по бтв лейди  smile3521
В предишните епизоди Викрам беше проследил Мена до оназе фалшива докторка дето и  даваше да пие отвари ,за роди момче. Викрам се беше накиприл в сари ама нали си е якичък Мена веднага разбра ,че е мъж  и понеже се страхуваше да не я обере насъска хората поне  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи чак после видя ,че това е нейния мъж и айдееее почна да го защитава да не го биели  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тези серии са много интересни-Сурадж се опитва всячески да придума Сандия да учи ,а мама пък се опитва да направи домакиня и да я накра да се откаже от мечтата си .Сега Сурадж е решил да се откаже от магазина си след като Сандия се отказва от своята мечта  txtlovesКаза и ,че ако тя избере химикалката ,ако я вземе в ръка и той ще си вземе черпаказа ако ли пък не ще си продаде бизнеса txtloves


Няма за какво да ми благодариш, Ени! hug Щастлива съм, че съм успяла да те зарадвам.  newsm76
И аз си гледам сериите по btv lady. txtloves Напълно съм съгласна с теб, тези епизоди са наистина уникални! Two Hearts Сурадж супер много ме радва, как само прие мечтата на Сандия и е готов на всичко, за да й покаже че не трябва да я изоставя! Това се казва страхотен съпруг! smile3501 Обожавам ги! Такава уникална двойка са...  Two Hearts



А пък Мена и Викрам просто ме разбиха от смях, особено вчера... tv Големи образи са! Crazy Менакшито се амбицирала да води полицейско разследване и накрая Викрам си отнесе боя от загрижените съграждани. А естествено проблема на Мена не беше, че са набили мъжа й, а че сега сарито е повредено и няма да може да се продаде на добра цена....  newsm62
С огромно удоволствие си гледам сериала отначало, супер много му се радвам. txtloves

Наде, Ени благодаря ви за милите думи! Радвам се, че колажите ви харесват! newsm76

# 64
  • Мнения: 11 766
Радост - благодаря ти за новото невероятно видео с Анас от днес!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Попитах моите приятели в Индия, да ми кажат за какво говори в общи линии Анас тук и една приятелка ми го написа на английски!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Пускам ви това, което тя ми написа - както и моя превод на български ...   lovekiss lovekiss lovekiss Анас е очарователен и супер сладък - за пореден път казва, колко му липсва "Светлината" и ролята на Сурадж!!! txtloves txtloves txtloves smile3521 Two Hearts love001 ura



https://www.youtube.com/watch?v=HSOYl9lE9og

https://www.youtube.com/watch?v=9m_5vPSZM1A

Анас казва, че е тук за да подкрепи и популяризира филма на негови приятели, който се казва 30 минути ...  newsm10 Те са искали да започнат промоциите с някое сладко ястие, затова Анас прави джелеби ...  cook Той казва, че да прави и яде джелеби е забавно ...  newsm76 newsm76 newsm76 Репортерът го пита дали му липсва сериала "Светлината на моя живот"/ Diya aur Baati hum, защото и връзката с това джелеби също е свързана с него ...  smile3525 Анас казва, че наистина му липсва "Светлината" и всичко свързано с него ...  family Липсват му децата, Сантош, Арун и дори съседите му от улица Хануман Гали!  cry cry cry Липсват му дрехите на Сурадж, облеклата, с които се обличаше, вида на прическата на Сурадж, медальона който носеше Сурадж и т.н.  txtloves txtloves txtloves Убедена съм, че много му липсва и Дипика/ Сандия, както и пръстена на Сурадж, но това се подразбира  smile3521 Two Hearts txtloves Анас казва, че целият образ на Сурадж му липсва страшно много ...  smile3518 После водещата го пита за сезон 2 - Анас казва, че е чул за това още по времето, когато сезон 1 още е бил на екран!!!  bash  Анас казва, че не знае, кой актьор ще бъде в него, но дава своите най-добри пожелания ...  Peace Въпреки това Анас казва, че се надява, че наследството ще бъде/ трябва да бъде продължено с честност - строгостта на Бабу/ Сантош, страстта на Сандия спрямо нейния дълг, джелебито на Сурадж!!!  newsm12 Two Hearts loveuuu

Скрит текст:
Anas said that he is here to promote his friends movie which is called 30 mins...they wanted to start the promotions with some sweet dish, so he is making jalebis, he says making and eating jalebi is fun .... the reporter asks him if he misses dabh as this jalebi connection is also related to it  .... he said that i really miss dabh  , kids to bhabo babasa  and even the neighbours of hanuman gali.. the dress , the kind of hairstyle.. the locket her wore for suraj character he misses everything badly.  the she asked him about dabh 2....he said he has been hearing about dabh 2 since the time dabh 1 was on air ... he does not know who will be the actor in it , he gives best wishes for it ....but he hopes that the legacy should be continued with honesty  ( bhabo's strictness, sandhya's passion towards her duty , suraj's  jalebis) .

Това е, което казва Анас!  newsm51 Не знам какво точно иска да каже в последното изречение, но може би се надява в сезон 2 да се продължи тази линия по някакъв начин!  newsm78 Според мен е ясно, че и Анас и Дипика обожават ролите си на Сурадж и Сандия и им се иска да продължат да играят в сериала ...  txtloves txtloves txtloves Но това не зависи от тях - може би и те се надяват да ги поканят там  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И Анас и Дипика искат честност и почтеност!!! Hug Забелязах, че и двамата говорят за това от вчера насам ...  smile3521 newsm76 Two Heartssmile3501 Надявам се да стане чудо и да ги видим в главните роли и в сезон 2 на "Светлината" макар, че тъпите сценаристи и канала не искат да ни послушат!  Naughty Но трябва да са главни, а не на втори план - не искаме други ...  #2gunfire Все пак ние се молим и борим за чудо - ако не там поне дано Анас и Дипика направят заедно филмова версия на сериала или да ги поканят заедно като двойка в друг нов невероятен сериал ... Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41

Радост - В превода, който приятелката ми от Индия ми е дала - Анас не казва нищо за новото шоу!  Wink

Късно снощи преди лягане Дипика също пусна интересен коментар, в който също говори за честност и благородство!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts А тази сутрин за добро утро заедно с новата си снимка, която Ени е пуснала - Дипика отново пусна много интересен коментар ...  newsm76 newsm76 newsm76 Не знам защо, но и Анас и Дипика говорят идентични неща - начина им на изразяване е идентичен и то точно един след друг!!!  txtloves txtloves txtloves Пускам ви една снимка на Дипика от преди време, както и новите й съобщения от снощи и от тази сутрин с превод!!!  lovekiss lovekiss lovekiss



Today is Good Night for only those who have lived their whole life with honesty & dignity!😊
#BlackMoney
  newsm76

Днес е Добра Нощ само за тези, които са живели през целия си живот с честност и достойнство! #Черни пари  newsm12

Remember : A person can achieve everything by being simple and humble😇🙏🏻  Two Hearts

Помнете: Човек може да постигне всичко, когато е естествен/ скромен и смирен  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Струва ми се, че Анас и Дипика намекват, че не бива да има нечисти прояви!  newsm12 Може би опитват да кажат и за ужасния начин, по който продуцентите и канала нечестно постъпиха с тях и с нас накрая!!!  newsm78 А може и да говорят по принцип за това, че хората трябва да бъдат честни - а не да постъпват грешно!!!  smile3503 Но с това за честността и за черните пари - може да имат в предвид, че някой влиятелен човек е бутнал пари само и само да ги разкарат от сериала, но защо тъпите продуценти са се поддали!!!  fight Най-важно за всяка продцентска къща и канал са главните им актьори и техните зрители и желания!!!  smile3503 Но в нашият случай излиза, че не е така и е много жалко - затова феновете продължават да се борят!  Peace За да им стане ясно, че не приемаме техните постъпки!  Crossing Arms Ние си искаме само Анас и Дипика заедно - те го заслужават ...  txtloves txtloves txtloves

Извинете отплеснах се в разсъждения!!!  Hug Може да имат и друго в предвид с думите си ...  Wink Но е очевидно, че и двамата говорят по идентичен начин и то в един и същи ден един след друг ...  newsm76 newsm76 newsm76 Това ми стана интересно - затова си позволих да пусна и преводите на думите на Дипика!!!
  smile3525 Kissing Heart Two Hearts

# 65
  • Мнения: 205
Роска, хиляди благодарности за превода! Hug Страхотна си! txtloves Както и предполагах, от хиндито нищо не съм разбрала... newsm43 Мислех, че в последния въпрос говорят за бъдещите планове на Анас, а пък те явно са говорели за нещо коренно различно. newsm62 Съжалявам за оплескването... Както и да е, важното е, че вече знаем за какво е ставало въпрос. Благодаря още веднъж! lovekiss
Започнала си много интересна тема, и аз се чудех какво се крие зад поста на Дипика от днес... А сега разбирам, че и Анас е казал нещо подобно. Интересно...newsm12 Истината е, че начина по който се държат Анас и Дипика след края на сериала ги издига още повече в очите ми. omm Държат се изключително достойно и показват, че са класи над... определени други лица, които вече дори няма какво да ги коментирам. Whistling Да направиш целия този цирк, само и само да се отървеш от хората, които са те направили това, което си, на които дължиш известността си, е изключително грозно. Щом ние сме бесни, представете си какво им е на тях след тази обида. Weary Но те не са казали нито един негативен коментар, даже им желаят успех в бъдеще. Naughty Аз не знам дали въобще продуцентите са си осъзнали грешката на този етап, защото май си живеят в някакъв измислен свят, в който са много прави и супер иновативни. ooooh! Че ще се усетят какви са ги забъркали е ясно, само да не е след като стартират грандиозният си "хит" и той им достави плачевен рейтинг... red Много се надявам по-рано да им просветне и да се опитат да се реваншират за всички глупости, които натвориха. newsm17
Що се отнася до канала, за мен те си го получиха. Първото място в класацията вече не е тяхно, друга телевизия ги детронира тази седмица. Whistling Учудващото е, че имаха разлика от близо 100 пункта и тя буквално се стопи в рамките на три/четири седмици. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 01:15 от Radost.M

# 66
  • Мнения: 2 592
Здравейте! bouquet

РОКСИ Hug РАДОСТ Hug РОБИН Hug ЕНИ HugТАРА Hug НАДЯ Hug
smile3525 благодаря за всичко което сте пуснали за нашите любимци smile3521


 Two Hearts

# 67
  • Мнения: 11 766
Роска, хиляди благодарности за превода! Hug Страхотна си! txtloves Както и предполагах, от хиндито нищо не съм разбрала... newsm43 Мислех, че в последния въпрос говорят за бъдещите планове на Анас, а пък те явно са говорели за нещо коренно различно. newsm62 Съжалявам за оплескването... Както и да е, важното е, че вече знаем за какво е ставало въпрос. Благодаря още веднъж! lovekiss
Започнала си много интересна тема, и аз се чудех какво се крие зад поста на Дипика от днес... А сега разбирам, че и Анас е казал нещо подобно. Интересно...newsm12 Истината е, че начина по който се държат Анас и Дипика след края на сериала ги издига още повече в очите ми. omm Държат се изключително достойно и показват, че са класи над... определени други лица, които вече дори няма какво да ги коментирам. Whistling Да направиш целия този цирк, само и само да се отървеш от хората, които са те направили това, което си, на които дължиш известността си, е изключително грозно. Щом ние сме бесни, представете си какво им е на тях след тази обида. Weary Но те не са казали нито един негативен коментар, даже им желаят успех в бъдеще. Naughty Аз не знам дали въобще продуцентите са си осъзнали грешката на този етап, защото май си живеят в някакъв измислен свят, в който са много прави и супер иновативни. ooooh! Че ще се усетят какви са ги забъркали е ясно, само да не е след като стартират грандиозният си "хит" и той им достави плачевен рейтинг... red Много се надявам по-рано да им просветне и да се опитат да се реваншират за всички глупости, които натвориха. newsm17
Що се отнася до канала, за мен те си го получиха. Първото място в класацията вече не е тяхно, друга телевизия ги детронира тази седмица. Whistling Учудващото е, че имаха разлика от близо 100 пункта и тя буквално се стопи в рамките на три/четири седмици. Rolling Eyes


Напълно съм съгласна с теб Радост!  newsm10 Определено тази тема е доста интересна!  Peace И аз мисля същото по отношение на Анас и Дипика - с всеки изминал ден ми се издигат в очите още и още!!!  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Обожавам си ги още от началото - а сега още повече!!!  Crazy Crazy Crazy Тяхното поведение е супер достойно - те обожават ролите си в сериала, но са актьори - нищо не зависи от тях!  Weary В крайна сметка са приели решението на канала и продуцентите!  Wink Със сигурност им е тежко от това решение, но нито веднъж не са ги обидили - винаги са коректни, пожелават успех - благодарят им за това, че са ги избрали за ролите на Сурадж и Сандия!!!  newsm51 newsm76 Two Hearts Със сигурност им е мъчно заради долната постъпка на канала и продуценти и затова говорят за честност и т.н. newsm08 Анас и Дипика са изключителни и като хора и като актьори и като професионалисти ...  txtloves txtloves txtloves Спомням си в един от чатовете с феновете още докато излъчваха "Светлината" в Индия, когато рейтинга скочи на 2,5- 2,6 колко беше щастлива Дипика и как благодареше на всички ни!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Тогава беше написала, че не знае какво ще стане в бъдеще, но тя е благодарна, че има фенове като нас ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А когато навсякъде се говореше за финала и за сезон 2 без тях - тя написа, че и тя обича ролята си, но нищо не е в нейните ръце и че когато не можем да променим нещо, трябва да го приемем ...  thumbsup И тогава ясно каза, че това е решение на канала и продуцентската къща ...  bash Анас също беше отговорил, че подкрепя всички нас феновете на сериала, които се бонтуваме срещу това и че обича ролята си ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В Тайланд Дипика каза, че не е поканена за сезон 2 - сега и Анас говори за това!  cry cry cry Тези продуценти и този канал трябва да са много глупави и много да си вярват, за да направят подобно нещо - при наличие на такава уникална двойка, която е обичана от цял свят - да ги махнат, за да правят продължение с други е просто безумие ...   #2gunfire #2gunfire #2gunfire И то при положение, че те обичат ролите си и искат да играят и при положение, че ние феновете на сериала искаме само и единствено тях ...  txtloves txtloves txtloves Явно някой доста завижда на нашите и е искал да ги разкара - вероятно е бутнал пари и връзки за това, но продуцентите не е трябвало да се огъват и да приемат. Да бяха завършили сериала щастливо и готово - или поне да не правят сезон 2 без тях - а те искат на техен гръб слава - е няма как да стане!  fight Анас и Дипика са незаменими - феновете ги обожават и не искат други!  txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu luvbed Heart Eyes Flushed Всички се надяваме на продуцентите и канала да им дойде акъла и да се откажат от тази безумна идея за сезон 2 без нашите - защото без тях ще е провал!  Praynig Praynig Praynig За сега никой не обръща внимание, но и феновете не се отказват дори месеци след края на сериала, което е чудесно и показателно - ако не друго поне да видят колко обичаме нашите и как подкрепата за тях е нестихваща!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Винаги много съм мразила истории за големи деца - където да слагат тях на преден план, а главните на втори!  bash Ние не искаме това в нашия сериал ...  Naughty

Ако има сезон 2 - трябва да е с Анас и Дипика в главните роли - те винаги да са на преден план!  Praynig Praynig Praynig Феновете се сещат и за интервюто с Дипика дето няколко пъти казва, че иска да направят филмова версия на "Светлината" - и това не зависи от нея, но ако направят такава с Анас и Дипика в главните роли със сигурност ще е хит!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts newsm76 car003 Затова феновете пишат и за това ...  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes Също така би било супер ако поканят Анас и Дипика заедно като двойка и в друг готин сериал  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Както някои актьори в кино филмите им там, има и такива от сериалите! Когато някоя двойка е успешна и обичана! А нашите са такива ...  txtloves txtloves txtloves Дори да не стане веднага - дано се случи в бъдеще!!!  Praynig Praynig Praynig Ние няма да се откажем от борбата - заслужаваме пак да ги гледаме заедно!!!  Crazy Crazy Crazy

Колкото до канала - права си!  newsm10 Откакто спряха "Светлината" сериалите им вървят надолу ...  Mr. Green Този така прехвален Намкаран, който рекламираха по 100 пъти на ден, за сметка на нашия и спряха нашия, за да пуснат този  Naughty се оказа пълен провал!!!  smile3501 Рейтинга му варира от 1,2 до 1,3 - така им се пада!  Peace Четох, че щели да го спират в края на този месец -ще видим дали е така ...  Peace Останалите им нови сериали също нямат добър рейтинг - та канала трябва да се замисли преди да пусне сезон2 без Анас и Дипика ...  Praynig Praynig Praynig Трябва да осъзнаят, че без тях това също ще е провал - едва ли някой ще ги гледа! Ако канала откаже да го пусне и продуцентите ще се откажат!  Wink Затова феновете пишат и на канала - да се откаже от тази идея и че искаме сериала да продължи, но с Анас и Дипика в главните роли!!!  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Flushed family newsm41

По отношение на финала на "Светлината" аз вече казах - дори в този тъжен и тежък финал ние видяхме за пореден път уникалната любов на Сурадж и Сандия  txtloves txtloves txtloves Двамата са просто изключителни ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Любовта на Сурадж и Сандия е нестихваща и вечна - дори смъртта не може да ги раздели! Те останаха заедно и ще бъдат винаги заедно във вечността, за да се обичат, подкрепят, за да се прегръщат, да се целуват и да сбъдват мечтите си !!!  txtloves txtloves txtloves Crazy Praynig Praynig Praynig Това и си обещаха те - един вид преповтаряйки брачните си клетви в края - те се венчаха пак да бъдат заедно и там, където отиват сега и във всеки техен следващ живот!!!  newsm81 People Cop txtloves Kissing Heart Two Hearts  Ръка за ръка, прегърнати, обичайки се, казвайки си тяхното Во Ай Ни - Обичам те!!! ...  Crazy Crazy Crazy Това със сплетените медальони също показва, че те ще са заедно завинаги ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41 Каквото и да кажа за Сурадж и Сандия ще е малко - няма такава уникална, силна и изключителна любов!!!  txtloves txtloves txtloves Те са пример за подражание на милиони хора ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Те ни показват какво означават здравите семейни ценности и истинската любов и подкрепа!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts От първия до последния епизод сериала е уникален - Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са уникални! Всеки един техен момент е уникален!!!  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts luvbed Flushed Мога само да адмирирам и да им се възхищавам ...  newsm20 И аз като Анас и Дипика винаги ще съм благодарна на продуцентите и канала за това, че ни дадоха този уникален сериал и тази уникална двойка - канейки Анас и Дипика за ролите на Сурадж и Сандия!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Ще съм благодарна за уникалните епизоди, за хубавите реплики, моменти, думи, действия, тракове - за всичко!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не мога да отрека това - няма да им простя единствено отвратителната постъпка накрая по отношение на Анас и Дипика и по отношение на нас зрителите ...  smile3516 Затова трябва да се засрамят и да се вземат в ръце преди да е станало късно ...
Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 03:26 от Roxis

# 68
  • Мнения: 11 766
Роси, много ти благодаря за допълнителната информация относно новия проект на Анас. book Сега вече ми е по-ясно за какво става въпрос. Продуцентите на проекта имат доста голям опит с реалити форматите, така че съм сигурна, че шоуто ще има голям успех, особено ако в крайна сметка изберат Анас за водещ. smile3521 Благодаря ти и за милите думи! newsm76 Радвам се, че гифчетата ти харесват! Hug Ето го клипчето, за което ме помоли. Не се притеснявай, знаеш че за мен не е проблем да ги записвам, то не е нищо сложно. typeuu Така че, ако на някой му трябва някое видео да не се притеснява да каже, със сигурност ще намеря време да му го запиша. smile3503

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=75TOwk4V8InWe9QT2776568 - I част

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=P5uoBwbQmHvebL6o2776572 - II част



"Ако вярваш в себе си достатъчно силно,
можеш и света да покориш."


"Нищо не е по-красиво от човек,
който притежава добро сърце..."


Радост изтеглих си двете видеа от линковете и искам  да ти благодаря от ново ,че ги сподели в темата  smile3525Много хубав финал -емоционален и пълен с прегръдки ,целувки ,усмивки примесени със сълзи и тъга заради раздялата  smile3518Ето този финал обичам да гледам ,а не другия защото виждам моите любими светлинки колко са били задружни и колко им е мъчно ,че се разделят и въпреки сълзите всички се усмихват ,прегръщат и целуват и със сигурност си казват не сбогом ,а до скоро виждане  txtloves smile3521


Радост  Hug И аз ти благодаря от сърце, че ми качи този клип!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Страхотна си!!!  newsm51 Напълно споделям мнението на Ени - за мен това е истинския финал!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Тук сякаш приветстват Сурадж и Сандия, за това че са спасили всички, оцелели са и са се върнали - затова всички им козируват им и им дават торта!!!  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed family Анас и Дипика са уникални - толкова са сладки!!!  txtloves txtloves txtloves Въпреки, че им е тежко се забавляват заедно - прегръщат се като добри приятели, смеят се, правят си селфита!!!  txtloves luvbed Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Oha! ura Аз имам едно още по подборно видео от Public Reporter  newsm44 За щастие успях да си го сваля преди да го изтрият, така че когато ми остане време ще го кача!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Анас и Дипика са номер 1!!!  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes Flushed car003 family

# 69
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug РАДОСТ Hug РОБИН Hug ЕНИ HugТАРА Hug НАДЯ Hug
smile3525 благодаря за всичко което сте пуснали за нашите любимци smile3521
Two Hearts


Сега гледам сериите по бтв лейди  smile3521
В предишните епизоди Викрам беше проследил Мена до оназе фалшива докторка дето и  даваше да пие отвари ,за роди момче. Викрам се беше накиприл в сари ама нали си е якичък Мена веднага разбра ,че е мъж  и понеже се страхуваше да не я обере насъска хората поне  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи чак после видя ,че това е нейния мъж и айдееее почна да го защитава да не го биели  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тези серии са много интересни-Сурадж се опитва всячески да придума Сандия да учи ,а мама пък се опитва да направи домакиня и да я накра да се откаже от мечтата си .Сега Сурадж е решил да се откаже от магазина си след като Сандия се отказва от своята мечта  txtlovesКаза и ,че ако тя избере химикалката ,ако я вземе в ръка и той ще си вземе черпаказа ако ли пък не ще си продаде бизнеса txtloves

И аз си гледам сериите по btv lady. txtloves Напълно съм съгласна с теб, тези епизоди са наистина уникални! Two Hearts Сурадж супер много ме радва, как само прие мечтата на Сандия и е готов на всичко, за да й покаже че не трябва да я изоставя! Това се казва страхотен съпруг! smile3501 Обожавам ги! Такава уникална двойка са...  Two Hearts



А пък Мена и Викрам просто ме разбиха от смях, особено вчера... tv Големи образи са! Crazy Менакшито се амбицирала да води полицейско разследване и накрая Викрам си отнесе боя от загрижените съграждани. А естествено проблема на Мена не беше, че са набили мъжа й, а че сега сарито е повредено и няма да може да се продаде на добра цена....  newsm62
С огромно удоволствие си гледам сериала отначало, супер много му се радвам. txtloves


Ени, Радост  Hug И аз като вас с изключителен кеф и удоволствие си гледам отново "Светлината" по БТВ Лейди!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Обожавам тези епизоди ...  newsm44 Сурадж е невероятен - той беше готов да се откаже от всичко заради Сандия!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Беше готов да се откаже от своя бизнес, от магазина си, от това което е правил цял живот - само и само да накара Сандия да продължи да учи!!!  smile3521 Kissing Heart txtloves Това е истинска любов - той е съпруг мечта!!!  smile3534 Heart Eyes Flushed Flushed family Най-накрая в новите епизоди успя и Сандия взе химикалката - давайки на Сурадж черпака!!!  newsm81 People Cop Hands Clap Сега Сандия ще продължи обучението си и ще сбъдне мечтата си да стане полицай, а Сурадж ще продължи да се занимава с магазина си и с това, което обича!!!  newsm76 newsm76 newsm76

За Викрам и Менакши нямам думи - винаги супер много се смея с тях!!!  Joy Joy Joy Безспорно те винаги ни носят добро настроение и много усмивки ...  smile3533 Много се забавлявах с Викрам, как се беше дегизирал, че да проследи Менакши - с това сари като жена беше много смешен!!!  hahaha hahaha hahaha А Мена помисли, че е крадец - тя пък щяла да е като етървата Сандия и да се направи на полицай - как само му скочи на врата ...  smile3532 Даже вика на хората от пазара: "Снимайте ме хванах крадеца, ама чакайте да застана по-добре" ... rotfImbo rotfImbo rotfImbo Накрая накара хората да го набият и едва тогава разбра, че е Викрам!!!  Joy Joy Joy А той горкия после едвам ходеше ...  newsm62 Голям смях падна с тях ...  grinning039 ppp Hands Clap

Софи - радвам се, че нещата, които пускаме ти харесват!!!  Hug Hug Hug Благодаря ти за уникалното гифче на Сурадж и Сандия  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Този момент между тях е много готин - двамата са супер сладки, както винаги!!!
txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu luvbed

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 446
Ехи Hug, Роси Hug, Радост Hug и Софи Hug
благодаря ви за прекрасните коментари, гифчета, колажи и снимки smile3525 smile3525 smile3525 smile3525


# 71
  • Мнения: 11 766
Ухааа, днес Анас и Дипика пуснаха нови невероятни снимки!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Не мога да им се нагледам ...  newsm76 newsm76 newsm76 И двамата стават все по-прекрасни, все по-чаровни и все по-сладки!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Колкото повече ги гледам, толкова повече ги обичам ...  Crazy Crazy Crazy Анас такива готини селфита си е направил ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Представям си, че лежейки така Анас е направил и новата снимка на Дипика с черната рокля !!!  smile3521 txtloves luvbed Уникално сладки са - искам пак да ги гледам заедно ... Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family





Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 20:28 от Roxis

# 72
# 73
  • Мнения: 8 470
Добър вечер светлинки  wavey wavey wavey
Тара HugНадя HugСофи Hug мерси за красотите които сте ни донесли  smile3525 smile3525 smile3525
Тара чудно гифче си направила  smile3525
Роси Hug мерси за новичките снимки на Анас и Дипика и за превода на интервюто  smile3525 smile3525
Роси HugРадост Hug изчетох ви с удоволствие и напълно споделям  вашите мисли  smile3525 smile3525 newsm10 txtloves
Анас и Дипика са не само красиви ,талантливи и харизматични те са и много трудолюбиви и си обичат страшно много ролите на Сурадж и Сандия и пет години  ги играха  всеотдайно и с цялата страст на която са способни ,а тя е мноооого голяма smile3521Затова и Сурадж и Сандия са прекрасни защото са изиграни от прекрасни хора  smile3521
През цялото време на излъчването Анас и Дипика играха всеотдайно ролите си и заради тях Сурадж ,Сандия и целия сериал са това което са  и ако продуцентите си мислят ,че Сурадж ,Сандия и Светлината на моя живот ще бъдат ракета носител за втория сезон са в жестока заблуда  smile3511Светлината е толкова любим сериал на много хора заради Анас и Дипика и ако някой си мисли ,че втори сезон ще бъде успешен без тях не е познал .Никой не иска да гледа история  за пораснали деца които отмъщават  smile3511хората искат Сурадж и Сандия ,искат да гледат тяхната красива романтична история и покрай това гледат и другите измишлъотини на сценаристите гледат ,но от немай и къде  smile3511
Анас и Дипика направиха Светлината хит и на края продуцентите за благодарност се из....ха на метенкото  smile3511За благодарност за целия успех и за всичките години номер 1 на края решиха да ги сменят с некакви нови екземпляри които на техен гръб да печелят овации  smile3511Аз и друг път съм го казвала без Анас и Дипика стори сезон аз лично няма да гледам  smile3511Не мога още да повярвам как сценаристите убиха Сурадж и Сандия само и само да могат да си направят скапания сезон две  smile3511 smile3511 smile3511е да са живи и здрави ,да си го правят ,но аз няма да го гледам  smile3511
2 стари , но много хубавки снимки на Дипика  smile3521




# 74
  • Мнения: 205
Здравейте! Hug lovekiss

Роси, мерси за уникалните снимки на Анас. Голям красавец е, особено като се усмихва така чаровно... bowuu А Дипика е супер стилна с роклята, новата прическа и тези черни обувки на висок ток...  newsm03
Тара, много ти благодаря за страхотното гифче!  newsm76 Супер готин момент от интервюто си избрала...  Two Hearts
Ени, благодаря ти за чудесните снимки с Дипика!  newsm51

Ето ги обещаните гифчета от сцената пред огледалото и два сладурски момента преди нея... txtloves







Two Hearts Heart Eyestxtloves Two Hearts newsm76 Two Hearts txtloves Heart Eyes Two Hearts



"Обичахме се с любов,
която беше повече от любов..."
 -Едгар Алън По

Общи условия

Активация на акаунт