Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 230

  • 97 448
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 45 541
Момичета,приятно гледане и безпроблемен нет! Hug Hug Hug

# 136
  • Мнения: 286



   Приятно гледане
!

  Даже и гласувах Цвети  Hug

  Дали някоя добра душа превежда някъде ...
 


# 137
# 138
  • Мнения: 45 541



   Приятно гледане
!

  Даже и гласувах Цвети  Hug

  Дали някоя добра душа превежда някъде ...
 




Дани Hug,има тема за сериала!Лили Hug превежда! bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=941478.330;topicrefid=20

# 139
  • Мнения: 588










































































Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 21:19 от Angelistic

# 140
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Angelistic  bouquet благодаря са страхотните кадри!  bouquet

На мен ми хареса серията, още не съм асимилирала всичко, но и ще се поогледам тук там и ще споделя повече.

И новия фрагман

# 141
  • Мнения: 45 541
Цвети Hug,благодаря за фрагмана! bouquet Тъкмо мислех да го пусна! Laughing

Angelistic  bouquet

Много ми хареса впизода!Страхотни са Туба и Киво! newsm10





# 142
  • Мнения: 19 814
Момичета  Hug Hug Hug страхотни саааа! Много ми хареса серията, много адреналин през цялото време, а нашите са просто невероятни  Heart Eyes Като котка и мишка са, много сладки. А какъв фраг  ooooh! ooooh! супер! Много ми е интересно какъв ще ни е рейтинга, трябва да е много добър, заслужават си  Peace

# 143
  • Мнения: 588
Cveti67 и Zlatina3  newsm03 newsm10





- не е мой


Няколко от бъдещето.. Grinning Grinning Grinning




# 144
  • Мнения: 6 220
Здравейте Hug

Фенче :hug:Angelistic  Hug Злати HugЦвети Hug


Хареса ми серията,голяма доза адреналин,дано запазят това темпо,още не мога да асимилирам видяното,хареса ми.
Лили HugБлагодаря ти за превода newsm51

# 145
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Фенче, Злати  Hug и на мен ми хареса фрагмана -  Wink гледах го вече няколко пъти  newsm53

Как му затръшна вратата под носа нашата хубавица  Simple Smile



А пък обърнах внимание и началната заставка - прекрасно съчетани и комбинирани кадри, открих няколко само, ама... ще се появят и още.





# 146
  • Мнения: 6 220
Привет Hug
Тази вечер рейтинга в социалните и тв  мрежи:

Social & TV Ratings

20:00 - 20:15  
1.#CesurVeGüzel  5.09  
2.#VatanımSensin  4.89  
3.#UmudaKelepceVurulmaz  3.78  
4.#Yeter  3.63 5.#CesurYurek  2.99

20:15 - 20:30
 1.#CesurVeGüzel 7.85
 2.#VatanımSensin 5.29
3.#UmudaKelepceVurulmaz
4.18 4.#Yeter 3.70
5.#CesurYurek 3.01

20:30- 21:00
 1.#CesurVeGüzel 9.12
 2.#VatanımSensin 6.78
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.23
4.#Yeter 3.91
5.#CesurYurek 3.65

21:00- 21:15
1.#CesurVeGüzel 10.17
 2.#VatanımSensin 8.03
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.46
4.#Yeter 3.99
5.#CesurYurek 3.80

21:15- 21:30
1.#CesurVeGüzel 12.01
2.#VatanımSensin 7.99
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.69
4.#Yeter 3.85
5.#CesurYurek 3.76

21:30- 21:45
1.#CesurVeGüzel 14.22
2.#VatanımSensin 6.84
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.10
4.#Yeter 3.75
5.#CesurYurek 2.91

Дано се потвърди и утре!  Peace

Ринка Hug Благодаря ти.


Фрагмана ми хареса  newsm10

# 147
  • AMS
  • Мнения: 7 049

 
Няма нужда да казвам, че съм ....
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 148
  • Мнения: 286
  На мен серията ми хареса! А и с превода на Лили още повече - Злати  Hug

  Фенче  Hug - Рина е сложила рейтинга - 1-ви !

 Цвети  Hug фрага е супер  Grinning

 Вичи  Hug ни е "донесла" рейтинга и тук  Simple Smile

# 149
  • Русе
  • Мнения: 6 503

 
Няма нужда да казвам, че съм ....
newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Дива  bouquet

То всички май сме на един хал  Wink

Ама...  Crazy чак и в Чили...  Crazy

Цитат
Наш сериал попал в десятку тренда Чили!!!

Общи условия

Активация на акаунт