Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 54

  • 72 824
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте Hug Hug Hug
Мерси за новата тема,която ще се изпише бързо,бързо.
За Екран мога да кажа само,че е много добър.Понеже гледах и пишех в темата,когато излъчваха КД,мога да кажа,че всички му се кафеха много,въпреки отрицателният му образ.Ако някои други герои отнасяха доста критика,то за него и за играта му винаги имаше суперлативи.
Другите от каста не са ми познати и няма да ги коментирам.Само ще кажа,че лично аз очаквах по популярни лица.

# 16
  • Мнения: 18 536
Привет отново днес, в най-хубавата седмица от ноември ... започва най- после това, което чакахме от много време - нашият красавец на малкия екран  newsm44 Нищо, че по нищо не личи в темата  Laughing Раздвижване - никакво  Joy Joy Joy Дано от четвъртък се променят нещата, че ще се пренеса в темата за сериала  Mr. Green Шака, шака  Joy Joy Joy
Айре  Heart Eyes bouquet Дано преведат рускините какво е казала тази Зейнеп от статията на Ранини  Praynig Нищо не разбрах, освен, че чака с нетърпение сериала и Киво е наистина много красив и излъчва електричество  Laughing
Ели  Hug wavey Фей  Hug wavey Ще я изпишем, ако има кой да пише  hahaha
Това, че на нас не са ни известни тези актьори, не значи, че не са добре познати на турската публика. Аз лично съм гледала малко поне 4 -ма от каста ни и са много добри. Говоря за Тахсин, Бюлент, Еркан и Адалет




Останалите са ми напълно непознати. Но, вярвам, че не напразно са сред избраните  Peace

Цитат
Новое от Тайгара Йышыклы, трудится в студии над саундтреком к сериалу "Джесур и Красавица"


Цитат
на передаче, Az Sonra обсуждают:
Ведущий: вчера мы видели сцену, как Чагатай Улусой, играл глазами.. здесь, женщина прекрасно владеет техникой передавать эмоции только одними глазами.. хорошо, что ее глаза показали крупным планом..я смотрел, только на ее глаза..
Ведущая: Да, это Туба Бюйюкюстюн.. очень люблю ее.
https://twitter.com/TubaUniversal/status/795558776476729344?lang=ru
Цитат
Уже через три дня мы начнем наблюдать за тем, как два голубоглазых красавца будут бороться за сердце зеленоглазой гурии😍😇

Мама Нуртен го е отбелязала синчето в ИГ си
Цитат
Нуртен Татлытуг (мама Киванча) прокоментировала в соц сетях: фото Джесура: Ты моя душа. Красивые глаза твои машаллах ( не сглазить бы)



Цитат
Бахар Озтан ( модель, актриса кино, телеведущая, бизнес леди) на передаче Duymaya kalmasin, сказала: Очень люблю Тубу Бюйюкюстюн, поэтому с большим энтузиазмом, жду сериал #CesurVeGuzel
Bahar Öztan @dkalmasinstar'da Tuba Büyüküstün'ü çok beğendiğini, Cesur ve Güzel'i kendisinin ve çevresinin heyecanla beklediğini söyledi
Желая успех на нашите дръзки и красиви гълъбчета  Praynig Peace



# 17
  • Мнения: 18 599
Елии  Hug привет wavey
Фей Hug
и аз много му се кефех на Неждет, въпреки, че беше голямо диване, през цялото време ми беше странно симпатичен Wink
а Еркан е много талантлив, ще видим сега героя му дали ще ни кара много да го  #2gunfire
в интерес на истината и аз очаквах по-известни лица от контингента на Япъма, които съм гледала и преди, но тези са избрали и предполагам, че са направили пак добър каст!


Цитат
Нуртен Татлытуг (мама Киванча) прокоментировала в соц сетях: фото Джесура: Ты моя душа. Красивые глаза твои машаллах ( не сглазить бы)

Ехххх , мама Нуртен не може да не се гордеее с детето си!! Simple Smile

ооо Чачко рекламира новия бутик на Башак Wink



загубиха се Снежето, Светлето, Орси, Ивето ама им давам 3 дена......и да се появяват тука Naughty Wink Hug

Фенче Heart Eyes, повтаряме се, ама няма да трия Peace
това от ранини не  е нищо особено според мен, говори хубави неща за Киво и накрая и за Туба Peace

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 15:28 от Airra

# 18
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes няма нищо лошо в повторенията  Laughing Някаква Зейнеп го е споделила това, не самата Ранини  newsm78
А Чачо според мен си е с негови дрешляци, просто е посетил магазина на Башак и Киво  newsm78
Аз се надявам освен споменатите дружки от теб, да се осмелят да слязат от балкона и други почитателки на Киво  Hug

За теб!  love001



Цитат
#KivancTatlitug #TubaBuyukustun #kivanctuba
Magazin 8 Extra tv8, говорит о Киванче Татлытуге:
Этот взгляд голубых глаз, передает необыкновенную ауру. Киванч , своим стилем, привлекательностью, харизмой по праву считается одним из самых любимых, успешных актеров Турции. Видеть его на экране, отрада для глаз. Все его роли, неординарны. И вот снова, в сериале #CesurVeGuzel он появляется в необычном образе, с бородой и новой прической. Татлытуг, не особо любит говорить о себе, но после открытия бутика, своей супруги Башак Дизер, поделился своими мыслями и был как всегда вежлив.

материал подготовлен, для https://vk.com/kivanctuba
https://twitter.com/KT_Fans/status/795422435646574592..
https://twitter.com/KT_Fans/status/795422435646574592?lang=ru

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 16:00 от queen_fenka

# 19
  • Мнения: 18 599
Фенче Heart Eyes, мерси за Бехл Heart Eyes
за дрешките на Чачко, според мен са от бутика Peace

Скрит текст:
уффф от една седмица не ми минава ужасна хрема Tired Tired

ето ти един Ашк, ако искаш Wink

https://www.youtube.com/watch?v=wCpklbgyEjI

а кой ще ни посещава в темата, ще видим как ще тръгне сериала! Wink дано да е добре!!! Praynig
Ще се радваме и на други, скочили от балкона!! bouquet

# 20
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes тенкс за Ашка  bouquet Аз го изгледах на руски, ама може да му хвърля едно око, ще действам с мишката  Laughing
Скрит текст:
бързо да минава ... опитай с Ринолекс  Peace
Честно казано, малко ме интересува с какво и от къде се облича Чаги  Laughing
Ами ние сме си тук, пък който иска - да заповяда!  Peace
Невероятен чаровник  Heart Eyes Не случайно си го заплюх  Laughing преди толкова години и никой до сега не може да го измести  Peace



Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 17:36 от queen_fenka

# 21
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
много красиво Laughing
Фенче,Айра  Hug Hug заради Къванч водих преговори в къщи да ми променят деня за онлайн гледане от сряда на четвъртък....що подкупи направих на синчето аз си знам.... Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 18 536
Гости  Hug Joy Joy Joy Joy голяма си сладурка  love001 Е,  Киво  заслужава да правиш и подкупи  Laughing


Дружки, май тук ще превеждат сериала на бг.  newsm78
https://www.vbox7.com/play:3b2098328d&p=playlist&id=2222 … er=date&sfx=1
https://www.vbox7.com/play:6d67b37679&p=playlist&id=2222 … er=date&sfx=2

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 18:01 от queen_fenka

# 23
  • Мнения: 18 599

тц, няма да е тук.....
това е профил, в който се качват много сериали и то с хубаво качество, но не се превеждат Peace
и мен не ме интересува как се облича Чаги, ама се коментира , че рекламирал дрехите в магазина на Башак и нали се сещаш какви са коментарите Laughing

Гости Hug и твоята не е лесна Wink Wink



лека от мен Hug

# 24
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes ами търсех да гледам Ичердето и видях, че са превели фрагманите, та рекох, че ще ни огрее  hahaha
Е, тук е убиец, просто  Heart Eyes

А колкото до коментарите ... хич да не ти пука кой какво коментира, нека си лаят  Peace Някои пък като папагали повтарят коментарите на рускините, щото са най-меродавни и нямат свое Mr. Green
Ето ти един Ерканчо  Laughing Хубави очи има и той  Peace


Ами и аз пожелавам лека вечер, няма си пиша сама, я  Mr. Green До утре! Hug

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 20:01 от queen_fenka

# 25
  • Мнения: 18 599
да, Ерканчо има хубави очи и преспокойно може да изиграе и положителен образ Peace
за папагалите, нищо ново hahaha hahaha

 Crazy Wink


Скрит текст:
тоя ринолекс го нямало вече в аптеките и хремата мноу ме нерви Whistling  Tired

# 26
  • Мнения: 18 536
Айре  Heart Eyes мда  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Как го няма, аз преди месец си купих  newsm78


# 27
  • Мнения: 68
Малък съвет: вземи си виброцил или муконазал плюс ,впръсни си в носа до отпушване -няколко  пъти.След това веднага промии носа с морска вода-куикс екстра .Лигавицата от него ще се задържи влажна и за 2 дни ще мине.Успех.

# 28
  • Мнения: 580
Само аз ли намирам, че най-хубавото нещо в този сериал ще бъде Къванч?  newsm09

# 29
  • Мнения: 18 599
Малък съвет: вземи си виброцил или муконазал плюс ,впръсни си в носа до отпушване -няколко  пъти.След това веднага промии носа с морска вода-куикс екстра .Лигавицата от него ще се задържи влажна и за 2 дни ще мине.Успех.

Елиф Simple Smile
Скрит текст:
благодаря ти, много мило Hug

Angelistic  wavey
еее и Туба е готина, шик е с късата коса Peace
а и младите актъори също са симпатични!

Фенче Heart Eyes Wink

Общи условия

Активация на акаунт