Препарати за съдомиялна - 9

  • 122 985
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
В сряда чакам нашата съдомиялна и преглеждам темата ,за да се снабдя с всичко необходимо.
Мисля да взема сол,гланц и препарата за почистване от Лидл. Само,че ми излиза някакъв препарат за изплакване https://www.lidl.bg/bg/Clean.htm?articleId=185 , това ли е гланца или...?
За таблетки ще си взема Файри , и гел на Сомат.
Пропуснах ли нещо?  newsm78

# 256
  • Мнения: 1 725
Лия, подозирам ,че това е именно гланц. Нека и други да се изкажат.

# 257
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 100
Точно гланц е.
Сол, гланц и препарат за миене са си ок.
За почистване сега или след няколко месеца.
Честито и безпроблемно!

# 258
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря.
Мислех да я пусна празна ,за да се почисти. Thinking

# 259
  • София
  • Мнения: 12 567
Има промоция на Сомат Гел Голд в Метро - 2 броя за 16 лева без малко.  Grinning

# 260
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ползвавм този гел
Скрит текст:
  И съм много доволна,измива ми перфектно всичко,но ми мирише много лошо. Sick

Виждам ,че има и друг вид,който е против миризми ( уж) 
Скрит текст:

И той ли измива така добре и найстина ли неутрализира  миризмите?

# 261
  • София
  • Мнения: 12 567
И двата са на промоция в Метро.
Аз ползвам зеления основно, който е против мазнини. Не ми мирише лошо. Сега взех и от другия да го пробвам.

# 262
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Моля те, след като добиеш впечетления да споделиш как ти се струва и този в сравнение със зеления. Hug

# 263
  • Мнения: 6 023
Аз съм ползвала и единия и другия.Въобще не намирам разлика-освен в миризмата. Но ако едната не ти харесва,и другата няма. Подобни са. На мен ми миришат на свежо, но все пак наистина е по-добре да не мирише на нищо. Откакто ползвам течни,се отказах от таблетки.

# 264
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Самия гел мирише свежо( душнах от тубичката), но като отворя миялната и парата ,която ме лъха е с гаден мирис. Да не би да е от гланца и солта?( на Лидл са)

Но ще го преживея, защото гела е направо вълшебен. Току що извадих загоряла тава от мусака и купички от крем карамел,който дори на ръка им трябва поне ден киснене, за да мога да измия карамелизираната захар, супер чисти.  Shocked

# 265
  • София
  • Мнения: 12 567
Самия гел мирише свежо( душнах от тубичката), но като отворя миялната и парата ,която ме лъха е с гаден мирис. Да не би да е от гланца и солта?( на Лидл са)

Но ще го преживея, защото гела е направо вълшебен. Току що извадих загоряла тава от мусака и купички от крем карамел,който дори на ръка им трябва поне ден киснене, за да мога да измия карамелизираната захар, супер чисти.  Shocked


Извади филтъра и виж дали не е за почистване.
Освен това аз всеки месец си мия миялната със специалния препарат, както си е указано. Ползвам Финиш лимон или Сомат.

# 266
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Миялната ми е на по-малко от месец,но ще погледна филтъра.
Благодаря. bouquet

# 267
  • Мнения: 306
Не е точно по темата, но някой да има отзиви за съдомиялна Hanseatic?

# 268
  • София
  • Мнения: 12 006
Миялната ми е на по-малко от месец,но ще погледна филтъра.
Благодаря. bouquet

Миризмата може идва и от канала за мръсна вода. Но ако е така и пераляната би трябвало да мирише зле, ако е в съседство с миялната де. Може да е от филтъра, както са ти казали или да имаш отлагания вътре в перките.

# 269
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Значи да разбирам ,че проблема не е в препарата. Thinking
На вас ви мирише добре?

Ще търся другаде проблема тогва,а може би аз съм проблема,понеже съм доста чувствителна към аромати. ooooh!

Благодаря. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт