Препарати за съдомиялна - 9

  • 122 761
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 301
Ем така е! Вторачването е за да съм сигурен че не е препарат, все пак да не се окаже че е препарат. Аз от тези съображения гледам толкова на тези пусти чаши. Ще пробвам с гланц на 4  и ако не, спирам да се дразня и толкова.
А иначе, убеден съм че и с гел ще има петна. То Fairy Platinum вече има гел, препарат отделно за изплакване.


Благодаря за съветите!

# 526
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Е, то платиниума са най-добрите, аз от тук го разбрах. Аз също съм чисто луда и имам гланц, прах и два вида таблетки, според съдове, замърсеност и какво ми е кеф в момента, най-вече 😂. От всички съм доволна, като солта ми е на 0, гланц на 1, в София съм.

# 527
  • Мнения: 2 250
Защо ще се мъчиш да миеш на ръка, щом си отрила таблетки, с които всичко блести?
Вкъщи също ползваме Fairy Platinum, мият без забележка и са направо без пари (турските).
На каква цена горе долу ги купувате турските? Една позната предложи преди време да ми вземе за 20 лв. 50 бр таблетки от Одрин и се чудя дали е ок като цена ,защото досега не съм ги ползвала и нямам представа как вървят по магазините за паралелен внос  Rolling Eyes

# 528
  • Мнения: 301
Има ги на промоция в големите вериги Kaufland, Лекси намалени, за 25лв. 50 или 60 таблетки нещо от сорта.

# 529
  • Мнения: 2 299
Мои познати ходят в Турция на пазар и ми взимат Фейри платинум, през пролетта ми донесоха опаковки от 72бр за 20лв, сега ходиха преди първия учебен ден и казаха, че бил пообран  пазара и намерили само по 90бр за 30лв.
В кварталния ни магазин пък ги продваха по 35ст бройката, което не е чак такава голяма разлика между тези които ми носят и купуване от магазина, но те така или иначе ходят и им поръчвам да ми вземат.

# 530
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Аз ги взимам от магазин за паралелен внос 63бр.23-4лв.
В Турция бяха около 20лв - 72 бр, но просто нямаше място и за тях.

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 6 034
По 18 ст. бр. ми излезе Феъри платинум от Турция.
Не знам как ги продават на бройка, те са с гел? Не се ли размазват?

# 532
  • Мнения: 2 299
По 18 ст. бр. ми излезе Феъри платинум от Турция.
Не знам как ги продават на бройка, те са с гел? Не се ли размазват?
Тези, които ползвам аз са с прах и гел и са си в найлоново пликче. А се продават както капсулите за пране. Като ги пипаш със сухи ръце нищо им няма.

# 533
  • Мнения: 301
Здравейте,

Нещо взе да ми тече гланца от контейнера на съдомиялната и след привършване на миенето като отворя вратата и по нея има мазна течност и все се заблуждавах, че може да е от таблетката...Та Вие ползвате ли допълнително гланц с таблетки Fairy Platinum, този път бях сложил гланца на 3, но след като установих теч мисля да го изключа
напълно.

Също така като се напълни гланца до горе в машината, колко време изкарва, предполагам 2-3 пускания на машината?
Почвам да си мисля че е дефектно гнездото и пуска много гланц.


Вашето мнение какво е.

Благодаря!

Последна редакция: вт, 02 окт 2018, 12:49 от Dominator_IX

# 534
  • Мнения: 46 526
Защо ще се мъчиш да миеш на ръка, щом си отрила таблетки, с които всичко блести?
Вкъщи също ползваме Fairy Platinum, мият без забележка и са направо без пари (турските).
На каква цена горе долу ги купувате турските?
33 бр. са 7 лв.
Ето тези купуваме.

# 535
  • Мнения: 5 621
Здравейте,

Нещо взе да ми тече гланца от контейнера на съдомиялната и след привършване на миенето като отворя вратата и по нея има мазна течност и все се заблуждавах, че може да е от таблетката...Та Вие ползвате ли допълнително гланц с таблетки Fairy Platinum, този път бях сложил гланца на 3, но след като установих теч мисля да го изключа
напълно.

Също така като се напълни гланца до горе в машината, колко време изкарва, предполагам 2-3 пускания на машината?
Почвам да си мисля че е дефектно гнездото и пуска много гланц.


Вашето мнение какво е.

Благодаря!
Ако гланцът е много,  ще имаш синкави петна по съдовете. 

# 536
  • Мнения: 301
Смятам да го направя на позиция 1  гланца, макар че в таблетките уж се съдържа. Дано не съм късметлия с дефектирал диспенсър, но забелязах че на вратата има  синкав отенък по цялата дължина като лайсна стои погледнато под ъгъл,което го отдавам на гланца.

# 537
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Като чета какви специалисти сте, направо се засрамвам. Моята сол и гланцът са винаги на 2, независимо какви таблетки ползвам( предимно много в едно). Еднакво ми излизат чиниите и чашите, всичко се мие идеално.

# 538
  • Pazardjik
  • Мнения: 448
Доминатор във Феъри има сол и гланц,затова те съветвам и солта и гланца на 1.  3 за гланц при Феъри всичко в 1 е много.Надявам се да не ти е пробит контейнера,а ако е ти си в гаранция .

# 539
  • Мнения: 46 526
А каква е причината в България Феърито да е на толкова надута цена? Ползвайки турското, не мисля, че качеството е различно.
Скрит текст:
Като чета какви специалисти сте, направо се засрамвам. Моята сол и гланцът са винаги на 2, независимо какви таблетки ползвам( предимно много в едно). Еднакво ми излизат чиниите и чашите, всичко се мие идеално.
И аз съм като теб Flushed нищо не разбирам.
Мъжът ми каквото зададе, това. Знам само как да натисна копчето и да сложа хапче Laughing
Скоро се научих да добавям гланц, но първите няколко пъти си мислех, че позицията на горното капаче определя степента на гланца и го бях оставила полуотворено, съответно свърши за 0 време Joy

Общи условия

Активация на акаунт