Празнуване на рожден ден в Картинг Ринг

  • 7 395
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 197
Mucuni, не знам за кога се интересуваш, но гледай по-отрано да резервираш, защото съботите и неделите са натоварени, а сега и с коледните празници предполагам, че ще има повече мероприятия.

# 31
  • Мнения: 241
И ние едва се добрахме, въпреки че тръгнахме по-рано. Не знам откъде се взеха тези хора, лудницата беше пълна. Поне малкия с баща си се спука от каране, аз само дето се блъсках по магазините...  Права е Цвети, няма да е лошо да се резервира от по-рано.

# 32
  • Мнения: 460
Здравейте и честит първи сняг!
Може ли да се празнува рожден ден през седмицата или само събота и неделя се запазва. По въпроса за сигурността, как се решава ако някой не спазва правилата?
При резервация каква сума се плаща? 

# 33
  • Мнения: 197
Страхотен е снега, дано се задържи, децата са много щастливи.  Simple Smile

Разбира се, че може и през седмицата, ние запазихме в събота, на всички тогава е по-удобно. Оставихме 100 лв.  капаро, после се приспадат.
През цялото време на пистата имаше хора, които регулираха  правилата с цветни флагове. При инструктажа обясниха, че който не спазва правилата, първо го предупреждават и следва извеждане.

# 34
  • Мнения: 663
Да, сигурно сте прави, че трябва да се резервира поне, но чакам инструкции. Още не могат да решат кога да го празнуват, майката предпочита да е на датата, не всички приятели и роднини ще могат през седмицата и май натежава за съботен рожден ден. 

# 35
  • Мнения: 197
Утре предстои купона, свещите вече ги духна, порастна детето ми, да ни е жив и здрав.  Hug
На датата го отпразнувахме вкъщи, семейно, а утре с приятели, то и децата така предпочитат, получават  повече подаръци, удължава се празника, малко се получава три дена яли, пили и се веселили... Simple Smile

# 36
  • Мнения: 663
Цвети, да  е жив и здрав рожденикът и много да ви радва!  bouquet
Най-накрая смогнахме, неделно го съчетахме  с разходка до Витоша. Страхотно е  направено, личи си, че хората са професионалисти.
Цвети, течеше рожден ден, децата и възрастните много се забавляваха , да не сте били вие, беше ми неудобно да питам.
Този път само мъжът ми кара, ние с малкия гледахме през витрината, следващия, е мой ред. 

# 37
  • Мнения: 241
Защо така, можехте да вземете, един двоен и един единичен картинг. Така с детето също щяхте да се изкефите, а не да гледате жално към пистата. Като отидете пак, задължително карай и ти, кефа е невероятен.

Днес е много хубав празник, Никулден. Да пожелая на всички здраве и да се наслаждават на живота като децата!

# 38
  • Мнения: 99
Точно така се почва, двоен картинг с детето. Първите пъти ти управляваш, то се вози. После почвате да се разменяте- то кара, ти се возиш. И преди да се усетиш, вече можете да се състезавате един с друг, като обикновено му дишаш прахта  Joy

Да, с риба и пивко винце, добре се получават празниците.  Wink

# 39
  • Мнения: 663
Е, моят син е малък, още е бебе. След няколко години, сигурно ще е първа писта.
Не знам как става, но от сега проявява любов към колите и не спира да бръмчи.

# 40
  • Мнения: 241
Муцуни,  не знаех, че е бебе, рано му е още, въпреки, че знае ли човек, може да е бъдещ шампион. Ето Агаси вместо с бебешки играчки си е играл с тенис топки.

Belief, с тебе кога ще се засечем на картинга, да видиш момичетат как се справяме Simple Smile

# 41
  • Мнения: 99
Когато кажеш, винаги съм готов. Утре вечер ще ходим със сина, така че...
По въпроса какво могат момичетата, лафа „жена ли е карала”, не е случаен. Wink

# 42
  • Мнения: 197
Здравейте и честит празник на именяците!
Муцуни, видяла си други празнуващи, нашият рожден ден беше в събота следобяд.
Избора ни се оказа правилен. За пореден път се убеждавам, че за децата няма граници, въпреки че повечето не бяха карали, всички се справиха чудесно и бяха много щастливи. Явно на всички е допаднало, още ми се обаждат да ни благодарят.

Belief, да си най-бърз тази вечер!

# 43
  • Мнения: 460
TsvetyTomova  Малко на патеричка честитя, да е живо и здраво детето.

Всичко звучи много интересно, но се опитвам да си представя как точно протича самия рожден ден? Виждам, че пакета, който сте избрали,  включва 2 часа забавления. Но първо карат на пистата или първо вилнеят на игрите и партито?Simple Smile Какъв точно е реда, кога се духат свещичките?

# 44
  • Мнения: 197
Калина, пакета се избира спрямо карането, ние се спряхме на втория, който включва 10 мин. каране, по 5 жетона на дете за игри и почерпката за децата. Независимо кой пакет ще изберете, рожденият ден протича в рамките на два часа. Винаги някой закъснява, затова картинга го планирахме в средата, после поиграха на игрите и дойде ред на тортата. Организацията се  договаря предварително, за да няма недоразумения. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт