Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 2/

  • 134 266
  • 763
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 307
Здравейте,
Бих искала да попитам за съвет как да стигнем до Позитано възможно най-лесно, тъй като бихме искали да пътуваме с 10 месечно бебе?
Благодаря😊

# 586
  • Мнения: 743
Здравейте,
Бих искала да попитам за съвет как да стигнем до Позитано възможно най-лесно, тъй като бихме искали да пътуваме с 10 месечно бебе?
Благодаря😊

Както стигат всички туристи - със самолет до Неапол и след това с автомобил под наем до Позитано , не е сложно никак .

# 587
  • Мнения: 307
A нискотарифните ходят ли до Неапол?

# 588
  • Мнения: 743
 Уиз  лети от София но само два пъти в седмицата , очевидно няма много кандидат-пътници и от двете страни за да има толкова малко полети.

# 589
  • София
  • Мнения: 1 274
Каква е най-приемливата цена за дестинацията Сф-Сидни; Оукланд-Сф(може и от някое европейски град да е)? За Януари и Февруари...
Да чакам ли промоция на Катарците?
Благодаря предварително!

# 590
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Каква е най-приемливата цена за дестинацията Сф-Сидни; Оукланд-Сф(може и от някое европейски град да е)? За Януари и Февруари...
Да чакам ли промоция на Катарците?
Благодаря предварително!

Виж това дали може да ти свърши работа, иначе за мен всичко под 800Е е добра цена до Австралия.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 274
Виж това дали може да ти свърши работа, иначе за мен всичко под 800Е е добра цена до Австралия.
Благодаря ти!
Аз дори не намирам около 800Е!!!! Може би грешно търся...Чудя се коя е "правилната" изходна дестинация...

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Виж това дали може да ти свърши работа, иначе за мен всичко под 800Е е добра цена до Австралия.
Благодаря ти!
Аз дори не намирам около 800Е!!!! Може би грешно търся...Чудя се коя е "правилната" изходна дестинация...

От днес има някаква промоция на Катарците 30%, но съм разглеждала какво предлагат

# 593
  • pomorie
  • Мнения: 848
Здравейте, търся изгоден полет за двама възрастни и две деца, месец април до Кипър,Малта или Крит.Може и до друго топло местенце.

# 594
  • София
  • Мнения: 13 153
Здравейте, търся изгоден полет за двама възрастни и две деца, месец април до Кипър,Малта или Крит.Може и до друго топло местенце.

До Кипър и Малта с Уиз. Но точно през април 2016 г. в Малта беше по-студено отколкото в София. Simple Smile Такъв вятър имаше, че слънцето почти не смогваше да стопли.

# 595
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
От март до Кипър може и с Ryan, ако не им щукне да отменят и тази дестинация още преди да са я пуснали де.

# 596
  • Мнения: 307
Здравейте,
Тези дни чета темите по форума и съм тотално объркана...
Та ето каква ми е идеята( за която бих се радвала много ако си кажете мнението)..
Другата година края на март-април ни се иска да пътуваме някъде като се чудим между: Рим-Венеция-Милано.
Най-сложното е че тогава детето ни ще е към 10-тия месец и трябва възможно най-лесно да се придвижим от летището до града и хотела, а и самия хотел да не е много отдалечен от центъра, че с количка по метро или друг градски транспорт много не искам...
Също така незнам дали да се доверявам на Райан еър с тези отменяни полети...
А и ако може да се вметнем до 1000лв за билети и хотел(3-4 нощувки) ще е мн добре... 😊😫😫

# 597
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте,
Тези дни чета темите по форума и съм тотално объркана...
Та ето каква ми е идеята( за която бих се радвала много ако си кажете мнението)..
Другата година края на март-април ни се иска да пътуваме някъде като се чудим между: Рим-Венеция-Милано.
Най-сложното е че тогава детето ни ще е към 10-тия месец и трябва възможно най-лесно да се придвижим от летището до града и хотела, а и самия хотел да не е много отдалечен от центъра, че с количка по метро или друг градски транспорт много не искам...
Също така незнам дали да се доверявам на Райан еър с тези отменяни полети...
А и ако може да се вметнем до 1000лв за билети и хотел(3-4 нощувки) ще е мн добре... 😊😫😫

Въпросите излизат малко от темата, но няма проблем. Това, което искаш е напълно възможно. Но няма да мине без трансфери. Няма защо да се притесняваш от тях, удобни и лесни са.
Ако все пак решиш точната посока ще помагаме.

От Ryanair аз лично не се притеснявам и продължавам да резервирам. Иначе откъде такива цени ?
Не ги упреквам, не ги и хваля, но пътувам нонстоп с тях. Но това си е мое мнение, не карам никой да ме следва.
Единственото, което мога да посъветвам...Да не се правят в момента предварителни резервации за хотели, други полети, круизи и т.н., когато полета е с тях/въпреки, че се отнася и за другите/. Всичко в последния момент, когато полета е вече сигурен.

# 598
  • Мнения: 307
Може би Венеция, само трябва да следя за изгодни полети. А колко км е от летището до града? Има ли шатъли или как става придвижването?

# 599
  • Мнения: 251
Мамчета, дайте идея за евтин полет до Прага.

Общи условия

Активация на акаунт