Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 372
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 14 130
  • Мнения: 14 635
Безмислено е да вярваме,че като сме добри към някакви лъжебежанци,те ще приемат нашият начин на живот,ще работят много за жълти стотинки и до края на дните си hahaha ще ни споменават с добро в молитвите си.В Пакистан младеж се оплакал,че по-малката му сестра била изнасилена.Събрал се селският съвет и решил,че трябва да изнасилят сестрата на злодея.Изтъпанили я гола и двайсетина маймуняка,за ужас на широкоскроените ,повтарям-маймуняка са я изнасилили.Пък нека ми обясняват,че това са човешки същества и пр.измислици.Това са ''културните''различия на откровенни диваци.И след тези зверства,майките на жертвите са решили да подадат оплакване в полицията... ooooh!
https://www.vesti.bg/sviat/azia/iznasiliha-publichno-tijnejdzhyr … nakazanie-6071943

# 14 131
  • Мнения: X
Един 2ри мустакатко е всичко което им трябва да се върнат към масов нацизъм!
това е много малко като бройка! Трябва поне по 5К на месец да взимат от Ит. и Гърция!
И тая диагноза на базата на какво я постави? Поради няколкото арестувани за неподходящи фанелки на рок концерт?
А ти лично колко (не К, а единични бройки) настани в хола си на твоя издръжка? Щото, нали разбираш, за тия К се бърка работещото население в Германия, не дъртата вещица начело.

Редактирам се. Току що прочетох част от постовете ти - ти си била във веганската секта (или поне натам си се запътила, след като си упражнила достатъчно семеен терор върху нещастния си мъж да го направиш тревопасен). За деца нищо не видях. Вече ми е изясни картинката Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 10:24 от Анонимен

# 14 132
  • Мнения: 1 701
Скрит текст:
Един 2ри мустакатко е всичко което им трябва да се върнат към масов нацизъм!
това е много малко като бройка! Трябва поне по 5К на месец да взимат от Ит. и Гърция!
И тая диагноза на базата на какво я постави? Поради няколкото арестувани за неподходящи фанелки на рок концерт?
А ти лично колко (не К, а единични бройки) настани в хола си на твоя издръжка? Щото, нали разбираш, за тия К се бърка работещото население в Германия, не дъртата вещица начело.

Редактирам се. Току що прочетох част от постовете ти - ти си била във веганската секта (или поне натам си се запътила, след като си упражнила достатъчно семеен терор върху нещастния си мъж да го направиш тревопасен), плюс това (като Даун Ъндър) като че ли се изказваш през един океан разстояние. За деца нищо не видях. Вече ми е изясни картинката Mr. Green


Защо така?
Аз веганите много ги уважавам, за мен са хора със силен характер.
Бейби е много симпатичен член са групата!
Нека всеки да си изразява свободно мнението в тази тема, без да се страхува да бъде нападнат.

# 14 133
  • Мнения: X
Точно така. Аз също мога да изказвам свободно мнението си - и съм го изказала по отношение на този начин на живот на подходящото място (имам лични наблюдения и те са стряскащи). Също така съм забелязала и определени връзки между принадлежността към тази група и други социални ориентации.
Не нападам никого, просто споделям, че намирам обяснение за изказвания от сорта "всички немци са нацисти" и "Германия трябва да приема още незаконни мигранти". Не бих се учудила, ако се прибавят неща като "да легализираме наркотиците и 80-те пола", "светът е за всички и границите са отживелица", "ислямът е религия на мира" и прочие опасни идеи.

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 10:40 от Анонимен

# 14 134
  • Мнения: 1 701
Фрау Меркел не можа да се сдържи поне до изборите, днес следобяд е решила да помогне на Италия и да увеличи контингента за бежанците, които сега Германия ще приеме от Италия. Ще приема не 500 на месец от Италия както до сега, а 750. Решението и е от днес следобяд.  Twisted Evil
това е много малко като бройка! Трябва поне по 5К на месец да взимат от Ит. и Гърция!
Германия в момента прави голяма грешка, че не интегрира бежанците, а ги оставя да висят във въздуха. А тези, които правят престъпления, не се наказват. Така те си мислят, че Германия е бананова република и така я наричат.
Например един бежанец от Судан си прави доста Алиас имена, т.е. много имена и касира социални помои за 22 000 евро. Осъждат го на 1,5 години изпитателен срок без затвор. Бежанците викат, абе ние си имаме адвокати, вие нищо не можете да направите, отивам при един полицай и го плюя ПУУУ и пак нищо.
Държавата трябва да покаже, че не позволява да се подиграват с парите на данъкоплатците. Че защитава редът и не позволява своеволия, едва тогава крайно десните няма да имат шанс.
Имам чувството, че АФД или първа ще стане или втора. Просто около мен положението на германците е нетърпимо.
А в предизборните си кампании нито Меркел, нито Шулц се обръщат към нуждите на народа. Имам чувството, че те са загубили реалността и си мислят, че каквото и да правят ще спечелят.
Във Франция Макрон спечели, защото е безпартиен. В Австрия е много вероятно Себастиан Курц да спечели. А в Германия ще видим.

# 14 135
  • Мнения: X
Макрон ли е безпартиен?!? Joy
Ако французите са повярвали в това, значи са съвсем изкукали.

# 14 136
  • Мнения: 31 697
Забравих да пусна линк към това, което писах днес. Едновременно нервещ и гениален е този черньо.
 https://www.noz.de/lokales/osnabrueck/artikel/928532/vor-afd-ver … te-in-osnabrueck#

Не ми се отваря.
Странно, аз го отварям от този линк? От коя държава се опитваш? Сори, още не мога да оправя кой къде е. При другите как е?

Първата ми и последна среща с еритрейци беше, когато бях в спешното и там такива скочиха на лекарите на бой. Изпитах голям ужас. Полицията се държа много дискретно - никой нищо да не разбере...
Голямо мерси за линка към Serge Menga, обожавам го. Ето това е един истински немски патриот.  Mr. Green

https://www.youtube.com/watch?v=2PvGZYgP_58


И тук не се разбира нищо. Едва ли всички хора по света знаят немски като вас, така че като пускате нещо е редно да обяснявате.


 Един 2ри мустакатко е всичко което им трябва да се върнат към масов нацизъм! Но, както и писах, това няма да им се позволи от вън!


И ще има обратен ефект. Заради ВСВ и концлагерите евреите извлякоха доста дивиденти. И евреите не са стока и заради миналото много ги съжаляват. Не е необходимо да се връщат към миналото. Необходимо е да има нормални закони и те да важат за всички. В това чисто и за орките. И да има строги наказания. А в момента положението в Германия е  като циганите в България. Не се наказват много като извършват престъпления.

# 14 137
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
днес чухнещо, че имало нужда да се променя закона за гласуване в ДЕ.
реших, че може да са се вразумили и да искат да забранят да гласуват на тези с 2 паспорта.
уви.
имало 8млн., които живеят или били родени в ДЕ, но не можели да гласуват (аз съм една от тях, но и не ритам да гласувам), това трябвало да се промени  ooooh!

# 14 138
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Това е наистина вярно, че Меркел се държи, сякаш не й трябват гласовете на народа и го предаде безчувствено. Това ме кара сериозно да се съмнявам в честността на изборите.

# 14 139
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Елорка, на вратата съм и ще бягам по задачки. Чести се включвам от някъде си.  Мислех като се прибера и седна спокойно, да преведа колкото мога и да разкажа по-подробно за какво става въпрос. Знам че не е коректно Hug

# 14 140
  • Мнения: 14 635
Ами като прави голяма грешка Германия,германците защо мълчат и се хилят мазно,че са ок с нашествениците и повтарят,че ''трябва да се помага''?Ние тук поне си казваме,че НЕ искаме тези престъпници между нас.Започнели заселване в някой град,особено в малките населени места,местните скачат срещу ''бежанците''.Тв водещи,журналя,католически свещенник се надпреварваха да ги заклеймяват като ксенофоби,расисти,злодеи и т.н.Местните не поддават.Това малка съпротива ли е?В София направихме три шумни протеста и заявихме честно и открито мнението си срещу натрапването на тези варвари.Има резултат.Вече не живеят в центр.част.Идват през деня,но са къде,къде по-малко.Няма го онова вилнеене по улиците от късният следобед като се наспят ''страдалците'' и да го откарат до 4-5ч.сутринта на другият ден.Властимащите са алчни и уж както ги обгрижват с парите на тъпите зап.европейци,така не искат някакви мангали да им нарушават рахатлъка.И за да усмирят малко и местните,са скръцнали със зъби и на ''бежанците''.Който не се е омел с тяхно съдействие към Сърбия,тук да не вдига много,много шум и да не се набива на очи,защото ние НЕ спим и ги държим под око! Mr. GreenЩе излезем като нищо пак!Може да посрещнем европредседателството с някой и друг протест пред ндк, hahahaако успеят изобщо да го ремонтират.

# 14 141
  • Мнения: 31 697
Елорка, на вратата съм и ще бягам по задачки. Чести се включвам от някъде си.  Мислех като се прибера и седна спокойно, да преведа колкото мога и да разкажа по-подробно за какво става въпрос. Знам че не е коректно Hug

Ок  Hug Чакам търпеливо  Laughing

# 14 142
  • Мнения: 1 701
Човека обяснява, какво мислят бежанците за Германия.
Цитирам:
Да ви сера на законите, да ви сера на държавата, да сера върху вас.
Нищо не можете да направите, полицаите ви и съдиите ви нямат топки. Отивам и ги плюя, пууу, нищо не можете да направите.
Изнасилваме ви жените, блъскаме ви, имаме адвокати, вие ги плащате, а те ни измъкват.
За нас важат само арабските закони, не вашите.
А политиците ви потулват нашите престъпления и готово.
Правя си каквото искам във вашата държава и вие дори ми плащата за това и не можете да ме мръднете.
И така цялото видео.

# 14 143
  • Мнения: 14 635
Ами прав е черният.Мамката на германците дето е ''умна жена и знае какво прави'' Mr. Greenнали нещо ги беше подгонила за език на омразата,ала,бала?После що сме плюли немците?Като са лицемери и си избиват комплексите в/у бели българи,поляци и румънци,а се навеждат на всички черни,какво очакват?И не ме вълнува тяхното бъдеще,да се оправят.НЕ искам тук да стоварват и настаняват на отглеждане диваци,поканение от ''умната'' им мамка-Ангела на смъртта Меркел. Peace

# 14 144
  • Мнения: 7 856
Намерих нещо интересно, писано преди 4 месеца, по неизвестни причини изчезнало от сайта, където е публикувано, но още стои в кеша на Google.
Ето интересната част от текста:

Статистика и история:
Ислямизирането на обществото започва, когато има достатъчно мюсюлмани в страната, за да агитират за привилегиите на религиозно дискриминираните. Когато политически коректни, толерантни и културно-различни общества се съгласят с мюсюлманските искания за техните религиозни привилегии, някои от другите им прояви са насочени да проникват, разяждайки и заразявайки културата. Докато мюсюлманското население остане около или под 2% във всяка дадена страна, то ще бъде в по-голямата част зачитано като миролюбиво малцинство и не заплаха за другите граждани. Това е случаят в:

•    САЩ — мюсюлманска 0.6%
•    Австралия — мюсюлманска 1.5%
•    Канада –  мюсюлманска 1.9%
•    Китай — мюсюлманска 1.8%
•    Италия — мюсюлманска 1.5%
•    Норвегия — мюсюлманска 1.8%

От 2% до 5%, те започват да печелят привърженици между другите етнически малцинства и недоволстващи групи, често с вербуване от затворите и измежду улични банди. Това се случва в:

•    Дания — мюсюлманска 2%
•    Германия — мюсюлманска 3.7%
•    Англия — мюсюлманска 2.7%
•    Испания — мюсюлманска 4%
•    Тайланд — мюсюлманска 4.6%

От 5% нататък, упражняват влияние, пропорционално на процента им на население. Например, настояват за въвеждане на халал (чиста по ислямския стандарт – бел. прев.) храна, осигурявайки по този начин работа за мюсюлманите. При това положение те ще действат да постиганат управляващото правителство да им позволи самоуправление (в техните гета) под Шариат, ислямския закон. Най-крайната цел на ислямистите е да установят ислямския закон Шариат над целия свят. Това се случва в:

•   Франция — мюсюлманска 8%
•   Филипините — мюсюлманска 5%
•   Швеция — мюсюлманска 5%
•   Швейцария — мюсюлманска 4.3%
•   Нидерландия — мюсюлманска 5.5%
•   Тринидат и Тобаго — мюсюлманска 5.8%

Когато мюсюлманите достигнат 10% от населението, те имат склонност към увеличаване на беззаконието като средство за оплакване за тяхното обществено състояние. В Париж вече виждаме взривяване на коли. Всяко немюсюлманско действие оскърбява исляма и резултатите са бунтове и заплахи, такива като в Амстердам, с опозиция срещу анимационните филми за Мохамед и исляма. Такава обтегнатост се вижда ежедневно, специално в мюсюлманските квартали в:

•    Гаяна — мюсюлманска 10%
•    Индия — мюсюлманска 13.4%
•    Израел — мюсюлманска 16%
•    Кения — мюсюлманска 10%
•    Русия — мюсюлманска 15%

След като дотигнат 20%, нациите могат да очакват избухване на размирици и бунтове, формиране на джихад войска, спорадични убийства и запалване на християнски църкви и еврейски синагоги, подобно на тези в Етиопия.

•    Етиопия — мюсюлманска 32.8%

При 40%, нациите преживяват широко разпространени масови избивания, продължителни терористически атаки и растящо народно опълчение както в:

•    Босна — мюсюлманска 40%
•    Чад — мюсюлманска 53.1%
•    Ливан — мюсюлманска 59.7%

От 60% нагоре, нациите преживяват неограничено преследване на невярващите от всички други религии (включително непригаждащите се мюсюлмани), спорадично етническо изтребление, геноцид, използването на закона Шариат и джизие (паричен данък наложен на немюсюлманите – бел. прев.), както е случаят в:

•    Албания — мюсюлманска 70%
•    Малазия — мюсюлманска 60.4%
•    Катар — мюсюлманска 77.5%
•    Судан — мюсюлманска 70%

Над 80%, има ежедневни смущения, заплашване и буен джихад, ръководено от държавата етническо изтребление и даже геноцид, като тези страни изгонват неверниците и се придвижват към 100% ислям. Това се е случвало и продължава в:

•    Бангладеш — мюсюлманска 83%
•    Египет — мюсюлманска 90%
•    Газа — мюсюлманска 98.7%
•    Индонезия — мюсюлманска 86.1%
•    Иран — мюсюлманска 98%
•    Ирак — мюсюлманска 97%
•    Йордания — мюсюлманска92%
•    Мароко — мюсюлманска 98.7%
•    Пакистан — мюсюлманска 97%
•    Палестина — мюсюлманска 99%
•    Сирия — мюсюлманска 90%
•    Таджикистан — мюсюлманска 90%
•    Турция — мюсюлманска 99.8%
•    Обединени арабски емирства — мюсюлманска 96%

При 100% се предполага, че води в мира на Дар ес Салаам – ислямският Дом на мир (ако си мюсюлманин ти си в Дома на мира – Дар ес Салаам, но ако си от друга вяра ти си „неверник” в Дома на войната – Дар ес Харб и ислямът е във война с теб – бел. прев.). Мадрасите (ислямски религиозни училища – бел. прев.) са единствените училища и Коранът е единственото слово, в страни като:

•    Афганистан — мюсюлманска 100%
•    Саудитска Арабия — мюсюлманска 100%
•    Сомалия — мюсюлманска 100%
•    Йемен — мюсюлманска 100%

В някои страни с относително малко малцинство мюсюлмани, като Франция (8%), мюсюлманско население живее в гета. В 100% ислямски общности, те живеят по закона на Шариат. Няма народен съд, който да ги държи отговорни заради обществото, което те искат да променят според тяхната лъжлива и корумпирана идеология. Училищата са ислямски и няма немюсюлмански религиозни учреждения. Нямат намерение да се асимилират в културата, която им е дала икономически възможности за развитие. Днешните 1.5 милиарда мюсюлмани представляват 22% от световното население. Тъй като раждаемостта при християни, индуси, будисти и всички останали вярващи е малка в сравнение с раждаемостта на мюсюлманите, очква се до края на века да надминат 50% от цялото население на земята.

Статистическите факти включени по-горе са адаптирани от книгата на д-р Питър Хемонд „Робство, тероризъм и ислям: Историческите корени и съвременна заплаха”.

И линка към кеша (докато не изчезне и от там):
ШАРИЯ: ислямският план да владее света

Общи условия

Активация на акаунт