Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 094 948
  • 36 877
  •   2
Отговори
# 18 600
  • Мнения: 10 108

Дехристиянизирането на Европа: Коледните базари в Германия се преименуват в базари на светлините
http://free-bg.net/index.php/2015-10-20-19-40-46/3274-2017-11-16-19-50-14
Що не? Twisted Evil
Ами, то и ние си имахме дядо Мраз преди дядо Коледа.
Вземат  пример от нашия опит. Wink

***************************************************************
Лицемерите и двуличниците, които разръчкаха света и ни вкараха джихадистите, сега си предупреждават гражданите за опасните коледни базари в Европа.
При тях се стреля навсякъде и по всяко време, ама и Европата докараха до тяхното дередже. #2gunfire

САЩ към гражданите си: В Европа става опасно по Коледа

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 23:22 от delpel

# 18 601
  • Мнения: 8 475
Не съм сигурна, доколко това за базарите на светлината не е фалшива новина.
В Мюнстер например всички базари все още си се наричат Коледни.
Eто официалната страница на града.
http://www.stadt-muenster.de/weihnachtsmarkt/startseite.html

В Лайпциг също
https://www.leipzig.de/freizeit-kultur-und-tourismus/einkaufen-u … -weihnachtsmarkt/

В споменатия в статията Елмсхорн пише Коледен базар и отдолу - Базар на Светлините.
Името "Коледен" не е премахнато.

http://www.weihnachtsmarkt-deutschland.de/elmshorn-weihnachtsmarkt.html



# 18 602
  • Мнения: 15 960
Докъде стигнахме  - Европа да е опасна туристическа дестинация...

# 18 603
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
И все пак си остават най-красивите коледни базари с дългогодишна история, още от средновековието.

https://www.facebook.com/GermanyTravelDestination/videos/1015525 … BEo1qZcT7tTWxC_B4

# 18 604
  • Мнения: 14 790
Докъде стигнахме  - Европа да е опасна туристическа дестинация...
С любезното съдействие на самите европейци. Rolling EyesРадвам се,че традиционните базари си остават Коледни. GrinningНе,че нещо би ме очудило.Лилд махнаха кръстовете на гръцките църкви,колко му е?
*Emia* напоследък често си мислех за теб.Радвам се,че се  включи с тази добра новина.

# 18 605
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Silverче, цъкм си из фейса и се сетих за теб, като видях тази снимка. Mr. Green
Скрит текст:
Отгоре надолу
сексистки задник
женомразец
гнусен мачо
единичен случай
такъв им е манталитета
културно обогатяване

# 18 606
  • Мнения: 8 475
Silverstone,  благодаря ти!
Чета темата редовно, но ако нямам с какво да се включа,  не пиша.
Опитвам се да пресявам новините, защото напоследък наистина има много провокации и то в двете посоки  - промигрантски и антимигрантски. Аз съм твърдо антимигрантски настроена и това няма как да се промени, но публикациите в тази посока не винаги отговарят на истината и създават паника.
Гледам, че и в Нюрнберг Коледният базар си функционира с пълна сила и се надявам това да не се променя.

# 18 607
  • Мнения: 1 479
Забавни сте в напъните си да "узаконите" присъствието на хамериканците в Сирия.
По забавни в напъните си са тези във форума  които искат да "узаконят" пребиваването на лежанците в ЕС.  Достатъчно е да прочетете предишните 4 теми за да разберете деформираното съзнание на "европейките" стигнало до абсурда  да искат дори заключване на тема заради "езика на умразата".

В статиите посветени на  "секретното изследване на Бундесвера" се говори че "краят на Запада, в сегашния му вид, вероятно ще настъпи още през следващите няколко десетилетия" без политкоректно да се уточнява основната причина за това. А причината обсъждаме вече няколко години, но вероятно това ще да е от "магнитните бури", защото едни повече ги вълнува"езика на умразата", други - "хамериканците".

Западна Европа се пълни с нови кандидат "европейци" а утре могат да изритат обратно източноевропейските гастербайтери (най вече от България и Румъния) за да разчистят място за работа на новите си потенциални граждани и техните семейства. Напълно възможен вариянт с оглед на катализиране на проблемите за постигане на целите за които бе направено това изкуствено преселение на народите.
Щом военните са забелязали близката вече опасност, то какво да кажем за анализаторите които са я планирани и реализирали ?  Дали това се дължи на "магнитните бури" ?  Laughing

# 18 608
  • София
  • Мнения: 7 810
Пишат, че местата на коледните базари били защитени с бетонни съоръжения против евентуални терористични атаки, сигурно и полицейското присъствие е засилено. Не е ли актуално и Дядо Коледа да смени шейната с бронирана кола и да надене някоя каска над шапката с пискюла?  Wink
Не че съм против мерките за сигурност, но някак ми се губи коледния дух на всеобща радост сред всичкото това. Напълниха Европа с озлобени и агресивни хора, които не само не са благодарни на тези, дето ги подслоняват и обгрижват, ами и за хора не ги броят, щото не били правоверни. А управниците продължават да си затварят очите и да бъбрят за толерантност, което само подклажда недоволството на хората.
Вече над 96% от територията на Сирия се води свободна от ИД.Скоро ще е 100%.
Не е ли време да си събират бохчичките и да се прибират безценните?
Фракцията на AfD е внесла предложение за започване преговори със сирийското правителство за масово депортиране на сирийците в освободените райони, като им се предоставят помощи за стартиране на живота им там. Предложението е посрещнато с отпор от Зелените, които го обявили за "безсърдечно". Вместо това те настояват Германия да приеме семействата на бежанците с хуманитарен статус на временна закрила, т.е. временната да си стане безсрочна. от ТУК
Още много бетонни съоръжения ще има за издигане, но полза няма - вълкът е в кошарата.

# 18 609
  • Мнения: 5 500
Не съм сигурна, доколко това за базарите на светлината не е фалшива новина.

В споменатия в статията Елмсхорн пише Коледен базар и отдолу - Базар на Светлините.
Името "Коледен" не е премахнато.

http://www.weihnachtsmarkt-deutschland.de/elmshorn-weihnachtsmarkt.html
Емиа , то така се почва, първо като добавка към името,после предишното име лека-полека спира да се използва ииии ето ти преименуване  Wink
В Швеция направо премахнаха коледната украса /там са 90 % атеисти/ , в Германистан явно все пак има голяма група християни и трябва transitional period.

Забавни сте в напъните си да "узаконите" присъствието на хамериканците в Сирия.
По забавни в напъните си са тези във форума  които искат да "узаконят" пребиваването на лежанците в ЕС.  Достатъчно е да прочетете предишните 4 теми за да разберете деформираното съзнание на "европейките" стигнало до абсурда  да искат дори заключване на тема заради "езика на умразата".

В статиите посветени на  "секретното изследване на Бундесвера" се говори че "краят на Запада, в сегашния му вид, вероятно ще настъпи още през следващите няколко десетилетия" без политкоректно да се уточнява основната причина за това. А причината обсъждаме вече няколко години, но вероятно това ще да е от "магнитните бури", защото едни повече ги вълнува"езика на умразата", други - "хамериканците".

А, тези не са забавни, просто не си пият хапчетата редовно  Mr. Green
Интересно "краят на Запада" в какво ще се изразява? Само ще забранят християнството, или направо ще наложат "най-мирната религия" като единствена?

# 18 610
  • Мнения: 1 498
И на мен ми се струва логично и справедливо сирийците да се върнат в Сирия след като войната на практика е приключила. Да запретнат ръкави да построят държавата си отново като истински патриоти. Тъкмо ще им се спестят стреса и раздразнението, че ние живеем различно от тях в собствените си домове. Уин-уин ситюейшън, както се казва.

# 18 611
  • Мнения: 728
То да бяха само сирийците. А другите какво ще ги правим?

# 18 612
  • Мнения: 12 361
И на мен ми се струва логично и справедливо сирийците да се върнат в Сирия след като войната на практика е приключила. Да запретнат ръкави да построят държавата си отново като истински патриоти. Тъкмо ще им се спестят стреса и раздразнението, че ние живеем различно от тях в собствените си домове. Уин-уин ситюейшън, както се казва.

ИДИЛ е общо-взето избутан, войната не е приключила. Дано намерят някакви компромисни решения, а да не вземе да стане още по-интересно.

# 18 613
  • Мнения: 1 479
А, тези не са забавни, просто не си пият хапчетата редовно  Mr. Green
Опасно е да си здрав в такова болно общество.
Интересно "краят на Запада" в какво ще се изразява? Само ще забранят християнството, или направо ще наложат "най-мирната религия" като единствена?
"Смееш ли да питаш, казва ли ти някой" (с)  Simple Smile

Не вярвам в "краят на Запада", но ме безпокои перспективата от голям обществено-икономически катаклизъм към който явно се стремят някои сили чрез изкуственото преселение на народите.
Надявам се че вече хората не вярват, че преселението е стихийно явление. Много добре планирано и организирано е, но явно някои политици се осетиха навреме и закриха поток-маршрута а други отказват да ги приемат. Именно това нарушение на сценария ме безпокои, защото нарушава етапността в манипулирането и увеличава риска от непредвидени внезапни промени.

Може ли някой да ми посочи поне ЕДНА полза за местното население от тези т.н. "бежанци" ?

Защо европейските държави са признали религия, която открито в свещенните си текстове ЗАДЪЛЖАВА правоверните да убиват религиозните си противници ? Оказва се, че терористите само изпълняват религиозните си задължения произтичащи от свещенните им писания, които са одобрени официално от държавата. Абсурд, но е така.
Ето поредният официален пример:
http://www.ng.ru/faith/2017-11-09/2_7111_jihad.html

Ако така продължава ЕС ще започне да се разпада, защото се ликвидира най важният обединяващ елемент - характерният за европееца начин на живот.
И ако няма никаква полза от тези "бежанци" и има голяма опастност за разрушаване на европейската интеграция, тогава си задайте въпроса защо вкарваме вълка в кошарата ?
........................
Сърбите дават пример
https://lenta.ru/photo/2017/11/18/muslims/

# 18 614
  • Мнения: 5 500

Може ли някой да ми посочи поне ЕДНА полза за местното население от тези т.н. "бежанци" ?

Еее ,как каква полза? Доста хора понамазаха покрай трафика и обгрижването.

После ще намажат и от други неща: /от статията на която се позоваваше вчера/
http://glasove.com/categories/komentari/news/germanskite-voenni- … ezhivyavat-upadyk
Що се отнася до пазарите, според експерта на Investor Verlag Димитри Спек: „Когато ЕС рухне, на пазарите ще настъпи хаос. Непреодолимият колапс на Съюза ще се окаже гръм от ясно небе за повечето инвеститори. Защото едва ли някой от тях вярва в това, което вече се очертава на хоризонта. Фактите обаче са еднозначни, стига разбира се да си достатъчно смел да погледнеш действителността в лицето”.

В заключение, след като предупреждава читателите си, повечето от които са представители на германския бизнес и други пазарни играчи, Investor Verlag завършва материала си със следния „оптимистичен” призив: „Въпреки това, пожелаваме на нашите читатели да излязат като победители от очертаващата се криза. Защото има начини и средства не само да се подготвим за предстоящия колапс на ЕС, но дори и... да спечелим от него”.

***
Пък злите езици разправят че една държава с трилиони долари държавен заем имала най-голям интерес от катаклизмите които ще настъпят.Вариантите варират от зануляване на дълга до нови планове Маршал  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт