Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 713
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 21 480
  • България
  • Мнения: 6 215
в немските медии казаха, че поддръжниците на AfD в Берлин са били 5 000, срещу тях демонстрирали 5 пъти повече.

тези, които протестират срещу тях, имаха плакати с надпис: никога повече кафява каша (кафявото е цветът на нацитата). аз ги разбирам, все пак за тях това е огромна колективна вина, но според мен сега подготвят следващата си национална катастрофа. Whistling


  Интересно, точно тези с плакатите създават "кафявата каша"  Confused.
Имам предвид и двата начина- биологично и политически.
Преди да хукнат насам всякакви тъмно пигментирани, Европа си беше горе долу бяла и добра.

# 21 481
  • Мнения: 14 638
Възможно е АФД да плащат,но опониращите плащат повече със сигурност.Затова са и по-многобройни.Освен това много хора се страхуват да отидат на протест срещу мюсюлманите.После ги репресират и т.н.И аз мисля,че се подготвя не само национална катастрофа,а нещо по-мащабно..... SickКолкото до колективната вина на германците вече ми идва в повече.Не може сума ти поколения да носят тази вина,просто не е честно!Това мисля без никакви предубеждения,никога не съм била от симпатизантите на тази нация,просто не е честно.Колкото до Европа беше  по-бяла,пък не знам колко добра.Знам,че българи и румънци са най-голямото зло,източват социала,безчинстват и ако сгафят всички медии бият тъпаните да ги сочат. Mr. Green
Признавам си,че не знаех защо италиянците не съставят правителство. EmbarassedНапоследък все по-малко се занимавам с новини.ПиснА ми от лицемери и манипулатори.

# 21 482
  • Мнения: 9 152
Цитат
Когато един човек наруши някоя евангелска заповед, виновен е само той. Когато обаче нещо, което е в противоречие с Евангелието, се превръща от държавата в закон, тогава Божият гняв се излива върху целия народ, за да се вразуми.
казал го е св. Паисий Светогорец.
Държавите, не само Германия, а в Европа,  узакониха толкова неща, които са в противоречие с 10-те Заповеди, че  скърбя за идните поколения.
Моето мнение за предишната "бяла и добра" Европа е, че такова явление на Земята не е имало, а уж все се стремим към него....

# 21 483
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Не мога да повярвам, че точно в тази тема, където уж няма заблудени овце и всички сме добре информирани, някои допускат, че хората били взели по 50 евро за демонстрацията на AFD. Дори и тук започва да става абсурдно и чак не ми се пише, за каквото всъщност влязох...

# 21 484
  • Мнения: 14 638
Всичко е възможно.Винаги има  предатели,провокатори и т.н.трябва да допускаме всичко.Затова писах,че е възможно,не,че е точно така.Затова и допълних,че хората масово ги е страх да отидат на протест срещу свещенните крави мюсюлманите!Преди 1,6год.,когато имаше три мощни протеста срещу мюсюлманското нашествие в София,също много ни плюеха и говореха какво ли не.Като кажа,че с мъжа ми не сме били платени,всеки ще каже,че никой не би си признал.Бяхме там по лично убеждение и не ни пука кой какво ще каже.И трябва да ви кажа,че като гледах останалите хора мисля,че всички участваха безплатно.Хора от абсолютно всяка възраст.Отделно от балкони и прозорци ни махаха немощни старци и семейства с малки деца.На попа,който беше в първата редица не знам дали са му плащали. Grinning Wink

# 21 485
  • Мнения: 10 067
Е, то и аз не смея да вярвам на такава информация, но колко му е други заблудени да повярват.
Не разбрах защо се разсърди  OnDiNe_ ?
https://www.24chasa.bg/novini/article/6884973
„Алтернатива за Германия“ докара привърженици с автобуси, плаща по 50 евро за участие

„Алтернатива за Германия“ се готви за тази демонстрация отдавна, като покани свои привърженици от цялата страна да протестират заедно в столицата под надслов „Бъдещето на Германия“. Те дори организираха автобуси, с които извозваха свои симпатизанти към Берлин, за да увеличат броя на митингуващите. Скандал предизвика и опита на секцията в Карлсруе да привлече повече протестиращи с обещан хонорар от 50 евро.

Преди няколко дни се чудех как ще провокират AfD за да ги обявят за лумпени и хулигани.
Ето, че вместо да внедрят в редиците им такива, измислиха друг начин да ги оплюят.



Последна редакция: пн, 28 май 2018, 23:51 от delpel

# 21 486
  • България
  • Мнения: 6 215
Цитат
Когато един човек наруши някоя евангелска заповед, виновен е само той. Когато обаче нещо, което е в противоречие с Евангелието, се превръща от държавата в закон, тогава Божият гняв се излива върху целия народ, за да се вразуми.

Моето мнение за предишната "бяла и добра" Европа е, че такова явление на Земята не е имало, а уж все се стремим към него....

Писах горе долу, това удобно го пропусна.
В сравнение със сега, с всичките "културни особености", които ни внесоха, Европа ми се струваше доста по-бяла и добра.
Или случаите като в Кьолн са нещо, с което се свиква лесно и ни обогати културно и духовно и направи Европа много по-добро място за живеене?!

# 21 487
  • Мнения: 14 638
Разбира се,че отдавна са организирали демонстрацията.Такова нещо не става от днес за утре.Определя се дата и желаещите да участват си правят сметката.Нормално е движението да организира транспорт.Всички го правят,няма нищо лошо.Пътуват заедно,разноските за пътя се делят.Обменят мнения,притеснения. hahahaНяма как да се съглася,че организираният транспорт е,за да увеличат участниците в протеста.На мен ако ми предложат организиран транспорт в защита на мюсюлмани или чалга дали ще хукна? Mr. GreenНякой от журналята гъзолизци поинтересува ли се дали контра-протестиращите не са взели някой лев/евро за сандвичи например?Да се подкрепят,да си купят по шише с вода.Казват,че в Берлин било необичайно горещо по това време на годината.
Разбирам OnDine,когато живееш сред такива и наблюдаваш всеки ден как всичко отива по дяволите,ставаш по-чувствителен и раним.Аз бях така,при къде,къде по-малки мащаби тук в сравнение с Германия.Болно ми беше,когато разни познати ми казваха да не се връзвам,да си гледам спокойствието.Как да си го гледам като ми го нарушаваха?!Точно преди протестите онези ставаха все повече  и повече.Дано не се повтаря повече! Praynig

# 21 488
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Ще се повтаря, Силвър! И като гледам как 24 часа превеждат дословно новините от най-левите диктаторски медии, ми става ясно, че диктатурата и промиването на мозъци е започнало и в България! Toва е пътят към световната диктатура - разберете ме, че съм алергична.

И като си говорим за диктатура и терор над свободното мислене, ето ви малко снимки от въпросната демонстрация, свободно избрани.

Автобус със счупено стъкло и залят с някаква пумия, един от многото, спряни, атакувани и блокирани по пътя от Лайпциг към Берлин. От най-толерантните либерални демократи.

Това се е случило на мирните демонстранти, които се опитват да защитят страната си. Но не, те освен другото, биват представени и като най-ниската и бедна класа на обществото, които за 50 евро всичко ще направят.

И един обсъждан куриозен туит на нашите любимци от Амадеу - цял берлин мрази AFD, хаштаг спрете омразата. Grinning

# 21 489
  • Мнения: 10 067
 OnDiNe_ , права си  Peace
Това, което виждам, никога няма да го пуснат в нашите новини.
И направиха ли си труда да открият злосторниците? Май НЕ и е разбираемо.

# 21 490
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Ама какъв труд - всички знаят, кои са злосторниците и как все те остават ненаказани? Нима не е пределно ясно, че те са неизменна част от този пъклен план? Те съществуват, за да прокарат диктатурата ПО ВСЯКАКЪВ НАЧИН, там, където правителството не иска директно да си цапа ръцете.

За лека нощ - този плакат. Очакваме го скоро и в Германия, само че с изобразен германец на него, естествено

# 21 491
  • Мнения: 14 638

Разбирам те OnDine наистина.Казвам ти пак при много по-малко нашественици тук,аз не можех да си намеря място от гняв.Диктатурата в това отношение,медии и т.н. не е с немските мащаби.Има и такива,но все още има и от другите.Всякакви проучвания и анкети показаха,че не ги искаме.Даже според мен са смалили процентите.Писаха,че 80% и кусур сме срещу.Нищо подобно, 90% и отгоре,не ги искаме!Даже този форум беше цитиран в медии.Какви злосторници очаквате да открият?Властите сигурно са ги придружили и пазили докато вандалстват.Те поканиха терористи,прикриват ги,значи и насърчават действията им,та няма да изпотрошат автобус с инакомислещи?Сложих снимка от минала седмица.Това място беше сбор пункта на нашествениците.Сега ако видя някой се оглеждам за още,да не се събират пак...Пресен ми е спомена и ми държи влага всеки път,когато минавам от там.Макар вече да ги няма,привечер винаги има кола на жандармерията.Интересно,когато мястото беше окупирано,полиция рядко идваше...Днес една полузабулена,добре облечена ми предложи 3 вафли ''мура'' за 2лв.Озъбих и се и бързо се отдалечи.Сигурно е от тези в бежанските центрове,които изнасят храна и я предлагат по пазара.На мен на улицата ми ги предложи.Тъпанарката не знае,че в магазина са по-евтини от нейното предложение,кучка.
Много расистки плакат.Сега очаквам да дойдат широкоскроените и да кажат,че и белите правят така.

# 21 492
  • Мнения: 10 067
Е, ако злосторници бяха хвърлили помия по защитниците на мигрантите, много бързо щяха да ги
открият.

Аз пък миналата седмица наблюдавах двойка в Лидъл с 3 деца момчета.
Майката с дълга пъстра рокля до долу, навлечена над дънките, с покрита глава.
Тя и децата си говореха на чист български , придружени от арабин, който също добре се справяше с езика ни.
Вероятно тоя е от доста време в България, защото голямото дете изглеждаше към 15 годишно,
обаче успял да омюсюлмани жена си. Mr. Green
Ядосах се много.

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 00:32 от delpel

# 21 493
  • Мнения: 14 638
Това също го коментирахме.Наблюдава се тенденция от миналото лято неувити до скоро българки да се увиват.Демонстрация ли е,нареждане ''отгоре'',сигнал,провокация,мода ли е,не се знае.Също масово се спазва неяденето през деня за сметка на нощното плюскане по време на празниците им.Разни хора дето уж имаха нещо турско или смесен брак,изведнъж станаха праведни. Thinkingама пак ядат кебабчета. newsm78

# 21 494
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
А за случая с Томи Робинсън чу ли се в БГ? Англичанинът, който едва ли не осъдихана смърт, изпращайки го в затвора, пълен с мюсюлмански агресори и изнасилвачи, като дясно мислещ . Причината е, че си е позволил да запише и качи в интернет процес за изнасилване на деца  от мюсюлмани gang rape), в който те биват оправдани и ги конфронтира - както всеки журналист би трябвало да прави. Toй получава 13 месеца. Затвор, за дето показва истината. Томи често е бил бит и е имало опити за убийството му, защото редовно снима за неговата платформа във Фейсбук из гетата. Затова мнозина смятат, че всъщност е осъден на смърт, а не на затвор.

Живеем в такова тоталитарно, фашистко общество, в което ако не си ЕКСТРЕМНО ЛЯВ, си нацист, екстремно десен, екстремно лош. Нищо, нищо друго не бива акцепторано, освен ЕКСТРЕМНО ЛЯВОТО.

#freetommyrobinson

Общи условия

Активация на акаунт