Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 669
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 23 640
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Силвър, къде е правена снимката?!

# 23 641
  • Мнения: 14 638
Има един западноевропейски,красив град,който много силно искам да посетя.Не е в Германия.Знам,че има много черни.Много българи са ми се подигравали,че искам да отида там:''Там ще им се нагледаш.Точно на това място/обект(което силно ме привлича)  hahahaще ходиш до глезени в урина.После като тръгнеш надолу,само тях ще гледаш.Не ти трябва!''.Въпреки това ще отида в този град при първа възможност.Миналата седмица се запознах с жена от този град.Купила си е жилище в Б-я.Бълва с хъс отвращението си срещу араби и цитирам:''негри'',не африканци.''Ти не знаеш там какво е!Те са 70%.Аз съм родена там,плащам данъци и трябва да избягам.Те ме наричат бяла свиня.''Каза,че местните не могат да гледат силнопигментираните,но ако кажат нещо срещу тях,ще бъдат арестувани.Споделих,че ние тук мислим,че местните са уядени и заспали.Нямало такова нещо,мразят ги.Никога,никога не съм очаквала,че западноевропейка ще говори с толкова омраза и презрение за тези същества пред чужд човек,с когото преди малко се е запознала.И в същото време бели,млади чужденки се увиват пред джамията и влизат вътре.Все повече и повече.Това е всеки Божи ден.
Снимката е пред ''Billa'' до метростанцията Лъвов мост.

# 23 642
  • Мнения: X
Силвър,

точно това е което вчера коментирах по повод на поредното изнасилване.

Една снимка, която говори по-силно от 1000 постинга.

Да я питам тази хлапачка, с какъв акъл се е навряла там полугола, сред приматите!!!
На бас, че си търси евтина трева.
И после ние четем във вестника и цъкаме с език.

# 23 643
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Какво не му е наред на това момиче? Дори германките повече странят от тях, в страната на уж гутменшените!

# 23 644
  • България
  • Мнения: 6 214
Скрит текст:
Покрай поредното и едва ли последно изнасилване на бяло момиче от мюсли в Германия се сетих за гледката от петък,привечер.Втрещих се,когато десетина се появиха с това момиче,може би на 12-13годишна възраст.Те много се смееха,самоуверени,спокойни.Тя срамежливо правеше физиономии.Не знам какво очаква и си мисли за развеселените чужденци.Сигурно ще кажете,защо не я дръпна?Мн.бързах и в крачка снимах,нямах време да влизам в полемика и спорове,приказки да си гледам работата и т.н.

Питам се, какви ли са родителите ѝ?
Сигурно са от  толерантните и широкоскроени душици. Едва ли някой от нормално мислещите, ще е пропуснал да предупреди дъщеря си за възможните последствия от общуването с определени групи.

# 23 645
  • Мнения: X
Въпросният Фрийдман (името означава Миренчовек, или Човек на мира) е доста спорна фигура. Около фирмата му STRATFOR за съветване на политици, бизнесмени и финансисти е имало голям скандал.

Много интересни нещица прочетох от и за него.

https://conservo.wordpress.com/2018/05/01/us-think-tank-chef-geo … -untergehen-wird/

Die größte Bedrohung für die USA, so Friedman, wäre ein Bündnis zwischen Deutschland und Russland

„Also, das primäre Interesse der Vereinigten Staaten durch das letzte Jahrhundert hindurch – also im Ersten, Zweiten und im Kalten Krieg – sind die Beziehungen zwischen Deutschland und Russland gewesen, denn vereinigt wären diese beiden die einzige Macht, die uns bedrohen könnte – und daher sicherzustellen, dass das nicht passiert.“

Най-голямата заплаха за САЩ, каза Фридмън, ще бъде съюз между Германия и Русия

"Така че основният интерес на Съединените щати през последния век - т.е. през Първата, Втората и Студената война - е отношенията между Германия и Русия, защото обединието им би било единствената сила, която може да ни застраши - и следователно да осигурим, че това да не се случи. "

Скрит текст:
Покрай поредното и едва ли последно изнасилване на бяло момиче от мюсли в Германия се сетих за гледката от петък,привечер.Втрещих се,когато десетина се появиха с това момиче,може би на 12-13годишна възраст.Те много се смееха,самоуверени,спокойни.Тя срамежливо правеше физиономии.Не знам какво очаква и си мисли за развеселените чужденци.Сигурно ще кажете,защо не я дръпна?Мн.бързах и в крачка снимах,нямах време да влизам в полемика и спорове,приказки да си гледам работата и т.н.

Питам се, какви ли са родителите ѝ?
Сигурно са от  толерантните и широкоскроени душици. Едва ли някой от нормално мислещите, ще е пропуснал да предупреди дъщеря си за възможните последствия от общуването с определени групи.

MoiraineD,

и аз се питам какви са тези родители, които пускат момиче на 13 години да се разхожда полугола по улиците.
Тя надали е споделила с кого виси по кьошетата и пуши трева, но облеклото поне го виждат.

# 23 646
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Pure, добре ли сте?
https://www.facebook.com/VofEurope/videos/1832063863536363/

"youths", мдам...

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 00:26 от OnDiNe_

# 23 647
  • Мнения: 2 616
Добре де, що за изродщина е това?!?  Shocked Sick #Cussing out

Часове след това видео, повечето деца бяха мъртви  Sick

СА и ФАЩ, хазарският каганат и той е там някъде  Sunglasses #2gunfire #2gunfire #2gunfire




А това къде е?!  Sick

# 23 648
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Gothenburg, Sweden.

Има и от Велика Британия
https://www.facebook.com/VofEurope/videos/686902358357920/

И нещо от Финландия
https://voiceofeurope.com/2018/08/finland-police-are-looking-for … G2BBU1IPA.twitter

И от Швейцария дори. Има за всички

https://voiceofeurope.com/2018/08/north-african-and-his-friends- … BFbcOmIxQ.twitter

Не забравяйте, че това са просто  младежи, а не ислямски терористи.

# 23 649
  • Мнения: 14 638
Айде сега,без драми!Това си е нормално ежедневие в Шведистан.
Мисля,че малката в афганска компания търси някакво преживяване,внимание,флирт,а не трева,но не си дава сметка докъде може да стигнат нещата.Може да намира някаква екзотика в чужденците.Друг е въпроса защо не е информирана?Сигурно не живее в околността и родителите и нямат представа за преминаващите транзит.Преди,когато имаше стотици от тези в района,дори семейни приятели смятаха,че драматизирам.Не са в техният квартал или по маршрута им и само са чували,че там ги има,но като не ги виждаш лично всеки ден,не е страшно.Ако въпросните родители научат съм сигурна,че ще и теглят едно конско по нашенски.Все още тук сме по-консервативни и не ги искаме и не одобряваме връзки с такива.Нали по всякакви статистики 87% сме срещу тях. Mr. GreenВсъщност над 90% сме против,но някак не е ок да си го признаят.Половината същества от снимката са с раници.Тоест,пътници.Докато са в лагерите или разквартировани не ходят с раници.Мотаят се само с телефон и цигари.Не са установени тук,а  пазара с трева и амфети се държи от старите араби и съответно българи.Писах преди 2год.,събираха се в градинката на джамията и по пейките по ул.Пиротска,готови с раници.В един момент като по сигнал,тръгваха бързо в посока-запад.Умирах от любопитство,но винаги нямах време или бях с покупки и не вървеше да ги следвам.А и наистина ходят адски бързо! ShockedНаблюдавала съм ги седнали,лежащи по тревата,въпреки табелата на два езика да не я газят #Cussing outбез да си кажат една дума,изведнъж стават и тръгват.Мисля,че някой от разстояние им дава сигнал и бързо се групират.Писах и как с лекота перфектно правеха лицеви опори насред кръговото на ЛМ.Това наистина са млади мъже в отлична,спортна форма.

# 23 650
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
https://m.bild.de/news/ausland/bulgarien/ein-ganzer-stadtteil-he … t_t=1534152932679
Охх... 🙈 И ние сме дали нещо на света...
Горките българи... В Пловдив било много зле. Тънели в боклуци, децата били болни, полицията дори не идвала и държавата ги оставяла в беда...
Описано е гнисното гето Столипиново и колко добре се живее с немските детски, помощта за безработни и тн. Блеснахме.

# 23 651
  • Мнения: 10 067
https://m.bild.de/news/ausland/bulgarien/ein-ganzer-stadtteil-he … t_t=1534152932679
Охх... 🙈 И ние сме дали нещо на света...
Горките българи... В Пловдив било много зле. Тънели в боклуци, децата били болни, полицията дори не идвала и държавата ги оставяла в беда...
Описано е гнисното гето Столипиново и колко добре се живее с немските детски, помощта за безработни и тн. Блеснахме.
Ааа, "24 часа" не пропуснаха да цитират въпросната публикация на Билд.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7007774
Голяма тревога за шепа наши цигани, изхитрили се да се възползват от системата, а за милионите  изроди, които поканиха от ма*ната си, кротуват и безропотно угаждат на претенциите им.

# 23 652
  • Мнения: 14 638
Може да се оплакват пред камерите,но когато само ги снимат аз виждам  усмихнати,щастливи хора.Хапват,пийват си,никой не ходи на работа,грейналите им лица показват,че това са доволни хора.И какво като тънат в боклуци?Мисля,че щом го правят,значи така им харесва.

# 23 653
  • Мнения: 2 616
https://m.bild.de/news/ausland/bulgarien/ein-ganzer-stadtteil-he … t_t=1534152932679
Охх... 🙈 И ние сме дали нещо на света...
Горките българи... В Пловдив било много зле. Тънели в боклуци, децата били болни, полицията дори не идвала и държавата ги оставяла в беда...
Описано е гнисното гето Столипиново и колко добре се живее с немските детски, помощта за безработни и тн. Блеснахме.



Абе как са се разпльокали... нямат особено страдащ вид. Shocked Rolling Eyes Grinning Grinning




Аре да се изнасят там цялото мангал и мама да ги храни на аванта, щото те само това чакат и искат.  Sunglasses


На бай Мангау вятърът му е виновен...   Shocked Grinning Grinning Grinning


Polygamy In The UK | Mad Swedish Multiculturalists  Rolling Eyes Rolling Eyes



Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 01:57 от El Mariachi

# 23 654
  • Мнения: X
Може да се оплакват пред камерите,но когато само ги снимат аз виждам  усмихнати,щастливи хора.Хапват,пийват си,никой не ходи на работа,грейналите им лица показват,че това са доволни хора.И какво като тънат в боклуци?Мисля,че щом го правят,значи така им харесва.
На мен ми направи впечатление колко са тлъсти всички.
Мазни и охранени.

Общи условия

Активация на акаунт