Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 344
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 25 005
  • Мнения: 5 500
Джамбазки с много хубаво обобщение на ситуацията в ЕСССР
http://epicenter.bg/article/Dzhambazki--Poslednata-rech-na-gener … ezhnev/164020/2/0

Приликата на днешния ЕС с някогашния СССР далеч не свършва дотук. Действително, късният Юнкер с неговия редовен ишиас наподобява до някъде на сенилния Брежнев. Но това далеч не е най-страшното. Ако ЕС имаше обща армия, може би Ги Верхофстадт (главен федералист на ЕСССР и заслужил деец на мултикултурния болшевизъм) щеше да поиска нейните танкове по улиците на Будапеща. Защо ли? Защото Виктор Орбан каза „Не на ЕСССР“. Развали плана. Събори кулата от карти. Ами защото Орбан много ги дразни. Ама много. Не им играе по свирката, не желае да допусне квоти от нелегални имигранти, противопоставя се на нашествието на милиони млади афганистанци, маскирани като сирийски майки.
-
Верхофстадт призова да се създаде специален прокурор, който да разследва политици, които се изказват „политически некоректно“. Не, не се шегувам. Това си е ЕСССР. Едно към едно. Изказваш се некоректно – разследват те, съдят те, изпращат те в затвор. Или лагер за политически престъпници. Познато, нали?
-
А това, че германското правителство фабрикува фалшиви новини и фалшиви клипове, за да отклони общественото внимание и гняв от убийствата, извършени от афганистанци, не го твърди филанкишията, а един от началниците на контраразузнаването в провинция Саксония.

# 25 006
  • Мнения: X
Скрит текст:

Много ясно че ще има криза.Тя цялата система е погрешна изначало.Крадците просто ще си занулят дълга, а "простосмъртните" ще изгубят всичко и ще започнат от нула.



Да, не е въпросът, дали ще има. Въпросът е кога.
Скоро.Преди 6 месеца гледах че прогнозират до 2 години.
Обаче аз не съм съвсем сигурна дали точно така ще се извъртят нещата.
Не се знае все още какво ще стане с Евр.
За търг.война САЩ/Китай прогнозират че поне 20 год.ще се точи.

Мисля си,колко е голям този октопод който ни е засмукал,и колко здраво се е вклинил,
щом и Тръмп и Путин не могат да се справят.Откъде имат толкова пари тия тинк-танкове и фондации?
Чак пък толкова да не могат да им спрат притока на финанси? Или тия са същите които и печатат доларите?

Мишел, август месец четох за една фондация. Вече забравих подробности, но нещата се случиха така.
Върви мълва, че Сорос чрез някаква фондация ще прави еди какво си.
Почнах да ровя и попаднах на тази фондация с милиони приходи, но Сорос самият беше дарил сума около 100 000.
Ще потърся още веднъж и ще пусна, но според мен Сорос го използуват да плашат хората с него, а действителните 
играчи са на държавно ниво.

# 25 007
  • Мнения: 60
Цитат
Ако погледните снимки на Сорос, Рокфелер и Ротшилд, има нещо много неестествено и дори зловещо в очите, израженията и погледите им. Също и неуморната стръв, с която вършат чудовищни злини до сетния си дъх на неестествено дългият живот, с който са надарени. Колкото и нелепо да им звучи на някои, за мен това са слуги на сатаната. Нещата, които правят и, за които плащат на техните марионетки, говорят за това. Християнските ценности и морал, които умишлено се потъпкват и дори осмиват, пропагандирането на педерастията(содомията), която е заклеймена в Библията, както и много други неща, които водят до тотална морална и всякаква друга разруха и упадък...

Съгласна съм с теб Хелл-о.
За жалост наистина малко хора са вярващи...

Не мисля, че ще има нов рестарт на човечеството, по скоро човечеството си върви към края - второто пришествие и свършването на този свят. Но да -  ние не можем много да направим и със сигурност няма да спрем предстоящите събития, те ще станат...въпросът е кога и дали може да ги отложим..
Мисля че за отлагането им по-голяма роля играе запазването на християнските ценности и морал.

Цитат
На прима виста според юдаизма е следното (трябва да проверим и за християнството, и за исляма):
В края на дните, Иран трябва да нападне Израел, а Израел трябва да гори.
https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/701985/iran-israel-w … -bible-apocalypse
В Стария Завет има много писано за Ишмаел (мюсюлманите).
Някъде назад бях писала, че точно преди идването на Месията, Ишмаел ще владее света.

Благодаря за разяснението, Елеонора.
Скрит текст:
Не съм сигурна, че в Стария Завет има много писано за Исмаил. От Исмаил произхождат арабите, а той е син на египтянката Агар (сещате ли се, че мюсюлманите се наричат и агаряни) и Авраам, който е еврейн. Има и други неща казани, но не ги помня точно, да не пиша глупости сега..В Библията, книга Апокалипсис е описан края на света (и в Евангелие от Матей има описано за последните времена признаците:
Матей 24 глава:
3. И когато седеше на Елеонската планина, дойдоха учениците Му при Него насаме и рекоха: кажи ни, кога ще бъде това, и какъв ще е белегът за Твоето пришествие и за свършека на света?
4. А Иисус им отговори и рече: пазете се да ви не прелъсти някой;
5. защото мнозина ще дойдат в Мое име, говорейки: аз съм Христос; и ще прелъстят мнозина.
6. Ще чувате боеве и вести за войни. Внимавайте, не се смущавайте, понеже всичко това трябва да стане; ала туй не е още краят.
7. Защото ще въстане народ против народ, и царство против царство; и на места ще има глад, мор и трусове;
8. а всичко това е начало на болки.
9. Тогава ще ви предадат на мъки и ще ви убият; и ще бъдете мразени от всички народи, заради Моето име.
10. Тогава мнозина ще се съблазнят; и един други ще се предадат, и един други ще се намразят;
11. много лъжепророци ще се подигнат и ще прелъстят мнозина;
12. и понеже беззаконието ще се умножи, у мнозина ще изстине любовта;
13. а който претърпи докрай, той ще бъде спасен.
14. И ще бъде проповядвано това Евангелие на царството по цяла вселена, за свидетелство на всички народи; и тогава ще дойде краят.

Когато казва "пазете се да не ви прелъсти някой" се има предвид лъжливи учения, секти, псевдохристиянски секти). В Библията има доста писано за края на света. Мисля, че някъде се говореше, че трябва да се възстанови Йерусалимския храм и антихриста да седна в него като цар. Сега останки от храма с намират някъде под джамията със златните кубета, та някак не е удобно да се възстанови храмът точно сега...може да трябва да се поразчисти или по някакъв дрг начин да се направи, не знам. Ще потърся някакви пророчества на православни отци, когато имам повече време и ще дам линкове.
 

# 25 008
  • Мнения: 5 500
Мишел, август месец четох за една фондация. Вече забравих подробности, но нещата се случиха така.
Върви мълва, че Сорос чрез някаква фондация ще прави еди какво си.
Почнах да ровя и попаднах на тази фондация с милиони приходи, но Сорос самият беше дарил сума около 100 000.
Ще потърся още веднъж и ще пусна, но според мен Сорос го използуват да плашат хората с него, а действителните 
играчи са на държавно ниво.
И да приемем че Сорос е само лице или дребен играч,
това държавно ниво изглежда доста обединено около общи цели,
действат доста синхронизирано почти всички правителства в ЕСССР.
Явно има някой в сянка,нещо което ми убягва.Проследяването на парите е ключът.За съжаление няма как да се доберем до цялата информация.

# 25 009
  • Мнения: X
Не е толко сложно Мишел - ФЕД е частна еврейска банка. Щатите са във фалит от сума години, правят каквото кажат евреите щото ги финансират с новонапечатани зелени хартийки без покритие. Сорос е просто необходимия злодей. Израел се нуждае от място, държавицата им е прекалено тясна. Хем ще си освободят място, хем ще съсипят собствения си проект ЕС. Следва нов план Маршал и нови дългове. Идеята е да държиш дълга

# 25 010
  • Мнения: 9 152

strawberry_
, добре дошла и благодаря за обясненията.
Цитатът от Матея, който си посочила, в който се описват боевете, войните, народ против народ; царство против царство, гладът морът, прелъстяването... всичко това е ставало и става. Вече 2000 години.
Съвсем не е нещо, което се очаква и е "ЩЕ"
Та ние (човечеството) все се опитваме да се отървем от това! От войните от злото, от глада...

Какво означава да претърпим докрай?
Че моите деди са си дали кръвта, Васил Левски е обесен...
И какво? докрай ли са претърпели?
Ето, че нещата се връщат спираловидно и се развиват/преповтарят с нови декори отново и отново.
Какво значи да се пазя? Аз бях възпитавана, че турското робство е зад гърба ни, че стром светлото бъдеще и че живея в мир.
Сега, с тези размирици, след като започнах да се интересувам от духовната страна на въпроса, от корена, излиза, че не бива да общувам с никого? Да нямам доверие на никого - всеки един човек, с който имам досег, да го подлагам на " сканиране"  на разпит... за да "проверя :ти от наш'те ли си или от ваш'те..
Ами не мога. Аз без доверие НЕ мога да живея.
Бях доверила вече на един такъв - православен. И се оказа, че в крайна сметка не е ясно кой е православен и кой не е.
Много се злоупотребява с любовта, изстиването й, топленето й и пр.
Цитат
и понеже беззаконието ще се умножи, у мнозина ще изстине любовта;
Не знам как се тълкуват тези слова, но имам чувството, че един друг се убиваме,  така щото всеки подозира другия в това, че е  антихрист, сектант, прелъстен, заблуден, обсебен , сатанист и пр.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 22:28 от Катерица

# 25 011
  • Мнения: X
Продължавам с размислите за Сорос.

Долу-горе с това започнах.
Анелизе Брост.
https://de.wikipedia.org/wiki/Anneliese_Brost
Прочетете как се става от дъщеря на търговец на коне, милиардерка.
Жени се за Ерих Брост, който е син на обикновен механик.
https://de.wikipedia.org/wiki/Erich_Brost
Ерих Брост купува след войната лиценз за издаване на вестник в английската зана на разделената Германия.
От там тръгва и се разраства добре известната на всички нас ВАЦ-прессе група.
Ако помните, че в зората на демокрацията почти всички вестници се държаха от Петьо Блъсков- лакеят -марионетка на ВАЦ.

Та много ми стана  интересно, как се става милиардер от продажба на вестници???

После стигнах до Фондацията Брост. После се занимвах се нещо друго и изгубих нишката на мисълта си, но ако някой знае нещо може да допълни.
_______________________
Аз в дяволи много не вярвам, но сигурно има нещо вярно в тази теория.
Едни от най-големите умове са се занимавали с тази тематика.
Например Фауст на Гьоте, едно велико произведение разглежда точно тази тематика.

# 25 012
  • Мнения: 2 600
Тъкмо сте на религиозни вълни: Хиндуистки ритуал по време на католическа „литургия“, водена от кардинал! Малките стъпки към обща световна религия http://www.catholic-news.bg/?p=81618

# 25 013
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

strawberry_
, добре дошла и благодаря за обясненията.
Цитатът от Матея, който си посочила, в който се описват боевете, войните, народ против народ; царство против царство, гладът морът, прелъстяването... всичко това е ставало и става. Вече 2000 години.
Съвсем не е нещо, което се очаква и е "ЩЕ"
Та ние (човечеството) все се опитваме да се отървем от това! От войните от злото, от глада...

Какво означава да претърпим докрай?
Че моите деди са си дали кръвта, Васил Левски е обесен...
И какво? докрай ли са претърпели?
Ето, че нещата се връщат спираловидно и се развиват/преповтарят с нови декори отново и отново.
Какво значи да се пазя? Аз бях възпитавана, че турското робство е зад гърба ни, че стром светлото бъдеще и че живея в мир.
Сега, с тези размирици, след като започнах да се интересувам от духовната страна на въпроса, от корена, излиза, че не бива да общувам с никого? Да нямам доверие на никого - всеки един човек, с който имам досег, да го подлагам на " сканиране"  на разпит... за да "проверя :ти от наш'те ли си или от ваш'те..
Ами не мога. Аз без доверие НЕ мога да живея.
Бях доверила вече на един такъв - православен. И се оказа, че в крайна сметка не е ясно кой е православен и кой не е.
Много се злоупотребява с любовта, изстиването й, топленето й и пр.
Цитат
и понеже беззаконието ще се умножи, у мнозина ще изстине любовта;
Не знам как се тълкуват тези слова, но имам чувството, че един друг се убиваме,  така щото всеки подозира другия в това, че е  антихрист, сектант, прелъстен, заблуден, обсебен , сатанист и пр.



Момичета, мисля, че трябва да се чете Откровението на Йоан, защото това е пророческата книга в Новия Завет.

Катерица, не е вярно, че не можеш да се довериш на никого.

Има и много свестни хора - невярващи, несектанти, необсебени.

Понякога в живота се получава така, че те не са в непосредственото ти обкръжение, но това не е завинаги.

# 25 014
  • Мнения: 5 500
Не е толко сложно Мишел - ФЕД е частна еврейска банка. Щатите са във фалит от сума години, правят каквото кажат евреите щото ги финансират с новонапечатани зелени хартийки без покритие. Сорос е просто необходимия злодей. Израел се нуждае от място, държавицата им е прекалено тясна. Хем ще си освободят място, хем ще съсипят собствения си проект ЕС. Следва нов план Маршал и нови дългове. Идеята е да държиш дълга
По принцип съм съгласна,
но Щатите имат право и сами да си печатат-
само че Двама президента опитаха,
и двамата дадоха фира /Кенеди е единият/.

Затова писах че е огромен октопод.Когато Орбан беше в Милано за срещата със Салвини-изкараха 10 000 човека на улицата.Това освен пари ,изисква и голяма организация.
Ето защо сега следя с интерес ПиАр акцията в Щатите с жълтурите за които писах.Целият им шоубизнес е в играта. Как се създава такава машина, и това не е за ден,два,а с години и хората са подбирани съвсем целенасочено.

ПП.Не се включвам в дискусията с библейска тематика-но знам още Ванга беше предупредила че Антихристът е на земята и ще го познаете по аленият белег.Сами ще се сетите за кого иде реч.

# 25 015
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тъкмо сте на религиозни вълни: Хиндуистки ритуал по време на католическа „литургия“, водена от кардинал! Малките стъпки към обща световна религия http://www.catholic-news.bg/?p=81618


Да да, това е в унисон с настоящото медийно омаскаряване на католицизма (превърнал се в свърталище на педофили).

# 25 016
  • Мнения: 9 152

Eleonora_27
, да, точно така, Откровението на Йоан. Но препъни камъка е как се тълкува. Кой и как.
Това е въпрос с много неизвестни.

michelle_ma_bell
за Ванга се казва, че е била обсебена, или че е избрала пътя на злото, сатаниски връзки и подобно. Истински православните я разобличават.
А описанието на антихриста е дадено от православните старци. Бях чела, че ще бъде роден от майка- блудница и ще има нокти, подобни на животно, затова ще носи ръкавици, за да ги крие. Иначе, ще е много чаровен, омайващ. Умен, интелигентен, ще може да прави чудеса. Когато е на 12 г. възраст ще се разхожда с майка си в някакъв парк и тогава сатаната ще влезе в него.

# 25 017
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

ПП.Не се включвам в дискусията с библейска тематика-но знам още Ванга беше предупредила че Антихристът е на земята и ще го познаете по аленият белег.Сами ще се сетите за кого иде реч.

Принципно много бързо загрявам, но днес явно не ми е ден Sad

# 25 018
  • Мнения: 5 500

ПП.Не се включвам в дискусията с библейска тематика-но знам още Ванга беше предупредила че Антихристът е на земята и ще го познаете по аленият белег.Сами ще се сетите за кого иде реч.

Принципно много бързо загрявам, но днес явно не ми е ден Sad
Никога не би познала. Imp
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0% … D1%87%D0%BE%D0%B2

# 25 019
  • Мнения: 60
Здравей, Катерица,
Скрит текст:
вярно е, че тези неща са се случвали и ще продължат да се случват до края на времето, но все пак не знам дали е имало време, в което толкова много лъжепророци са заблуждавали хората..знаеш ли колко много хора се представят за Христос, колко много хора се предствят за пророци (или гадатели, или контактьори с извънземен разум и т.н, мисли, че схвана идеята).
Мисля че дори и тези неща да са съществували в миналото, не са били толова много..
Да претърпиш до край означава да не се отричаш от Иисус Христос (например помаците са приели исляма за да запазят земния си живот, т.е. оказали са се от Христа). Това че дедите ти и Левски са дали кръвта си няма връзка само по себе си..тук се разглежда духовната страна..ако са запазили вярата си в Христос и са изпълнявали заповедите Му до смърта си, тогава може да предполажим, че са претърпели до край..
Защо да нямаш доверие на никого? Изобщо не се има това предвид в цитатите. Трябва да се пазиш, да не те заблуди някой с лъжливо учение..за да можеш да се пазиш трябва да си запозната с учението на Православната Църква и така, когато някой дойде и ти каже примерно аз знам истината, ела да ти я кажа, тя е само за избрано малцинство и е скрита от другите (характерно за окултизма), ти ще можеш да разбереш, че те лъжат (защото Истината не е скрита за избрано малцинство). Така се пазиш, а не като не с доверяваш на хора.
Беззаконието ще се умножи - ами кой е законът - 10те Божи заповеди..значи кое е беззаконието..

Вярно е, че  Ванга не се приема от православната църква за пророчица. Дънов също между другото не се приема за учител (той се е представял за Бог Отец). Който иска може да прочете за Ванга:
http://www.pravoslavieto.com/inoverie/vanga/index.htm

За тълкуването на "Откровението на Иоан" има различни книги от православни отци и свещеници.

Благодаря, Синергон 2... глобално правителство, глобална единна религия..Наскоро имаше православен събор в Крит (Слава Богу българската църква, както и грузинската, руската и антиохийската не участваха)..там са се подписвали едни документи и общо взето май върви към признаването на католиците и протестантите за църква. Православната църква ги приема за еретици, не християни. Това е една крачка към обединяването първо на православни с еретици и втората крачка се смята, че ще е обединяването на всички религии.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 23:12 от strawberry_

Общи условия

Активация на акаунт