Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 087 606
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 28 605
  • Мнения: 63
На мен ми е обидно че за англичани и пр. сме по-долу от арабите. Защо не пишат така за тях като за нас в Дейли мейл? Бива ли аз да съм тинейджър в приемно семейство 2006-та на езикова ваканция и да ми казват, че ги е страх, че ще им вземем работата от следващата година? Сега мълчат. Ксенофобията на Западна и Северна Европа е към Източна Европа.

# 28 606
  • Мнения: X
да ми казват, че ги е страх, че ще им вземем работата от следващата година?
Бива. И страхът им е основателен.

# 28 607
  • Мнения: 63
Тези професии, които повечето ни имигранти там работят обаче никой бял англичанин не би ги работил. Страхът им от нас е необоснователен. А останалите с по-така професии се броят на пръстите. Затова пък арабите не са от най-работливите, право на социалки.

# 28 608
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Там където държат да са вписани и двамата родители и е узаконено да имат деца еднополови двойки, няма какво друго да се напише. Родител1 и родител 2 не означава първи и втори родител, а просто двама родители. Аз не виждам никаква конспирация и връзка с мигрантството.
Вече и децата знаят, че миграцията е само част от плана за ликвидиране на бялата раса. Другата част е да превърнат белите хора в травестити, джендъри, педали, лесбийки и т.н. за да спрат да се възпроизвеждат. То вече не остана нормален музикален клип. Всичко направено в западна Европа е или с негри и араби, или с обратни, а често и с двете. На рекламите на повечето модни бутици са изтипосали негри и негърки, а ме съмнява, че в Европа клиентите на Версаче например са основно негри.
Ахааа, ПЛАНЪТ. Блестяща логика.
Но не съм почитател на такива планове, нито вярвам, че мигрантите допринасят или са част от този план.
Под вола теле е това и не какво следва, а какво някой си е нагласил, че да му пасне на конспиративната теория.

# 28 609
  • Мнения: X
Ясно в какво не вярваш. А в какво вярваш? По темата, имам предвид.

# 28 610
  • Мнения: X
Там където държат да са вписани и двамата родители и е узаконено да имат деца еднополови двойки, няма какво друго да се напише. Родител1 и родител 2 не означава първи и втори родител, а просто двама родители. Аз не виждам никаква конспирация и връзка с мигрантството.
Вече и децата знаят, че миграцията е само част от плана за ликвидиране на бялата раса. Другата част е да превърнат белите хора в травестити, джендъри, педали, лесбийки и т.н. за да спрат да се възпроизвеждат. То вече не остана нормален музикален клип. Всичко направено в западна Европа е или с негри и араби, или с обратни, а често и с двете. На рекламите на повечето модни бутици са изтипосали негри и негърки, а ме съмнява, че в Европа клиентите на Версаче например са основно негри.
Ахааа, ПЛАНЪТ. Блестяща логика.
Но не съм почитател на такива планове, нито вярвам, че мигрантите допринасят или са част от този план.
Под вола теле е това и не какво следва, а какво някой си е нагласил, че да му пасне на конспиративната теория.
Човек е хубаво да се учи от по-знаещите. Но и да няма желание е достатъчно да ходи всяка година за по няколко месеца в годината, в някоя страна от западна Европа за да види с очите си какво се случва.

# 28 611
  • Мнения: 10 081
Арести в Торино на  престъпна група, занимаваща се с трафик на мигранти.
Освен, че ги трансферирали  по автобуси, влакове и леки автомобили с фалшиви паспорти,  след пристигане
до желаната дестинация (Франция, Германия и Австрия), си вземали обратно документите да ги ползват повторно.
Дали е възможно? Чудя се?
http://free-bg.net/index.php/2018-10-31-12-06-08/3512-%D0%BE%D0% … D0%BB%D0%B8%D1%8F

# 28 612
  • Мнения: 14 716
Как сте родители?Вкъщи решихте ли кой ще бъде първи и кой втори номер? Mr. GreenСподелям мнението на ловчанлийският митрополит,че майка и баща са свещенни думи.Аз пък с моят късмет вчера пак срещнах на улицата ''шествието'' на различните.Не знам защо им разрешават в 15ч. в събота да врещят из центъра?!Два почивни дни има и да не може да си полегнат хората на спокойствие.Не мога да не им призная,че т.г. се представиха по-мащабно.Бяха поне 50 бройки.Минувачите се втрещиха от крясъците и някои наистина казаха на спътниците си:''Хайде да бягаме!''.Лозунгите бяха:Палестина Shocked(що?!), Без нацисти по улиците,Не на фашизма и пр.дежурни фрази.Бабата до мен попита къде на улицата има нацисти? JoyПет същества ни мАж,ни женА,развяваха знамето с дъгата.Шествие тюрлю гювеч.Бабата ни каза,че руснаците плащат целият фарс.Казахме,че по-скоро е ЕС,но тя се разсърди и повтори,че са руснаците и се фръцна. Crossing ArmsНО,врагът не спи!Адела Пеева ли беше онова женище дето направи филм ''Да живее България'' за националистите.Още не съм го гледала.Как да отделя от скъпоценното си време да видя и тази лъжлива пропаганда?След като мин.седмица го показа на студенти в СУ,сега ходи по у-щата и го показва на гимназистите. Money

# 28 613
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Бабата до мен попита къде на улицата има нацисти? Joy

Joy Joy Joy

# 28 614
  • Мнения: 14 716
Бабата до мен попита къде на улицата има нацисти? Joy

Joy Joy Joy
Жената наистина беше много сериозна!Ако я беше видяла нямаше да се заливаш от смях.

# 28 615
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Вкъщи решихте ли кой ще бъде първи и кой втори номер?

Внимавайте ... да не се изпуснете, че кравата е майката на теленцето, овцата - майката на агънцето, а козата - майката на козленцето!

Показвайте книжките на детето и обяснявайте за родител 1 и родител 2. Може и настойник да ползвате, за да не вземе детето нещо да се обърка.

# 28 616
  • Мнения: X
Силвър, да не би това да е бил Анти-Луковият марш?
По телевизията го изкараха едва ли не мащабна интернационална акция против фашизма.

# 28 617
  • София
  • Мнения: 3 882
Луков марш (пишат го като една дума) се провежда винаги в събота вечерта, затова анти Луковия марш го правят по-рано през деня, за да не се засекат.

# 28 618
  • Мнения: X
.Лозунгите бяха:Палестина Shocked(що?!)

Защото антифашистко шествие било в знак на протест срещу поредния „Луков марш“, който формално се провежда в чест на ген. Христо Луков – лидер на пронацистката и антисемитска организация Съюз на българските национални легиони.

тук снимки и инфо, виждат се плакати на Антифа София
http://baricada.org/2019/02/16/antifashisti-anti-lukov-marsh/

# 28 619
  • Мнения: 14 716
Точно той беше.Не съм гледала тв,бяхме на купон,но не се учудвам.Как да не покажат интерналионалната мащабна проява?Все пак един мъж крещя:Палестина!Даже още не съм гледала видеа от Луков марш.Обикновено ходим,но втора година пропускаме.Ще видя има ли нещо в мрежата(трият ги) и ще попитаме възрастен приятел,който ходи всяка година и се обади,и тази да сме заедно.Човека е над 60годишен,но в добра спортна форма.За Луков марш наистина всяка година има интернационално участие.Преди 6-7г.имаше и ОТ Палестина. smile3534

Общи условия

Активация на акаунт