Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 333
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 29 520
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Аргументи, защо Странджа бива жертвана- нямам (разбира се, извън разни пари, отиващи някъде), но не вярвам в съвпадения. Да си припомним едно изказване на меркел, касаещо Балканите и възможността от избухването на война. Радикализирането на нашите роми не е фантасмагория. Наливането на пари в джамии- също. Няколкото "грешки", приобщаващи части от България към Турската "империя"- също не е фантасмагория.
Тук разглежданата тема, често беше оплювана като "фантасмагория", но реалността, няколко години по- късно, показа, че фантазията ни е била бедна

Темата не е фантасмагория. Но това със Странджа е доста ... далеч от десятката.

Няма абсолютно никакъв смисъл да заселваш някаква си планина с мигранти. Мигрантите отиват в големите градове. Строят се религиозни храмове и се преобразяват цели квартали. Това е целият механизъм на процеса, а не заселване на райони, които са далеч от сърцето на Европа. На Европа сърцето е целта, а не някаква си забутана периферия.

# 29 521
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
+1 за коментара на molive!
Аз също не вярвам в съвпадения, нито пък на обяснения как ги правели, щото можело да се наложи да се ползват някой ден, в необозримото бъдеще. С тоя ненормалник Ердоган, с ненормалника Местан, да не забравяме, че в Югоизточна България има компактни маси турско население, плюс турчеещите се цигани, тези центрове, пълни с върнати мигранти, изповядващи ислям, хич не ми харесва. Никакви фантасмагории няма, всичко е навързано, нещата на Балканите само ще се влошават и всичко това  е част точно от това влошаване. И не на последно място Странджа е едно  от свещените места като енергия в България  и да я пълнят с примати, въобще не ми е приемливо!

# 29 522
  • Мнения: 7 856
Интересно предаване по телевизията. Особено казаното от Алекс Алексиев. Ето линк:
https://www.bgonair.bg/vidimo-i-nevidimo/2019-03-21/shok-i-uzhas

# 29 523
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Никакви фантасмагории няма, всичко е навързано, нещата на Балканите само ще се влошават и всичко това  е част точно от това влошаване.

Grinning Grinning Grinning

Е ти тогава трябва да видиш в Западна Европа как е. Ако нещата на Балканите се влошават, тогава не знам, с какъв точно глагол трябва да се опише онова, което се случва в ЗЕ.

Притрябвало им е на някакви мигранти да седят в България.

# 29 524
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Главната цел на мигрантите е ЗЕ.Отдавна там е пълно с какви ли не.И ЗЕ не е това,което беше преди 10 години точно заради мигрантите.
И да останат някои в България,те ще са минимален брой.

# 29 525
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Никакви фантасмагории няма, всичко е навързано, нещата на Балканите само ще се влошават и всичко това  е част точно от това влошаване.

Grinning Grinning Grinning

Е ти тогава трябва да видиш в Западна Европа как е. Ако нещата на Балканите се влошават, тогава не знам, с какъв точно глагол трябва да се опише онова, което се случва в ЗЕ.

Притрябвало им е на някакви мигранти да седят в България.

Явно няма как да видиш нещата в по-обща картинка, защото няма нищо на парче, макар и да изглежда така. ЗЕ - Западна Европа ли трябва да означава, тези тийнейджърски абревиатури нещо...Интересно какви метаморфози си преминала, защото постовете ти наистина нямат  нищо общо с тези в началото, нито пък начина ти на изразяване при писане, впечатлена съм!

# 29 526
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Интересно какви метаморфози си преминала, защото постовете ти наистина нямат  нищо общо с тези в началото, нито пък начина ти на изразяване при писане, впечатлена съм!
Твоята цел е да повтаряме до втръсване едно и също в продължение на години ли?

Докога?

Погледнете фактите в очите - ЗЕ е основна цел на миграцията. Това е очевидно.

Колко е хубаво, че на тебе ти се отдава да видиш общата картинка. И как изглежда тази обща картинка? По какъв начин заселването на планината Странджа с мигранти се връзва в тази обща картинка?

Да вземем да прегледаме и останалите планини и гори, дали случайно не са ги дали на мигрантите.

# 29 527
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Ако беше чела темата от началото й, щеше да ти е ясна целта ми, защото казаното от мен подкрепя едно и също по един и същ начин. Ще ти подминавам постовете, защото съм убедена, че нямаш нищо общо с пишещата под този ник в тази тема.

# 29 528
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ако беше чела темата от началото й, щеше да ти е ясна целта ми, защото казаното от мен подкрепя едно и също по един и същ начин. Ще ти подминавам постовете, защото съм убедена, че нямаш нищо общо с пишещата под този ник в тази тема.

You are very welcome to do so!

# 29 529
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Мигрантите тръгнаха към Европа.Меркел ги покани.
Целта им е да се установят в някоя богата държава,където да ги хрантутят.
Мигрантите в Харманли например се бяха разбунтували,защото ги затвориха в центъра и не ги пускаха да продължат пътя си.
Май центъра остана празен вече.
Те минават от тук,но не желаят да останат.Нито в България,нито в Сърбия,нито в Румъния. И в Турция не им харесва.
Искат да отидат в Германия,Австрия,Франция,скандинавските страни...Там вече е пълно с мигранти.
Всеки ден четем за безобразията им.
А колко ли са успели да минат нелегално от тук?

# 29 530
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Аз доколкото мярнах тук-там като информация тези центрове  в Елхово, Малко Търново  ще бъдат за върнати от Германия мигранти поради някакви си причини. Не мисля, че Меркел се  е отказала от това да ги натирва тук в някакъв момент. За другите, част от т.нар. миграционен натиск, си е отделна работа. Ясно е, че в по-голямата си част те ще да са пряко желанията си вкарани там, когото хванат, де.

# 29 531
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз доколкото мярнах тук-там като информация тези центрове  в Елхово, Малко Търново  ще бъдат за върнати от Германия мигранти ...

И те седят в Елхово и Малко Търново Joy Joy Joy ... ако някой успее да върне някого, разбира се! Не виждам симптоми за такива усилия.

# 29 532
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Да,вероятно ще върнат някаква малка част от мигрантите тук.
Обаче те ще избягат при първа възможност,което никак няма да е трудно.
Тези хора не бягат от войната,те търсят охолен и лек живот.
При война се бяга в първата сигурна държава.Това е Турция.Ама не им харесва там,защото пари няма и никой няма да им търпи безобразията.

# 29 533
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да,вероятно ще върнат някаква малка част от мигрантите тук.
Обаче те ще избягат при първа възможност,което никак няма да е трудно.
Тези хора не бягат от войната,те търсят охолен и лек живот.
При война се бяга в първата сигурна държава.Това е Турция.Ама не им харесва там,защото пари няма и никой няма да им търпи безобразията.


В България са регистрирани има-няма 60 000 бежанци. Ако върнат и 600 от тях, пак ще е много. След около седмица 598 ще изчезнат безследно. Същото се случи в Полша.

# 29 534
  • Мнения: 84
Западналоевропейките уж феминистки ма не им стигат перлите дето мутти им докара ми ходят и на място да ги търсят 😅

https://pochivka.blitz.bg/plaj/gambiya-rayat-za-razgonenite-evropeyski-babi

Общи условия

Активация на акаунт