Land rover Freelander 2003

  • 1 193
  • 4
  •   1
Отговори
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Нищо не ми говори, не намирам и кой знае колко мнения по автофорумите. Обаче на външен вид и цвят е перфектната за мен.  Heart Eyes
Дизел -2.0.  Лошото е, че я открих в автокъща, нерегистрирана и ..дори на елементарен преглед не мога да я закарам.

Ако някой кара такава, моля за мнение, кое е най-лошото, което да очаквам....в пари.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 582
ММ каза, че дизеловият двигател е на Пежо и е хубав. Но Ровърите са скъпи за поддръжка и не се знае какви "малки изненади" крие кола от 2003. Така че зависи от цената. Помисли примерно за още 1-2 хил за поправки.
Някои автокъщи предлагат регистрация, но пък я включват в цената.
Поне наоколо не може ли да се изкара?
А, как е интериора? Има ли нещо скъсано, счупено? От моя скромен опит мога да кажа, че ако има нещо там, то има и под капака.

# 2
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ММ каза, че дизеловият двигател е на Пежо и е хубав. Но Ровърите са скъпи за поддръжка и не се знае какви "малки изненади" крие кола от 2003. Така че зависи от цената. Помисли примерно за още 1-2 хил за поправки.
Някои автокъщи предлагат регистрация, но пък я включват в цената.
Поне наоколо не може ли да се изкара?
А, как е интериора? Има ли нещо скъсано, счупено? От моя скромен опит мога да кажа, че ако има нещо там, то има и под капака.

Там е проблема - не може да се изкара. На главен път е и....абсурд без рег. Интериора е перфектен, както и външния вид - гуми, боя, а бе кукличка.  Цената обаче е ниска - 7000 и това ме притеснява и навежда на мисълта, че нещо не е наред.  Оф, угодия няма - като е скъпа  - не става, като е евтина, защо пък е евтина.... ooooh! Ще я мисля. Най-много да покарам друга такава поне возията да видя дали не е дървена. newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 38 582
Според мен пък цената е висока, все пак това е кола 2003 година.

# 4
  • Мнения: 206
ММ каза, че дизеловият двигател е на Пежо и е хубав. Но Ровърите са скъпи за поддръжка и не се знае какви "малки изненади" крие кола от 2003. Така че зависи от цената. Помисли примерно за още 1-2 хил за поправки.
Някои автокъщи предлагат регистрация, но пък я включват в цената.
Поне наоколо не може ли да се изкара?
А, как е интериора? Има ли нещо скъсано, счупено? От моя скромен опит мога да кажа, че ако има нещо там, то има и под капака.

Там е проблема - не може да се изкара. На главен път е и....абсурд без рег. Интериора е перфектен, както и външния вид - гуми, боя, а бе кукличка.  Цената обаче е ниска - 7000 и това ме притеснява и навежда на мисълта, че нещо не е наред.  Оф, угодия няма - като е скъпа  - не става, като е евтина, защо пък е евтина.... ooooh! Ще я мисля. Най-много да покарам друга такава поне возията да видя дали не е дървена. newsm78


Скъпа поддръжка, много скъпа за стара кола! Много майстори и не могат да ги правят като хората. Има електроника, която минава само през сервиза. Ако е автоматик, скоростите ако гръмнат е около 3-4 хил. лв, ако не е автомат, съединителят предполагам е за смяна рано или късно. Не бих купил. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт