КГБ = Клуб на Готините Баби - 173.

  • 54 143
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 374
Честит рожден ден на госпожица Ради! Да расте здрава, прекрасна, умна и добричка!
Фло,
Скрит текст:
бях по заместване само 2 дни. Иначе постоянно си имам ученици в домашната занималня.

Успешна работа и голяма заплата на щерката на Мамси!


Боряна, стягай сурвачката!
И паричката за сурвакането.
Виждам, че вече  пращате и получавате  подаръчета. В сряда и моето  ще замине  към  другарчето ми.

Лека нощ, приятелки!

# 661
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фло , качамака беше супер. Peace
Значиии готвач ме е признал и аз го правя на сбирките ни.  Blush
Да се пУФаля.  Joy
А виж на топличко к'ви китки имаме целогодишно?!  Laughing
Оня ден градинаря оряза китките в градината , зазимявал ги.  Crazy
Викам ква зима , бе брат , розите цъфтят , ма като всяка година зазими всичко.  Laughing
Айде да пуфна един фас и да гътам баката.  Joy
Лека!  Hug

# 662
  • Мнения: 18 780
ХМ ,ся  качамак да почвам,прияде ми се среднощно,като не мога да заспя още....Жабке ,я  прати по Еконт  една паница.

# 663
  • София
  • Мнения: 8 449
БОРЯНЧИЦЕ, остави я Жабката да спи. Виж, че е гътнала баката. И тия от ЕКОНТ вече спят. Само ние с теб се коколим по нощите, сякаш сме се овампирили. Ето ти една паница, че и айрян ти направих. Хайде да ти е сладко. Днес докато изпратя подаръчетата половин час мина. Новичка беше служителката, а може и влюбена да беше, та всяко нещо по два пъти го правихме, ама накрая каза: Хайде готово. Не знам колко се е сготвило, ама дано достигне до адресатите... Как ме подкукуросваш с тоя качамак, ама ще проявя воля и няма да бъркам по нощите Mr. Green Преди много години една вечер в полунощ пържих палачинки. Луда работа. Колко други неща съм могла да правя по това време, а аз какво? Палачинки правя. Joy
Чакай да не забравя качамака.


# 664
  • Мнения: 18 780
 JoyМерси....поне да плетях като теб ,нищо не ми се ще  ...оправдавах се с лампата ,сега е  у ред  поне тя,яз не съм още...Обаче   сме на една вълна ,за бухтички си мислех и  за малко да отида да си направя.Не  че не съм наготвила и  сигурно ще е за кучетата пак. Искам все нещо друго.Чудя  се  как не съм си сменила мъжа поне   сто пъти,като налитам все на друго.
Яде се като се работи ,ама и като се преработиш не ти се яде.Е ,ся  поне с качамак ме нахрани...

# 665
  • Мнения: 1 082

   ДОБРО УТРО И ПРЕКРАСЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ ДРУЖКИ!!!БЯХ ПО СОФИЯ-МНОГО РАЗОЧАРОВАНИЯ МИ СЕ СЪБРАХА ...НО ТОВА ДА Е.ИНАЧЕ ЕЖЕДНЕВИЕ-НИЩО ИНТЕРЕСНО И ЗА ТОВА НЕ ПИША.

ПО ЦВЕТЕ ЗА ВСИЧКИ ИМАЩИ ПОВОД ЗА ПРАЗНУВАНЕ!!!

Последна редакция: вт, 13 дек 2016, 07:28 от дидимити

# 666
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 325
 
 Добро утро и от мен!
Много сте изписали, но успях да ви прочета. Въпросът е колко съм запомнила! Но най-важното:

  Честит рожден ден на Радичка! \на патерица \ Нека е много щастлива и да разпръсква щастие около себе си!

 Аз днес мисля да изпратя подаръка си, но ще е по пощата, че Еконта са го преместили на другия край на града - все ще пристигне!

 За котето - вчера сутринта Анжелка го взе със себе си като отиваше на у-ще, пуснала го е на вън. Така решихме проблема. Иначе съм гледала котки 4 пъти, но ги вземахме съвсем малки и бързо се научаваха. В интерес на истината никога не съм имала агресивна котка. Хем първата и третата бяха големи. Първата имаше дядо от дивите горски котки и като се изправеше слагаше лапи на масата, без да се качва. Любимото й ядене беше кисели краставички и сварено яйце Joy Докато чукна с буркана, или яйцето и тя се изправяше и чакаше. Беше по гладните Жан виденови години и срещу една Коледа изчезна, а на първия етаж копанарите имаха гости. С колко ли ориз я напълниха Joy Третата беше ангорка с опашка като на катерица. По-послушно, мило и умно животно не съм виждала! Но един март по котешките сватби я блъсна кола. Плакахме за нея всички. Последната беше на Мима, съответно остана на Анжела. Е, тя ми разказа играта! Събаряла ми е корнизите с пердетата барабар и спеше отгоре на секцията. Сама си отваряше вратичките на горните шкафове и се вреше из дрехите. Една сутрин майка отворила вратата на комшийка и тя се измъкнала на вън. Повече не я видяхме. Майка много страдаше за нея и през ден ходеше да я търси, а аз се молех да не я намери! А тя като че ли в дън земя потъна! И слава Богу! Изчаках няколко дена \ заради майка \ и изхвърлих котешката тоалетна, панички, хрупки... Малеее, що нещо написах за едни котки!

За възрастта и "изкукването" не знам защо го свързах със срещата ни в събота. Говорихме за това кой как се чувства на 60. И единият от наборите възкликна: Какви 60, бе! Аз само като ми споменат, че вече съм на 60 и се стресирам!  Joy Едно време 40 ни се виждаха много, пък то и 60 не били много!
 Та така! Ставам да се облека, че ЛА да не ме свари по нощница!

# 667
  • Мнения: 1 334
ДОБРО УТРО !


Здраве,мир,спокойствие-не е много,но е всичко.

"Най- прекрасното състояние на духа е в радостното очакване, в предчувствието за щастие."

Продавач на надежда

Ако можех да имам едно
магазинче със две полички ,
бих продавал ... познайте какво ?
- Надежда ! Надежда за всички .
"Купете ! С отстъпка за вас !
Всеки трябва надежда да има ! "
И на всеки бих давал аз ,
колкото трябва за трима.
А на тоз , който няма пари
и само отвънка поглежда ,
бих му дал, без да плаща дори,
всичката своя надежда.
Джани Родари



Честит рожден ден на бабината Радичка-сладичка ! Да е здравичка! Да е умна! Да е чаровна , усмихната и късметлийка! Да е прекрасна!



Ще постоя да 10ч в офиса и си давам свободен ден – отивам на Панаира на книгата

Борянче , много се радвам за коледните ти бабини вълнения

 Маринче , сладките  и аз  не съм ги слепила и  оцветила .

По разни съображения , почти технологични , моето подаръче до другарче ще го пратя (или занеса) в началото на другата седмица.

Ама аз не съм рисувала от училище  Embarassed(едно е мерак , друго е възможност). По аналогичен начин съм и пианистка. Embarassed Embarassed Embarassed Скоро “заплашвах ”ММ , че ще се разсвиря .Пианото бе за дъщерята , но преди години го изостави у нас. Аз съм свирила на акордеон и “чаткам”по клавишите . Май скоро ще подплаша комшиите ??? Embarassed Heart Eyes

Докато ви изчета стана ден. Май и мен ме подкукоросахте за качамак

# 668
  • Мнения: 1 563
Добро утро момичета ! Hug
Гледам ,че е имало дежурства през нощта . Аз също бях ,но си дооправях къщата , украсих ,, чистене ,баня ,къпах се  и накрая седнах да ви погледна в 1 часа ,но докато ви изчета и задрямах. Мислех да пиша  ,но не стана.Сега ставам и ми е приятно ,Коледно ми е вече ,лампичките свсетят във всяка стая, а навън зимен  вятър духа  .Много обичам сутрин като стана ,всичко да е в ред и да се размотавам по пижама ,спокойно да си пия кафето  Laughing
Снощи съседчето звъни ,излизам ,сложил една голяма елха на площадката на етажа и вика  "давай излишни елхови играчки ". Украсихме я ,гледам сложил коледни постелки пред вратите ни ,от Джъмбо ги купил ,сложих и Коледната украса на входната врата.


Честит рожден ден на Радичка -сладичка ! Пожелавам  й да има най-щастливото детство ! Да е здрава,красива  и да радва всички ! newsm59 bigdance2 Tada bdbaloni baloni happy bd


Ихичка , вчера като беше писала за Английският сладкиш ,че не ви е допаднал много , притесних се.На следобедното кафе   отрязах по едно парченце  от нашият да го опитаме ,че да не се изложа. Успокоих се , на нас пък определено ни хареса.Мисля ,че и децата  ще го одобрят. Различни вкусове  Grinning
Кремче , честито ти шалче ! Със здраве да си го носиш!
Мисля,че вече разбрахте , моето другарче , от което получих подаръка е Мери .Благодаря  още веднъж! Hug
Моят подарък днес ще отлети към моето другарче с Еконт. Simple Smile

Дидимити какво се случва с теб мила ? Хайде оставяй негативите зад гърба ти ! Прегръдки от мен !

Прегръщам ви всички ,пожелавам ви един хубав ,спорен ден !  Hug Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Kissing Heart Kissing Heart lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart

# 669
  • Мнения: 2 021
Добро утрооо!
Почти си изпих кафето.
При нас вали сняг.Радвам му се,макар че духа вятэр и е студенко.
Успяха да ме ядосат рано сутринта.
Снощи оставих колета на щерките да го пратят по еконт.
Звъни ми голямата щерка и ме пита за телефон на получателя.
Какъв телефон като пратката е до адрес, а не до офис,че да пращат смс,за известят че има нещо за получаване?
Ами ако не се намери получателя в момента казват.
Не оставяли бележка.И как тъй ще ходят няколко пъти?Ще врязат в преразход!
Навях ги по телефона и поръчах на щерката да прати по пощата.
А уж да улеснение е този достовчик!
Пфуу-като всичко останало в Бг.
А -току що ми звънна щерката и и казали,че се таксувало допълнително повторното им ходене.
Нямам думи.

Така.Оплаках се.
Ставам.Имам няколко купа пране да прибиране.Да сготвя нещичко.Прахосмукачка и т.н
Сругинаж Mr. GreenПо Танчето.

Роска-честито ти таблетче Hug
Ихичка -и аз не обичам да пиша от таблета.За това си купих допълнителна кравиатура и все едно си имам малък лаптоп :Удобно е.
Препоръчвам и на Роси Hug
 Ставаааам

# 670
  • Мнения: 1 334
Луси,??твоят май е друг "английски" сладкиш Нашият трябваше повече от месец /някои го правят още през август/ всеки ден да се напоява с качествен алкохол. Накрая ни стоеше сиропиран...

Гъбче, като купих таблета , веднага взех и клавиатура , но голяма разлика не видях /не мога да слагам картинки  Heart Eyes Heart Eyes/ Ще опитам пак.

Току -що се върнах от Панаира на книгата и съм в поза "полегнала е Тодора" Този път беше по-спокойно , нямаше блъсканица. Понакупих 10-тина книги /сега ще ги разглеждам на спокойствие/ и лично за мен  Heart Eyesедна книжка за оцветяване на витражи /върху паус -прозрачна хартия/ Абе хванала ме е щръклицата да творя Heart Eyes , но засега само на думи - още няма дела

# 671
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден!  bouquet
Да рапортувам , че и моят подарък днес го изпратих.  Peace
Взех код и ще го проследявам къде се движи.  Laughing
Пуснала съм го да се предаде на ръка.  Peace
Ако не бъде намерено другарчето ми , ще му пуснат покана от пощата да отиде
да си го вземе.  Grinning

# 672
  • Мнения: 59
                                 Добър вечер!
            Появих се и  на патерици да пожелая на Радинка ,щастливо детство, да расте с много здраве,смях и игри,да радва всички  !!!!!
                      Спокойна вечер!!!!

# 673
  • Мнения: 7 471
              Привет,момичета и аз да се наредя след Дая! Laughing

Честит рожден ден на Радичка!Да е жива и здрава,да расте умна и красива,много обичана и щастлива!

              Фло,заради живия подарък изпуснах ......ама ще наваксам.Все ще се получи и няма повече да се ядосвам за пропуска !
              Подаръкът в момента се разхожда из хола,а иначе си спи в клетка до камината на топличко.Като порасне ще го паркирам на терасата.Там ще направим къщичка и ще си се разхожда като "свободна кокошка"  Laughing Няма да го затваряме,но сега е още мъничко пухче събиращо се в шепа.Много е общителен и умен и вече е понаучил къде и какво.Като ми чуе гласа и веднага идва за храничка като се изправя на задните лапички.
             Ставам,че ще трябва да нахраня и другите домашни любимци! Laughing

# 674
  • Мнения: 641
 Hug Мери, на лапт. не мога да качвам снимки от телефона ( трябва да ми се качи програма), затова ще сложа снимка във фейса...
Гъбче, аз на ММ му напомням да ми помага, затова и скуба с клещи перата на пуйката... Laughing Laughing
Жабче, качамак само баща ми правеше, децата и ММ не го обичат,като ви чета ми се иска да си го направя.
Борянка,сутрин често отивам на работа със закуска и айрянче и днес една колежка ми каза, че ако хапвала, като мен, щяла да качи 10кг. аз й казах,че сигурно ще кача повече килограми... Twisted Evil Twisted Evil
Всяка сутрин ММ прави плодове на нутрибулета и по-късно ми се <остъргва> стомаха от глад.
Янче, животинката си иска грижи.Кучето е любообвилно, ама си иска разходка.
Иха, не заплашвай, ами си започни да свириш!... Hug
Луси,приятно Коледно настроение!
 bouquet bouquetПриятна вечер!

Общи условия

Активация на акаунт