*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 73 348
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
Здравейте! Знаете ли къде във Велико Търново правят коледни фотосесии? Благодаря ви!

# 16
# 17
  • Мнения: 331
Благодаря!

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
До Англия съм изпращам с български пощи и с uktobg. Нямам спомен да има разлики в цените или в срока за доставка. За Испания също български пощи.
За пратка около 150 грама, препоръчано, цената е около 9 лева, стига за 7-10 дни.
И винаги е интересно като ползваш Български пощи Simple Smile Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 705
Ще има ли ледена пързалка?

# 20
  • Мнения: 466
Момичета, може да ми се смеете, ама ще питам, надеждата ми е във вас! От известно време съм се сетила за едни млечни напитки Uncle Charly, много ги харесвах преди. Купувах ги от CBA, вече не ги продават там.Гледах в Била, в разни по-малки магазини, ходих и до Метро, нооо и там греда. Не се сещам къде още да проверя, затова се обръщам към вас - ако видите или знаете къде ги има, казвайте, ще съм много доволна:)

# 21
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Може да са ги спрели от производство.Провери ли в Стивито на Триъгърника?

# 22
  • Мнения: 298
Момичета, може да ми се смеете, ама ще питам, надеждата ми е във вас! От известно време съм се сетила за едни млечни напитки Uncle Charly, много ги харесвах преди. Купувах ги от CBA, вече не ги продават там.Гледах в Била, в разни по-малки магазини, ходих и до Метро, нооо и там греда. Не се сещам къде още да проверя, затова се обръщам към вас - ако видите или знаете къде ги има, казвайте, ще съм много доволна:)
Защо не си ги поръчаш по интернет. Те са на кашони, като в 1 кашон са 12 броя. Иначе официален дистрибутор (според тяхна информация) за Търново е ЕКОПЛОД. Смятам, че можеш да провериш при тях.
http://www.unclecharly.bg/distributors/13

# 23
  • Мнения: 466
В Стивито не съм, ще отскоча, ако не - наистина мога да поръчам по нета. nadi4ka91, покрай Екоплод минавам всеки ден, така че ще се провери. Много сте мили, благодаря ви!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 117
 Здравейте! Можете ли да ми препоръчате лекар за очен преглед на дете на 1,7 години, който има добра апаратура?

 bouquet

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте  Hug

Относно яслите - Пипи беше в "Слънце". На госпожите по навик им казвахме лели, но наистина са си медицински сестри.

Имам и две въпросчета:
1. Къде в града могат читаво да ми сменят цип на зимно яке?
2. Метро пак са пуснали оферти 2 за 1: http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/vzemi-2-plati- … shcha-24-1/page/1 Някой дали не иска да се комбинираме за ютиите?

# 26
  • Мнения: 466
Аз идвам само да ви споделя, че в петък ще има намаления в Мола, все някой може да отскочи за някоя придобивка:)

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
1. Къде в града могат читаво да ми сменят цип на зимно яке?
Шивашко ателие Лариса на Габровски - във входа на Райфайзен банк. Занимава се само с репаратури. Перфектна е!

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
1. Къде в града могат читаво да ми сменят цип на зимно яке?
Шивашко ателие Лариса на Габровски - във входа на Райфайзен банк. Занимава се само с репаратури. Перфектна е!

Че и утре точно там съм на зъболекар... Благодаря  Hug

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Мога да мина да попитам вие Миньоните ли искате?

Благодаря, да Миньоните е желанието. Но от бългаските платове съм виждала само тази щампа, а тя не се одобрява. Иска голям принт. Ако ви е удобно, ще съм благодарна да проверите.

В брошурата на JYSK, която ще е валидна от 24.11 - 07.12 - ще има спално бельо с миньоните

Общи условия

Активация на акаунт