*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 73 399
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Вокалното студио, в което пее Пипи започва новия сезон и приема желаещи да се занимават с пеене Simple Smile В момента май най-малка е Пипи, а най-голямата кака е на 16г, има и едно момче, т.е. не е само женски състава.

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, спешно имам нужда от кантар за бебе Simple Smile има ли някоя мама, която може временно да ми услужи или да продава такъв Simple Smile при възможност да ми го заеме бих си платила примерно наем или ще се договорим.

# 707
  • Мнения: 11 568
Мернах сега във фейса, че довечера ще има 3Д шоу на Асеневци, от 21 ч. Някой чувал ли е?

# 708
  • Мнения: 298
Мернах сега във фейса, че довечера ще има 3Д шоу на Асеневци, от 21 ч. Някой чувал ли е?

Мисля, че в неделя е 3Д-то Confused

# 709
  • Мнения: 11 568
Хм, мерси. Ще се разходя днес, а ако няма- утре пак. Peace

# 710
  • Мнения: 356
Днес e, от 20:45 ч. е обявено началото - https://www.facebook.com/events/115199335823733/?fref=ts.

# 711
  • Мнения: 1 864
Днес е имам запазена маса за Лино бар да гледам Grinning

# 712
  • Мнения: 6 555
Момичета, темата наближава своя край.
Нямам възможност сега да изчета темата назад /както правех с предишните/ и да сортирам мнения...та в тази връзка ви предлагам всеки да напише през последните години от кои лекари в града е доволен. Искам да обновя информацията на първа страница за новата тема, защото е важна, а и всеки втори въпрос е в тази насока.
Благодаря предварително на включилите се.Flowers Hibiscus

# 713
  • Мнения: 14 306
Аз ще дам своята препоръка за гинеколог - др. Ерол Максудов - Преглежда в ДКЦ-то на нова болница - 062/643859

# 714
  • Мнения: 1 008
Подкрепям Алечка

# 715
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
За педиатър не на 100%, а на 100 000 препоръчвам доктор Диана Полендакова.
Отгледани две деца благодарение на нея с традиционна медицина без АБ.В редките случаи, когато са изписване е било след антибиограма.Работи на частен прием и със ЗК, но трябва вашия личен лекар да Ви даде направление за педиатър. Peace

За гинеколог аз харесвам много Емилия Рашкова и Веселина Витанова, но съм без проблеми за сега и съм била само на профилактични прегледи.

Ортопед-доктор Антонов, но съм пристрастна BlushГолямата ми дъщеря му е била пациентка Peace

УНГ-доктор Ботев, също съм пристрастна, но като специалист е добър.Пак впечатленията са ми като съм водила голямата ми дъщеря.

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
АГ - д-р Калейнски и д-р Михайлова Simple Smile
Педиатър - Румянка Михайлова

# 717
  • Мнения: 11 568
Офталмолог- д- р Чолаков, поликлиниката.

# 718
  • Мнения: 6 555
За ортопед подкрепям за д-р Антонов. Май за Търново той е най-адекватен.
За офталмолог - може би д-р Шивачева. Аз от Чолаков не съм доволна.
За еднокринолог - д-р Хаджирадева /един път съм посещавала, но останах с впечатление, че е добър специалист/
За пулмолог - д-р Минчева
За УНГ - д-р Пеева /не е личен опит, чувала съм от приятели/
За АГ не мога да се изкажа положително за никой май Confused Все още търся мнения за д-р Михайлова, но за прегледи и консултации, не за следене на бременност.

# 719
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Сега ще кажа за д-р Михайлова.С триста зора се добрах до нея за преглед без час.Излезе в коридора, там ме разпита за какво отивам.Добре че останах последна.Покани ме вътре след малко, претупа ме набързо.Взе ми секрет.Това става в понеделник вечерта.Накара ме на следващия ден да си занеса изследването в Рамус лаборатория.Разбрахме се да се чуем в четвъртък, петък.Така ми каза.Звъня й в четвъртък.Каза, че не може да говори и ще ми върне обаждането.Не го върна.Звъня в петък без успех.Звъннах днес, каза че ще ми върне обсждането.Ами не го върна.Запазих си час чак за 11-и, за да може да изкоментираме какво ще се случва с мен.Аз не мога да чакам толкова време, защото при мен са комплексни нещата.
Да вметна, понеже Сиска ми даде приятелски съвет по-рано за гинеколозите и фризьорите в Плевен.Да, ходила съм и в Плевен на гинеколог при трима.Единия пое единия ми гинекологичен проблем,това е д-р Бързашки, постабилизираме за едно от нещата, с които имам проблеми, но той не работи по здравна каса и не мога да си позволя да ходя всеки  месец.Ходих и при една доцентка, ами жената просто с едно изречение ми сервира направо да си махам матката, защото решение и трайно лечение за проблема ми нямало.Пълни глупости! Та така.... за големите специалисти.Иначе едни от най-добрите гинеколози в Плевен са в Св.Марина, но 80лв само за преглед еднократно не мога да си позволя.
От д-р Чолаков въобще не съм доволна.Не препоръчвам и педиатърката Полендакова.На два пъти предозирва антибиотик на сина ми, като първия път получи страшна алергична реакция и стигна до болница.
За очен препоръчвам Миланова.За ортопед Антонов.За гинеколог в Търново за по-сложни неща никой не става.Абсолютно никой.За обикновен преглед всеки гинеколог го може.Не ходете категорично при гинеколожката Джикова.От зимата съм се заканила да разкажа за нея.Жалба бях пускала, че накрая я наказаха с предупреждение от уволнение.
За хирург препоръчвам д-р Манчев, но не знам дали оперира все още, също и д-р Стойнов.

Общи условия

Активация на акаунт