Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 343

  • 59 110
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 300


Полякините написали: Енгин Акюрек или Бурак Йозчивит? Фахрие Евджен ще отговори на този въпрос скоро. "Цената на пленничеството" или "Черна любов".
...................
Визират това, ако нашият проект се излъчва в сряда, то и сериала на приятеля и Бурак се излъчва в сряда.  


Дали е способна да саботира своя проект  "Цената на пленничеството" за сметка на "мъжовата Кара севда"...  Thinking


   Изобщо не го и допускам  Peace

    В Туитър ли сте  Simple Smile

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 094


В туитър ли сте... Хади, качихме ги на 3 място...

# 47
  • Мнения: 9 300
 Много народ е в очакване  Peace
 

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 094


araselia, фенове от изток до запад участваха. Фенове на Енгин и фенове на Фахрие...

# 49
  • Мнения: 9 300
   Да, аз съм изумена от географията,която видях  #Crazy

   TT Bahrain 🇧🇭🇧🇭
FahriyeEngin EsaretiGeliyor

  

   

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 22:20 от araselia

# 50
  • Мнения: 23 250


Момичета  Two Hearts  мисля, че акцията в ТТ мина добре. Аз пускам туити и ретуити докато не ми излезе надпис, че лимитът ми е свършил. Grinning

# 51
  • Мнения: 20 905


Красиво. Heart Eyes
Цитат
Енгин Акюрек или Бурак Йозчивит? Фахрие Евджен ще отговори на този въпрос скоро. "Цената на пленничеството" или "Черна любов"

Каква ли ще бъде любовта...

Дано не е "черна".

# 52
  • Мнения: 23 250


Момичета утре ще разберем резултатът от акцията в ТТ,
а сега е  време за почивка...
Да сънувате нещо красиво.

В ТТ прелива вече от колажи... всякакви.
Ами хубава и свежа ми е Фахрие... И където и да има снимки с нея - усмивката и е истинска.


# 53
  • Мнения: 20 905


Лека да е. smile3524

# 54
  • Мнения: 3 243

Голяма любов в ТТ към тях.Наистина добре стоят един до друг.
Лека нощ,и сънувайте нещо красиво.

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 23:48 от mari52

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 094


http://flypaparazzi.com/2016/11/17/engin-akyurekin-yeni-dizisi-e … allamaya-basladi/

Flypaparazzi веднага отрази акцията в туитър: Още преди да е започнал с новия сериал "Цената на пленничеството", Енгин Акюрек разтърси социалните медии.
Два месеца преди началото, планираният за излъчване по АТВ сериал "Цената на пленничеството", с Енгин Акюрек и Фахрие Евджен в главните роли и с участието на Сарп Левендоолу, вече започна да разтърсва социалните медии. Повече от три часа и над 50 000 туита, с етикет "FahriyeEngin EsaretiGeliyor"/ФахриеЕнгин Ценатанапленничеството, го качиха в тренда на туитър и го задържаха повече от 3 часа. Веднага след започването на акцията, с туитите на новия етикет стана ясно, че феновете с нетърпение очакват "Цената на пленничеството".


http://www.gazetemag.com/engin-akyurek-ile-fahriye-evcen-fahriye … -medyayi-salladi/

И gazetemag написаха: Енгин Акюрек и Фахрие Евджен с ”FahriyeEngin EsaretiGeliyor” разтърсиха социалните медии.




http://www.gecce.com/haber-engin-akyurek-ile-fahriye-evcen-sosyal-medyayi-salladi

И gecce.com не пропуснаха: Енгин Акюрек и Фахрие Евджен, разтърсиха социалните медии.
Енгин Акюрек и Фахрие Евджен които ще бъдат в главните роли на сериала "Цената на пленничеството", вече имат голямо влияние.

Последна редакция: чт, 17 ное 2016, 00:49 от mariana51

# 56
  • Мнения: 9 300
  Добро утро,момичета! Слънчев и прекрасен ноемврийски ден желая на всички!

  Заредени сме с оптимизъм след снощното взривяване на туитър, представяте ли си какъв интернационален онлайн ни чака  Party Нека късмета бъде с Енгин , Фахрие и целия екип на сериала  Praynig

  Аз си харесах тази визия на доктора ,преди и след като излезе от затвора евентуално (смятам, че ще има ретроспекции  Thinking) Рано, рано ми се развинти въображението  Simple Smile

 
 
   

  С тази двойна красота в лилаво , кафенце с  и един нов  клип с ЕА И ФЕ пожелавам на всички успешен ден  Hug

 
Скрит текст:


   

# 57
  • Мнения: 23 250


Добро утро момичета  Two Hearts

Ден четвъртък - все още ден на Керем Ългаз и "КВФ". Да се заредим с Керимова доброта и красота.

Араселия  Two Hearts аз също се изненадах снощи за мащабността на акцията.

Мариянка  Two Hearts страхотни отзиви в медиите и то  на етап дето се вика току-що започнали снимките.

Мари  Two Hearts колажите са направени с много добре подбрани снимки. Но наистина стоят добре.

Хармония  Two Hearts Момичета  Two Hearts хубав и успешен ден!

# 58
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Предполагаеми визии.Май няма да познаем.Очаквам изненада. Heart Eyes



http://flypaparazzi.com/2016/11/17/engin-akyurekin-yeni-dizisi-e … allamaya-basladi/

Скрит текст:
Flypaparazzi веднага отрази акцията в туитър: Още преди да е започнал с новия сериал "Цената на пленничеството", Енгин Акюрек разтърси социалните медии.
Два месеца преди началото, планираният за излъчване по АТВ сериал "Цената на пленничеството", с Енгин Акюрек и Фахрие Евджен в главните роли и с участието на Сарп Левендоолу, вече започна да разтърсва социалните медии. Повече от три часа и над 50 000 туита, с етикет "FahriyeEngin EsaretiGeliyor"/ФахриеЕнгин Ценатанапленничеството, го качиха в тренда на туитър и го задържаха повече от 3 часа. Веднага след започването на акцията, с туитите на новия етикет стана ясно, че феновете с нетърпение очакват "Цената на пленничеството".
[/b]
http://www.gazetemag.com/engin-akyurek-ile-fahriye-evcen-fahriye … -medyayi-salladi/

И gazetemag написаха: Енгин Акюрек и Фахрие Евджен с ”FahriyeEngin EsaretiGeliyor” разтърсиха социалните медии.




http://www.gecce.com/haber-engin-akyurek-ile-fahriye-evcen-sosyal-medyayi-salladi

И gecce.com не пропуснаха: Енгин Акюрек и Фахрие Евджен, разтърсиха социалните медии.
Скрит текст:
Енгин Акюрек и Фахрие Евджен които ще бъдат в главните роли на сериала "Цената на пленничеството", вече имат голямо влияние.[/i][/color][/b]

Радвам се, че двойката се възприема добре.

Момичета,  Hug

Лек и приятен ден.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 094


Здравейте Енгинки. Разтърсиха медиите снощи, да видим днес ще научим ли нещо ново... Успешен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт