Египет 2017

  • 143 699
  • 844
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 884
Има ли интернет в хотелите в Хургада, ако не в стаите, то поне в общите части? Нашата заветна дата е 4 ноември, но от Тез тур още не са ни звъняли за доплащането по резервацията.

# 181
  • Мнения: 4 391
Здравейте!

Темата е страхотна и много полезна, благодаря ви!

Дали има вече оферти за Нова година? Попадали ли сте на такива?

 bouquet

# 182
  • Мнения: 14
Здравейте,

ще пътувам на 04.11. Записали ли сте някоя от допълнителните екскурзии?
Аз се двоумя между дайвинга в Ел Гуна и Райският остров. Моля за препоръки.

Благодаря!

# 183
  • София
  • Мнения: 4 884
Monobonbono, и ние ще пътуваме на 04.11. Мисля да си изберем допълнителна екскурзия на място, аз за първи път ще ходя в Египет, а и никой не ми е предложил на тоя етап да закупя допълнителен пакет с екскурзии. На какво разстояние се намират най-близките екскурзии до Хургада? Аз искам да отидем при бедуините и камилите, как се казва тая екскурзия?

# 184
  • Мнения: 14
Monobonbono, и ние ще пътуваме на 04.11. Мисля да си изберем допълнителна екскурзия на място, аз за първи път ще ходя в Египет, а и никой не ми е предложил на тоя етап да закупя допълнителен пакет с екскурзии. На какво разстояние се намират най-близките екскурзии до Хургада? Аз искам да отидем при бедуините и камилите, как се казва тая екскурзия?

Аз съм по пограма Египет от А до Я заедно с круиз по Нил. С Bulgaria Air Charter ще пътувате, нали?
Вариантите ни са следните:
 - Посещение на Райският остров – с корабче – 50$ - 92 лв. / 25$ - 46 лв. дете до 11,99г.;
- Разходка с лодка с прозрачно, стъклено дъно из Червено море - Sea Scope -72 лв/ 36 лв за дете до 11,99г.;
- Вечерно шоу 1001 Нощ – Alf Leila La Leila – 64 лв/ 27 лв за дете до 11,99г.;
- Гмуркане в красивият риф на Червено море – Ел Гуна 92 лв/ 46 лв дете до 11,99г.;
- Подводница в Червено море - 100 лв/ 45 лв за дете до 11,99г.

# 185
  • София
  • Мнения: 4 884
Някой знае ли как точно можем да се включим в екскурзията до пустинята и бедуините там? Четох в интернет, че е на разстояние 25 км от Хургада, което за мен е поносимо далече. Какво друго може да се посети на разстояние не повече от 50 км?

# 186
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Ако пътувате с Абакс (споменатия круиз от А до Я/ екскурзиите могат да се резервират и платят в БГ.
При програмите на Тез тур това става на място в Египет.
Така или иначе лично аз препоръчвам: Луксор на първо място (може да се повтарям, но съм изключително впечатлена), Кайро...Другото са туристически екскурзии, в смисъл атракции създадени за туристи. Със сигурност ако сте запалени гмуркачи, това ще е супер преживяване. Сафарито е атрактивно като изживяване за любителите на малко по-екстремното. Карането на бъги из пустинята на залез слънце е интересно изживяване, но не за всеки.
Бедуинските селища по тези програми са създадени за туристи центрове.

# 187
  • Мнения: 7
Monobonbono и ние ще пътуваме на 04.11 за круиза от А до Я.Записали сме почти всички екскурзии, още не са ни звъняли за доплащане.Ние сме с чартъра от Варна.И мен ме интересува има ли интернет

# 188
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Не очаквайте интернет в стаите. В най-добрия случай в лобито.

# 189
  • Мнения: 14
Radena, доколкото прочетох, има интернет само в общите части на хотела, а относно екскурзиите, от агенцията поискаха да ги платим преди заминаването и само бакшишите и визата на място.

# 190
  • Мнения: 4 391
След като разбрах, че не се предвиждат организирани почивки в Египет за Нова година, извинете за лаишкия въпрос, но от скоро се интересувам, спомняте ли си, ориентировъчно, кога започват почивките за следващата година?  bouquet

# 191
  • Мнения: 1
Nora_ мисля, че  започват от средата на април.

# 192
  • Мнения: 7
Ходих до агенцията, другата седмица ще правим доплащането и да, ще заплатим и екскурзиите. Надявам се някой заминал на 30.09 да разкаже нещо .....

# 193
  • Мнения: 29
След като разбрах, че не се предвиждат организирани почивки в Египет за Нова година, извинете за лаишкия въпрос, но от скоро се интересувам, спомняте ли си, ориентировъчно, кога започват почивките за следващата година?  bouquet
още от края на март - нач. на април.Тази година летях с Тез Тур по това време.

# 194
  • Мнения: 29
Здравейте,

ще пътувам на 04.11. Записали ли сте някоя от допълнителните екскурзии?
Аз се двоумя между дайвинга в Ел Гуна и Райският остров. Моля за препоръки.

Благодаря!
Определено дайвинга ! Червено море е най- доброто за гмуркания. Не изтървайте този шанс.

Общи условия

Активация на акаунт