Зима на вратата чука, а в ръцете ОКТОМВРИйче гука!- 1 тема

  • 28 102
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 861
Бебето ми се превръща в прасенце Tired Дадох ѝ пълна доза мляко, изпи си го цялото за нула време, но продължи да реве, дере, скубе и рита яростно, докато не ѝ направих още половин. Което ще рече, че е изпила 200 мл мляко в рамките на 30 минути. Тя загука доволно и после заспа блажено, а аз стоях на тръни и един час я гледах как спи, в очакване всеки момент да повърне или да я заболи корем, но нищо не се случи.  newsm78 Не ми се иска да я прехранвам, от друга страна е слабичка и не ми е ясно какво го прави цялото това ядене.  Shocked

# 46
  • Мнения: 19 687
На колко часа яде?

# 47
  • Мнения: 226
Innerlane,колко тежи малката и на колко точно е?

# 48
  • Мнения: 288
Благодаря за темата  bouquet
За по-малко от месец е качила 1600гр. Само на кърма е, храни се на поискване. През деня през около 2-3 часа, през нощта 3-4 най-много 5 часа. Надявам се скоро да поразреди още нощните хранения. Дано не е като баткото, който до годинка се будеше по 2-3 пъти. Коликите май понамаляват, от 2 дни не съм давала лефакс. Ноктите режа докато е будна, ако спи ще се събуди. От няколко дни има хрема, явно баткото е донесъл нещо от детската. Прегледа на тазобедрените стави ни го правиха преди да ни изпишат и сега на 1 месец пак.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 309
Zireael 1600 Уляля...  Crazy Да е жива и здрава!

# 50
  • Мнения: 226
Браво на детето! От рожденото тегло ли смятате или от изписването?  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 615
Хоп и аз в новата тема Simple Smile. Нашия бебок днес цял ден спи и тая вечер ще ни вземе тока...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 948
Хоп и аз в новата тема Simple Smile. Нашия бебок днес цял ден спи и тая вечер ще ни вземе тока...
О аз снощи бях така, влизах тук във форума, но други кукувици нямаше Simple Smile
От 12 до 5 сутринта се кърмихме, сменяхме гащи, кърмихме, оригвахме и така.

# 53
  • Мнения: 288
Браво на детето! От рожденото тегло ли смятате или от изписването?  newsm78
При нас е едно и също, за изписването си беше достигнала рожденното тегло. Иначе от рожденното тегло се смята.

# 54
  • Мнения: 1 744
Innerline и моята е така,ние сме на 120 мл,но като свърши млякото и плаче за още, до сега не смеех да и давам, но днес изпи 40 мл вода след ядене и стиснала шишето, не пуска и грам не повърна после. Днес направо минавам на 150 мл на ядене, мерих я и си е вече 4 кг. Щом не повръща значи и е ок яденето. Момичета кога да ви ваксините? Ние след една седмица и от сега ме тресе страх, как ще ги изкараме.

# 55
  • Мнения: 1 744
Четох за бум на растеж, но той се долавя при кърмените бебета, а как се процедира при хранене с АМ?

# 56
  • Мнения: 218
Аз вечер не се включвам, не че не съм будна, ами много ми дразни светлината!  Та да се оплача сега.... Бяхме на гости при баба и стана както предположих - станаха 3 часа от предното хранене и ми вика айде прави млякото. Аз цяла седмица се побърквам да направя някакво разреждане на храненията, обаче тя продължи с коментарите и аз му направих мляко, обаче честно ви казваюм много сериозно ми завря всичко!  Другата седмица май ще пропусмем гостито!  Нищо не искам да кажа против свекървите, но моята майка защо няма да направи така, а другата...!!! Ооффф

А като чета как хапват бебоците малко се притеснявам.... Малкия едва от 1 седмица е на 120, от които изяжда 110 макс

Последна редакция: сб, 19 ное 2016, 18:49 от Катето88

# 57
  • Мнения: 1 118
Роузи, утре ще водим котето пак. Кръв се взимала на гладно, тази вечер ще и приберем купичките с храната до сутринта. Ще кажа после какво е положението, нека излязат резултатите от ПКК.
Ние бяхме от 12.30 до 17ч в Южния парк. Спа през цялото време бебо. Да видим тази нощ как ще се държи с баща си. Имат мъжка вечер. От утре аз съм на фронта.

# 58
  • Мнения: 1 744
Кате не се притеснявай, щом толкова яде,значи му е ок. Моята преди едва изяждаше 80 мл, а сега р едим ламчо. Свекървата е трябвало да я скатриш, ти си майката и ти решаваш. Моята като я гледаше все пред тв с детето и аз и се скарах, че не искам детето да зяпа в тв.

# 59
  • Мнения: 248
Запис и от мен, връщам се да ви чета, че много съм изпуснала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт