Аз обичам България

  • 37 809
  • 261
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 807
уфф не мога да го харесам тоя ласкин, винаги всичко знае, и останалите са някакви нисши същества. Но почивката от онзи лигльо е добре дошла

# 76
  • Мнения: 9 575
Да побутна темата - харесва ми Ласкин като капитан
И на мен. Най-вече, че не е Ю. Константинов.
И аз Peace На мястото на Юлиан харесвам всеки Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 604
А Юлиян къде е?

# 78
  • Мнения: 9 865
Но да добавя, Сашка Ласкина ме дразни с това събличане на сакото след всяка точка.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 658
Ласкин е мнооого, мнооооооого по-добре от дребнавия и злобен Юлиан. Но пък Сашката му е доста лигавка.

Наистина, някой знае ли защо го няма Юлиан?

# 80
  • Мнения: 4 936
Предаването е едно от най-стойностните в ефира с идеята си.
Втората задача с буквите ми е досадна и безсмислена.

Лигнята на Ернестина и Сашка ми дойде в повече, а иначе Сашка много я харесвам.

Недоумявам обаче как могат да участват в предаване, което не са гледали нито веднъж - съдя от поведението на участниците - Сашка В не разбрала, че трябва да рисува за време, така и не разбраха, че в кръга с известните българи трябва да кажат и двете му имена, че филмите, които им рисуват са само българско кино, че когато са със слушали им кават дума, ане изрази, както отговаряше Сашка...
В почти всички предавания има по 1 участник който хич не знае защо е там - в това е Благовест.

# 81
  • Мнения: 13 207
Да побутна темата - харесва ми Ласкин като капитан
Харесвам повече Юлиян. Има интрига по-голяма.

# 82
  • Мнения: 7 174

В почти всички предавания има по 1 участник който хич не знае защо е там - в това е Благовест.


Позволи ми една корекция.  Сашето Васева беше този път.

# 83
  • Мнения: 2 742

В почти всички предавания има по 1 участник който хич не знае защо е там - в това е Благовест.


Позволи ми една корекция.  Сашето Васева беше този път.
А не. Сашка много адекватно се включи в кръга със слушалките и благодарение на нея познаха толкова думи. Благовест дори забравях, че е там. Можеха да сложат овцата, която Иван размяташе по едно време, на неговото място - нямаше да има разлика.

Никак не харесвам Юлиян, но нещо и Иван не ми харесва особено. И двамата са с голямо его за тази игра. Иван много лошо впечатление ми направи като се размрънка на Ернестина, че избърза с бутона на въпроса за Валя Балканска. Андрей ми харесва, че е над нещата.

# 84
  • Мнения: 484
Водещата беше много зле днес. Дано повече да няма "давене" на капитаните. Много тъпа игра.

# 85
  • Мнения: 3 154
Иван е по-голямо леке от Юлиан, по-комплексиран, а също по-егоцентричен - доста бързо ще ви писне, а да не говорим за жена му, която отсега не се трае.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 429

                     Не казват, защо го няма.

     В ,,Здравей България'' на 14 Април 2017, съобщават само това, че Ласкин ще го замества две седмици

,,Ласкин срещу Слабаков! Актьорът се изправя срещу режисьора тази вечер в "Аз обичам България". Ласкин ще замества като капитан за две седмици Юлиан Константинов. А следващата седмица ние изправяме двамата капитани Ласкин и Слабаков един срещу друг в нашето студио''

 И гостуването им, преди вторият епизод с Ласкин, като капитан



https://media28.vbox7.com/s/67/678d2a5887rc968f1208.mp4


# 87
  • Мнения: 9 865
Е, жена му на Ласкин няма да участва всеки път, за веднъж се трае.
Няма начин Иван да ми писне повече от Юлиян с неговото гадно р, но явно титулярът ще се завърне.

# 88
  • Мнения: 2 760
И Юлиян и Иван са ми антипатични, но като че ли Ласкин ме дразни една идея по-малко. Прави ми впечатление, че въпросите към неговия отбор (на Ласкин) са по-лесни и оставам с впечатлението, че умишлено му дават победите. Не че защитавам Сашка Васева, но и аз самата не знам как бих обяснила с рисунки "Ден година храни". И като ти дадат нещо толкова завъртяно от самото начало, ти спират възможностите да трупаш точки в съответната игра.

# 89
  • София
  • Мнения: 23 093
На 03.04 ходих да поръчвам торта в Чочко и там беше тортата на " Аз обичам България", явно тогава са го снимали петъчното издание.

Попаднах днес на промото за петък, не беше ли пак Ласкин в него или се бъркам?  Thinking Иначе и аз предпочитам Иван пред Юлиан.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт