Професия учител - 2

  • 110 956
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 420
Нищо не сме подписали, нищо не се и чува Sad
Колеги, ще преподавам във второ училище, ще ми се заплащат лекторски, не втори ТД. Във второто училище полагат ли ми се парите за дрехи, както и други надбавки (примерно за 24.05)?

# 271
  • Мнения: 4 709
Нищо не сме подписали, нещо не са се разбрали за това колко процента да е увеличението, та няма да има засега. Казаха март ще ги дават със задна дата или нещо от сорта.
РуСа-Мамма мисля, че не ти се полагат щом си като външен лектор.

# 272
  • Майничка
  • Мнения: 12 654
Не сме подписали още, вероятно в началото на февруари.

# 273
  • Мнения: 50
Здравейте!
Поради стечение на обстоятелствата, в последно време обмислям да запиша ПНУП и вероятно да работя като учител. С икономическо образование съм и доста опит по предишната ми специалност /Счетоводство/, но не желая да се връщам към нея. Моля, да споделите мнение струва ли си тази промяна на 32 и заслужават ли си усилията и средствата? Благодаря, предварително за отделеното време!

# 274
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Подписахме увеличението. Ще си видя фиша на 1 февруари. Тогава ни дават заплатите.
На колко подписахте?
При нас в общината са подписали между 60-90лв по преценка на директора.

Здравейте!
Поради стечение на обстоятелствата, в последно време обмислям да запиша ПНУП и вероятно да работя като учител. С икономическо образование съм и доста опит по предишната ми специалност /Счетоводство/, но не желая да се връщам към нея. Моля, да споделите мнение струва ли си тази промяна на 32 и заслужават ли си усилията и средствата? Благодаря, предварително за отделеното време!
Защо да не си струва, стига да искате да работите в тази сфера на 32 изобщо не е късно. Успех!

# 275
  • Мнения: 1 463
Скрит текст:
685лв.

# 276
  • Мнения: 476
685 лв. за старши учител ли?

# 277
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не може да е по-малко от 688 за старши.

# 278
  • Мнения: 1 463
Грешка, сега си погледнах доп.споразумение. Считано от 1.1.17г.
Скрит текст:
688

# 279
  • Мнения: 118
Здравейте!
Поради стечение на обстоятелствата, в последно време обмислям да запиша ПНУП и вероятно да работя като учител. С икономическо образование съм и доста опит по предишната ми специалност /Счетоводство/, но не желая да се връщам към нея. Моля, да споделите мнение струва ли си тази промяна на 32 и заслужават ли си усилията и средствата? Благодаря, предварително за отделеното време!
Ако вярваш, че със сигурност след това има къде да работиш, е добра идея. Аз преди време на същата възраст записах дистанционна форма на обучение в ПУ " П.Хилендарсли", беше 3 семестъра, успях да изкарам един. Много лоша организация, лично обучение, нямаше с кого да обменям опит. Викаха ме с повод и без повод, понякога се оказваше, че преподавателят го няма, а аз пътувах от Ст.З. и накрая се отказах, като по това време преживях и спонтанен аборт. Отказах се, защото под дистанционна форма разбирам подготовка и информация чрез компютър и интернет.Оказа се архаична форма или поне недоизпипана( българска) работа. Записваш се, плащаш си никой не те търси, ти ако питаш - или не знаят или те правят на глух петел. Та, минало- заминало.
Аз съм с БЕЛ и история, но имам по- малко от година стаж. И все временна и несигурна работа. Вече не се и надявам, че ще се реализирам по специалността си

# 280
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Има ли такива, които да кандидатстват за иновативно училище?
Струва ми се, че ще си вземем беля на главата, ако вземат да ни одобрят.

# 281
  • Мнения: 50
Здравейте!
Поради стечение на обстоятелствата, в последно време обмислям да запиша ПНУП и вероятно да работя като учител. С икономическо образование съм и доста опит по предишната ми специалност /Счетоводство/, но не желая да се връщам към нея. Моля, да споделите мнение струва ли си тази промяна на 32 и заслужават ли си усилията и средствата? Благодаря, предварително за отделеното време!
Ако вярваш, че със сигурност след това има къде да работиш, е добра идея. Аз преди време на същата възраст записах дистанционна форма на обучение в ПУ " П.Хилендарсли", беше 3 семестъра, успях да изкарам един. Много лоша организация, лично обучение, нямаше с кого да обменям опит. Викаха ме с повод и без повод, понякога се оказваше, че преподавателят го няма, а аз пътувах от Ст.З. и накрая се отказах, като по това време преживях и спонтанен аборт. Отказах се, защото под дистанционна форма разбирам подготовка и информация чрез компютър и интернет.Оказа се архаична форма или поне недоизпипана( българска) работа. Записваш се, плащаш си никой не те търси, ти ако питаш - или не знаят или те правят на глух петел. Та, минало- заминало.
Аз съм с БЕЛ и история, но имам по- малко от година стаж. И все временна и несигурна работа. Вече не се и надявам, че ще се реализирам по специалността


В нашата страна хубава работа без връзки не се намира /или поне аз не я откривам/. Не ми се иска да уча 2 год., да хвърля доста пари и да стоя безработна, защото не познавам "точните" хора. Дали е възможно случайно да се намери работа в сферата на образованието?

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 01:02 от neznae6ta

# 282
  • Мнения: 3 420
Моля ако има някой специалист по биология/гимназиален етап/ да ми пише на лично, ако разбира се, има желание за помощ  Hug

# 283
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Има ли такива, които да кандидатстват за иновативно училище?
Струва ми се, че ще си вземем беля на главата, ако вземат да ни одобрят.
Не, отказахме се. Твърде много условности и ограничения, които не си струват писането и брисането.

# 284
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Има ли такива, които да кандидатстват за иновативно училище?
Струва ми се, че ще си вземем беля на главата, ако вземат да ни одобрят.
Не, отказахме се. Твърде много условности и ограничения, които не си струват писането и брисането.

И ние така Simple Smile + много неясноти по финансирането и функционирането. Не се знае какви бъгове ще даде в реална работна обстановка. След 2-3 години ще мислим пак.

Общи условия

Активация на акаунт