Честито за хубавата новина!Относно въпроса ти-аз бях в същото положение когато забременях.Моята кинеколожка при която си ходя от години също не работи със здравната каса,всеки преглед се плаща(сума няма да уточнявам).Насочих се към Св.София,платих си абонамент 200лв.избрах си лекар за раждането,но да ти кажа не съм доволна!Скъсаха ми нервите в тая болница:болнични не ми дадоха,прегледите ги претупваха,обяснение и разяснение за нищо не дават,вадех им  думите с чингел от устата. #CrazyНямаше го този контакт лекар-пациент(бременна),а според мен отношението към бремените трябва да е малко по особенно,да им се обяснява всичко,просто да се разговаря с тях защото само книгите не са достатъчни понякога.Просто искам да те посъветвам ако си доволна от досегашния си доктор по добре си остани при него за да не се разочароваш накрая.Вече съм в деветия месец,преди два дни ми изкараха ангелите в болницата,че бебето е много малко и т.н и естественно пак никой нищо не ми обясни,звънна и тел.на докторката и тя изчезна,а аз се побърках от притеснение скъсах се от рев!И така от там при старата ми докторка,прегледа ме жената и наистина бебето е малко по- малко,но не е фатално,просто е по-дребничко.Въпроса е че ми разясни нещата от край до край,обясни ми,успокои ме и т.н. PraynigМалко дълга стана моята изповед,но още съм ефектирана от всичко това.Просто много добре си помисли!Иначе болницата не е лоша,дано само попаднеш на свестен лекар. newsm10УСПЕХ

Zyzy, Blagodarq za savetite, az sam se naso4ila kym Sheinovo za sega. Za sveta Sofiq za sajalenie sam chuvala mnogo loshi neshta, imam priatelka, koqto beshe na konsultaciq tam i tq mi gi ocveti :
A na teb ti pojelavam leko ravdane i ne se pritesnqvaj 4e beb4o po malak vsichko shte bade na red i 6te e jivo i zdravo i 6te stane mnogo hubavo i silno detence Praynig