ITV Partner/Булсатком - недостатъци (предимства) преk

  • 79 595
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 100

Цитат
1. Картината ви може да е леко мазничка поради ред причини, но не и от БУЛСАТКОМ-а



Привет! Какви са, според Вас, реда причини картината да е леко мазничка? Simple Smile

Първо зависи на какъв телевизор гледате-LCD, плазма или свестен 100Hz CRT. Отбелязваме ли послесветеното, бързодействеието на LCD-матрицата и най-вече с каква немазна какртина сравняваме "мазната" на БУЛСАТ Simple Smile От друга страна-отчитаме ли разликата в пикселите на стандартния PAL сигнал и броя пиксели на матрицата на нашето ТВ за първите 2 типа. И трето: нали не говорим за HDTV все пак  Mr. Green

# 106
Привет!

Всичко, което казвате е така, но аз гледам на 29" 100Hz CRT Сони Тринитрон, така че получвам общо взето най-високата скорост на опресняване от всички възможни. (Не броя CRT монитори на над 100Hz опресняване).
Правя сравнение с кабелната телевизия у баба ми (квартал Хиподрума), където има много по-голяма рязкост на картината.
Трето: Да, не говорим за 1080i или 720p, но все пак PAL MPEG на 4 Mbita не покрива стандартите за качество според мен. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 71
Чакайте си вие да ви пуснат нови програми по BULSATKOM..... Аз преди години бях към тях и ги чаках 1 (една) година да пуснат Btv.... 20 пъти съм звънял на оператор да питам и са ми казвали, че до 1 месец я пускат... Накрая взех, че подарих оборудването на един от мойте работници и си сложих ITV.
Сега съм със SONY BRAVIA 40 инча и с ITV Partner и съм безкрайно доволен от качеството!!!

# 108
  • Мнения: 14
. ITV  са по - добрите. Като набор програми, като оборудване, като обслужване.
. по-добрите не значи непременно "добри". Просто изборът е стеснен.

# 109
 nujno e da vlezete v menu -instalacia-kanali -tarsene na kanali skanirvate i gotovo.yspex 30.10.2007 sahto taka ima i drugi novi programi +ruski nujno e da vlezete v menu-instalacii transponderi -tarsene na transponderi -tarsene hte vi se pojavat ohte transponderi procedurata trae okolo 8 minuti sled tova gi zapazvate .,sled tova vlizate v menu -instalacia-kanali -tarsene na kanali ,davate na vsi4ki transponderi i natiskate tarsene hte vi izlizat ohte programi zapazvate gi i gotovo.koi sa te vihte sami-yspexi na vsi4ki abonati na  BULSATCOM.

# 110
  • Мнения: 525
Булсатком тази едва започнала зима: завали сняг - няма ТV.
Пекне слънце - има.
Ако искаш...

# 111
  • Мнения: 2 891
Това е, защото се трупа сняг в/у чинията. Ако беше излязъл с метличката, за да я почистиш, нямаше да е така  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 525
Това е, защото се трупа сняг в/у чинията. Ако беше излязъл с метличката, за да я почистиш, нямаше да е така  Mr. Green

Моля, моля - нищо подобно.

# 113
Да ви кажа аз от 3години сам на Ай ти ви-то и сам нямал никакви проблеми с картината.Е случвало се е някой път при буря или снеговалеж малко да се влоши качеството на картината или да се позагуби,ама то при сателитните антени е така.Значи с ITV-то си гледам всички програми качеството е супер,даже по HBO-то някой филми са с 5.1 долби сараунд,много яко.Ей това е,че ми идва по скъпичко от булсата.Гледах офертите на булсата там е доста по ефтино и може да се каже че гледаш същите програми,че да не кажа и някой в повече,като дискавърите да речем.Това което не знам за булсата е какво е качеството на картината.
Това което ми прави впечетление в моя град е,че много повече хора са на булсата,докато ние на Ай ти ви-то сме едана шепа.
Друго което искам да ви кажа е да не си правите труда да си закупувате обурудването,защото ей да речем аз сега ако искам да се прехвърля на булсата това обурудване с което съм в момента,какво го прайвам???Казаха ми че картите на булсата не стават за приемниците "Филипс" на Ай ти ви-то.
Така това е с което мога да ви помогна като мнение. Ако някой се сети да ме пита нещо...ще гледам да му отговоря.  Peace

# 114
itv partner ca гола вода от февруари сме абонати много засича,когато вали дажд ниама никаква телевизия,не може да запамети каналите големо дьрво е.....

# 115
  • София
  • Мнения: 10 858
itv partner ca гола вода от февруари сме абонати много засича,когато вали дажд ниама никаква телевизия,не може да запамети каналите големо дьрво е.....

е,е,е, чак пък толкоз...

# 116
  • Мнения: 1 029
ако мое и аз да попитам за съвет:-§....Живея в Атина, имаме сателитна чиния 1.60см и приемник марка Премиум Х. Хващах БТВ и България - сателитния канал, но БТВ все си местят спътника и ми писна!! Искам да си сложа карта - или Ай ТВ или Булстат, но ако става само да си купя картата от България и тук да си платя да ми пуснат избраната телевизия....Ще ми стане ли играта, или не ми го препоръчвате и как да действам???Мерси предварително..../ До морето сме, ако това би влошило картината.....

# 117
ако мое и аз да попитам за съвет:-§....Живея в Атина, имаме сателитна чиния 1.60см и приемник марка Премиум Х. Хващах БТВ и България - сателитния канал, но БТВ все си местят спътника и ми писна!! Искам да си сложа карта - или Ай ТВ или Булстат, но ако става само да си купя картата от България и тук да си платя да ми пуснат избраната телевизия....Ще ми стане ли играта, или не ми го препоръчвате и как да действам???Мерси предварително..../ До морето сме, ако това би влошило картината.....
Преди 10 дни бях в България и направих едногодишен договор с ИТВ. Абонамента и два приемника с карти, плюс една чиния излезе 332 лева. Единият работи в България, а другият в чужбина. Ако приемника ти работи с Cryptoworks карта, можеш да ползваш само картата.
Тук са всички програми , които са на Eutelsat W2 http://www.lyngsat.com/ew2.html
Проблемите с сигнала идват главно от малкият размер на чинията. Ако тя се плаща отделно, е по добре да е поне 80см, с 100см чиния едва ли ще има проблеми със сигнала независимо колко е голям снега , или дъжда. Разбира се, много важно е и доброто насочване и фиксиране.

# 118
  • London
  • Мнения: 292
Здравейте,
много ме интересува тази тема.

# 119
  • Мнения: 1 043
свекъра ми пробва и двете  Crazy , беше на ITV  но смени с булсатком сега , трябва да го питам защо  newsm78 ,

Общи условия

Активация на акаунт