наближава първи юни

  • 7 363
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 493
Аз пък никога не съм ходила и всякак ще кандисам !  Party

# 16
  • Мнения: 1 770
Значи независимо дали така  motor или така  travel сме там, а?  Simple Smile
Поддържате ли огъня, а?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
пък моят съпруг май ще пътува някъде точно тогава и не знам дали ще сме с мотор и кола или само с кола, или хич Blush
надявам се да направим пълна програма - тогава ще имам и място в колата (за багаж и за хора), ама като наближи ще ви кажа какво и колко мога да возя...
бараби блус бенд се готвят за веселбата.
моторджиите дори се отказват от бирата, за да бъде съвсем детски празник

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета,хайде да видим къде и кога са тържествата.

1.Доганово-04.06
2.Св-София-01.06
3.Св.Параскева-01.06
4.Перник-01.06
5.Медвен -под въпрос като дата.

За Перник нямат програма,може ли някой да помогне с програмата от тук.Ще ги закараме и върнем в София.

Казвайте си кой къде ще ходи за да мислим дане остане дом без гости!!!!!

# 19
  • sofia
  • Мнения: 769
Здравей,
понеже виждам, че се организитаре да ходите по домовете около 01.06., искам да попитатам ще носите ли дрехи. С една приярелка сме посъбрали за деца м/у 14-18 г (мъжли и дамски) и искаме да ги дадем за домовете. Много от дрехите са съвсем нови.
Ако не може сега, ще ги пазя за някоя акция Grinning

# 20
  • sofia
  • Мнения: 769
Еййй, ма каква съм... Sad трябваше да е ЛС към Лавендер...  Confused

# 21
  • Мнения: 4 195
момичета,хайде да видим къде и кога са тържествата.

1.Доганово-04.06
2.Св-София-01.06
3.Св.Параскева-01.06
4.Перник-01.06
5.Медвен -под въпрос като дата.

За Перник нямат програма,може ли някой да помогне с програмата от тук.Ще ги закараме и върнем в София.

Казвайте си кой къде ще ходи за да мислим дане остане дом без гости!!!!!
ами за 1 юни мога и до Перник, мога и в Софииските да ида, до Доганово мисля дружно да ходим, а за Медвен е крайно време да кажеш дата и просто да тръгнем - знаеш че аз лично за Медвен съм с теб, там имат нужда от моите сладки целувки Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
На 1ви може да отида до "Света Параскева". На 1ви март бях в "Света София", сега мисля да посетя другите малчугани.
За Доганово е едно на ръка, Ивет е обещала да ни вози с Ефро Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 493
Ако не ни качат на моторите !  Party

# 24
  • Мнения: 863
Аз искам и в Перник и в София, но ако не им съвпаднат часовете на тържествата Simple Smile

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ако не ни качат на моторите !  Party

ок,значи софииските домове са сигурни.
Перник също....

Медвен не са решили,но май ще е много сложно ходенето до там когато и да е тържеството.

За Доганово програмата е следната

тръгват голяма тумба мотористи от тук ,ще отцепят пътя на някои места вероятно от КАТ Ел.Пелин.Вчера Оги си провери трасето и се оказа сложно,но не невъзможно.
Скарата е поръчана,като е безплатна за децата и платена за всички останали.Ще отцепят главният път в Доганово,ще има сцена за музикантите и изобщо ще стане купон.

Готвят гонка с моторите там на място ,състезание между децата и мотористите.Съответно колелета-мотори,с препятсвия........
Ние майките може да се наложи да наградим победителите мотористи с нещо.Да е оригинално,примерно-капла............Шегувам се,айде да го мислим.......

Как можем да ангажираме децата с тещо така ,че да им съберем джобни пари.Тука е много сложно вече,момчетата предложижа нещо такова .............Както правим ние с базара ,но всяко дете да е ангажирано и който не участва духа супата.Есета,стихотворения,пластики..........Ще се продават и парите ще са си джобни за всяко дете.Тука мотористите ще го мислят,но искат съвет от нас как е най-добре за децата ,защото ще трябва да се готвят.

И последно-кои ще ходят.......
Азпланувам да съм с Филип и племенника от Щатите

мислете,аз излизам и ако има нещо-звънкайте

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
За 4ти за Доганово съм навита... стига да ме земе някой Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 770
Засега и аз съм онлайн.

# 28
  • Мнения: 4 195
ей мамка му месец по рано и щяхме да имаме актьор ама нали съм тъпа еди какво си заспала, имам актриса до мен живее и дори са ходили по коледа по домовете и са играли на децата но е поела ангажимент за целия ден на 1 юни и после пътува извън българия, аказа че ако не го е била поела е щала да дойде с колегата си само пътя да им усигурим, незнаете колко ме е яд, просто незнаете, но обеща като си одйде от странство да идем да позабавляват децата, все пак е нещо Hug

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ей мамка му месец по рано и щяхме да имаме актьор ама нали съм тъпа еди какво си заспала, имам актриса до мен живее и дори са ходили по коледа по домовете и са играли на децата но е поела ангажимент за целия ден на 1 юни и после пътува извън българия, аказа че ако не го е била поела е щала да дойде с колегата си само пътя да им усигурим, незнаете колко ме е яд, просто незнаете, но обеща като си одйде от странство да идем да позабавляват децата, все пак е нещо Hug

стига се нерви,ще остарееш ......

от двете феи ще говорят с един човек за 1 юни!!!
кажете какво да направят децата от Доганово за 4 ти така че да се продаде и да им съберем парички

ох,имаше още нещо........
колко са мераклииките за мотори?????

Общи условия

Активация на акаунт