СТОЙНОСТИ НА ЧГХ - тема 7

  • 75 048
  • 806
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Cristi на другия ден ходих за вливане в Малинов и пуснах там- беше 40. Дано всичко е наред за момента. Записах час за преглед във вторник

# 16
  • Мнения: 19 689
Да се похвалиш после Simple Smile

# 17
  • Мнения: 313
Дано има за хвалене

# 18
  • софия
  • Мнения: 63
Здравейте момичета!
Накратко да разкажа, че вече и сили не ми останаха: Миналия понеделник - положителен тест с бледа черта. Следващи над 10 теста - всички с бледи черти. Кафеникаво зацапване... Събота до спешния кабинет /не живея в БГ/, взеха ми кръв. За резултатите ми казаха днес да отида. Отидох и ми казаха, че не са добри и ми взеха отново кръв... След много настояване все пак да чуя цифри, а не много лошо - събота 73, днес - 89. Знам, че е много зле и тази бременност няма да я бъде, но има ли вероятност да е ИМ. Може ли да ми се размине и да се изчистя сама? Боже, за какво започнах да се моля... Благодаря ви момичета за отговорите.

# 19
  • Мнения: 19 689
При мен беше така преди две години, но със стойности близо до 200. След това започна да пада и се изчистих сама.

# 20
  • софия
  • Мнения: 63
При мен беше така преди две години, но със стойности близо до 200. След това започна да пада и се изчистих сама.
Благодаря ти за бързия отговор. И понеже тук никой не ти обръща внимание и не ти дават информация за нищо, трябва ли да се пазим известно време? Лелеле, по колко теми трябва да се уча онлайн  ooooh!

# 21
  • Мнения: 19 689
Не, когато ти свърши цикъла, е хубаво да пуснеш контролно чхг, да кажем след около 20ина дни, за да видиш дали е паднало хубаво (до под 5). Междувременно си действайте. Ако обаче имаш болки или неразположения,  нека те видят на УЗ.

# 22
  • софия
  • Мнения: 63
Не, когато ти свърши цикъла, е хубаво да пуснеш контролно чхг, да кажем след около 20ина дни, за да видиш дали е паднало хубаво (до под 5). Междувременно си действайте. Ако обаче имаш болки или неразположения,  нека те видят на УЗ.
Много ти благодаря!

# 23
  • Мнения: 19 689
Моля, и хайде бързо да се връщаш с растящо чхг Hug

# 24
  • софия
  • Мнения: 63
Здравейте отново.
Днес чхг е 22! Тъй като е много малко за да се види каквото и да е, това според вас спонтанен ли е или ИБ? И след колко време да очаквам цикъл, както и дали ще е по-продължителен? Съжалявам за многото въпроси, но наистина няма откъде да взема информация. Благодаря ви  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте отново.
Днес чхг е 22! Тъй като е много малко за да се види каквото и да е, това според вас спонтанен ли е или ИБ? И след колко време да очаквам цикъл, както и дали ще е по-продължителен? Съжалявам за многото въпроси, но наистина няма откъде да взема информация. Благодаря ви  Hug
биохимична бременост е било

# 26
  • софия
  • Мнения: 63
Благодаря!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 10 642
стискам палци, следващия път да е нормална бременост до термин  Hug

# 28
  • софия
  • Мнения: 63
стискам палци, следващия път да е нормална бременост до термин  Hug
Благодаря  Praynig

# 29
  • Мнения: 1 633
Нека темата се пълни само с хубави резултати! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт