Avon VII

  • 11 114
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Аз от К06 си поръчах Крем за лице с вит. С
Крема за лице мирише отвратително  Confounded и едвам изтрайвам да се отмирише, но затова пък кожата на лицето ми е супер мека.
Има ли фактор слънцезащитен той?

# 241
  • Мнения: 36 084
Аз от К06 си поръчах Крем за лице с вит. С
Крема за лице мирише отвратително  Confounded и едвам изтрайвам да се отмирише, но затова пък кожата на лицето ми е супер мека.
Има ли фактор слънцезащитен той?

не!

# 242
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Тогава ми препоръчай крем околоочен Crossing Arms Орифлейм или Ейвън (или изцяло друга марка, няма значение)...
Кожата ми е нормална. По възможност да е в тубичка (а не бурканче) и да не струва половин държава.

# 243
  • Мнения: 4 371
Тогава ми препоръчай крем околоочен Crossing Arms Орифлейм или Ейвън (или изцяло друга марка, няма значение)...
Кожата ми е нормална. По възможност да е в тубичка (а не бурканче) и да не струва половин държава.
Сега си поръчах някакъв на Орифлейм, намален е,под формата на стикче беше май. За 25+

# 244
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Привет, исках да ви питам вие поръмвете ли си продукти от нетната оферта за представители и доволни ли сте?
Аз от К06 си поръчах Крем за лице с вит. С и Почистваща гел пяна 3 в 1.
http://www.bgphoto.net/photos/10321/o632806149734375000.jpg
Крема за лице мирише отвратително  Confounded и едвам изтрайвам да се отмирише, но затова пък кожата на лицето ми е супер мека. Гела за сега съм доволна.
Аз поръчвам,когато има игодни неща. От 06 на първа също си взех крема с витамин С и не ме дразни толкова много миризмата, действа ми добре на кожата, за това го поръчах и на втора, дано да дойде...

# 245
  • Мнения: 2 099
Някой ще ми препоръча ли спирала на Ейвън?Искам да е много лека,да не напластява миглите и да не е водоустойчива?Все едно да не си със спирала,миглите ми са много дълги,обаче не се гъсти,неща да е онази за черни мигли щото хич не ми хареса!
Благодаря!

# 246
  • Мнения: 277
Някой ще ми препоръча ли спирала на Ейвън?Искам да е много лека,да не напластява миглите и да не е водоустойчива?Все едно да не си със спирала,миглите ми са много дълги,обаче не се гъсти,неща да е онази за черни мигли щото хич не ми хареса!
Благодаря!

Въпрос на вкус е, но тази с ефект "изкуствени мигли" на мен много ми допадна и мисля, че отговаря на твоите предпочитания  Simple Smile

# 247
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Привет, исках да ви питам вие поръмвете ли си продукти от нетната оферта за представители и доволни ли сте?
Аз от К06 си поръчах Крем за лице с вит. С и Почистваща гел пяна 3 в 1.
http://www.bgphoto.net/photos/10321/o632806149734375000.jpg
Крема за лице мирише отвратително  Confounded и едвам изтрайвам да се отмирише, но затова пък кожата на лицето ми е супер мека. Гела за сега съм доволна.
Аз поръчвам,когато има игодни неща. От 06 на първа също си взех крема с витамин С и не ме дразни толкова много миризмата, действа ми добре на кожата, за това го поръчах и на втора, дано да дойде...
Това с миризмите е строго индивидуално.На мен лично много ми харесва.

# 248
  • Мнения: 2 433
Искам да попитам за серията СПА
продуктите от бразилската дъждовна гора и Белият чай за какъв тип кожа са?

# 249
  • Мнения: 139
Момичета, помолих ви за съвет относно блестящият лосион за тяло "Exotic Beaches". Моля, ако някоя от вас има впечатления от него, да го сподели! Praynig

# 250
  • Мнения: 155
Някой ще ми препоръча ли спирала на Ейвън?Искам да е много лека,да не напластява миглите и да не е водоустойчива?Все едно да не си със спирала,миглите ми са много дълги,обаче не се гъсти,неща да е онази за черни мигли щото хич не ми хареса!
Благодаря!
Защо не пробваш със спиралата за супер обемни мигли. Ползвала съм всички, но мисля че тази се доближава най-много до твоите изисквания. Ако е кафява не се забелязва на миглите.

# 251
  • Мнения: 277
Момичета, помолих ви за съвет относно блестящият лосион за тяло "Exotic Beaches". Моля, ако някоя от вас има впечатления от него, да го сподели! Praynig

Ами щом никой по-компетентен не се е изказал, да кажа аз, макар че моите впечатления не са много преки Embarassed
В смисъл - една клиентка си го поръча и като й го давах го пробвах върху ръката си. Ароматът много ми хареса - повече от тоалетната вода Wink. Има блестящи частици - като брокатени - които проблясват на слънчева светлина много ефектно. Не ми изглежда такъв, който да цапа дрехите, но не мога да твърдя със сигурност. Дано още някой ти отговори.  Hug

# 252
  • Мнения: 139
Благодаря ти Синева! Най-накрая някой да ми отговори на въпроса! Дано наистина няма проблеми с дрехите...?

# 253
  • Мнения: 277
Искам да попитам за серията СПА
продуктите от бразилската дъждовна гора и Белият чай за какъв тип кожа са?


Преписвам от козметичния справочник:
серия с бял чай - Освежава и зарежда с енергия изтощената кожа. Спомага за повишаване на нейното кръвообращение.
бразилска дъждовна гора - Продуктите от тази серия съдържат гуава и кислород, които овлажняват, освежават и охлаждат кожата. Те успокояват раздразненията и са подходящи за всякакъв тип кожа.

По мое мнение тези от втората серия не са подходящи за по-суха кожа.

# 254
  • Мнения: 661
Някой ползвал ли е мус-а за лице, който се предлага от скоро?Как седи на лицето?Тежък ли е и остава ли следи?

Общи условия

Активация на акаунт